Мексико - Копа Мексико (2018 - Клаусура)
сряда, 21 февруари, 2018
03:00
Некакса Агуаскалиентес
Мурсиелагос
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Некакса Агуаскалиентес
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.57 |
3.39 |
6.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.12 |
1.30 |
2.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.19 |
4.33 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
2.00 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.72 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
21.02.2018 00:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Агуаскалиентес, а гостите от Лос Мочис.
Разстоянието между двата града е 807.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Виктория,
който има капацитет от
35 000 места, от които седящи 25 494.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Виктория.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Некакса Агуаскалиентес - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.02.2018 |
Лига МХ |
Некакса Агуаскалиентес |
3 - 0 |
Монтерей |
2.96 |
3.18 |
2.26 |
| 14.02.2018 |
Лига МХ |
Атлас Гуадалахара |
1 - 1 |
Некакса Агуаскалиентес |
2.57 |
3.14 |
2.61 |
| 11.02.2018 |
Лига МХ |
Крус Асул |
0 - 2 |
Некакса Агуаскалиентес |
1.79 |
3.37 |
4.19 |
| 08.02.2018 |
Копа Мексико |
Сакатепек |
2 - 0 |
Некакса Агуаскалиентес |
3.13 |
3.14 |
2.16 |
| 04.02.2018 |
Лига МХ |
Некакса Агуаскалиентес |
0 - 0 |
Депортиво Толука |
2.50 |
3.08 |
2.71 |
| 28.01.2018 |
Лига МХ |
Леон |
0 - 4 |
Некакса Агуаскалиентес |
1.78 |
3.54 |
4.04 |
| 24.01.2018 |
Копа Мексико |
Мурсиелагос |
1 - 1 |
Некакса Агуаскалиентес |
3.11 |
3.16 |
2.15 |
| 21.01.2018 |
Лига МХ |
Некакса Агуаскалиентес |
1 - 3 |
Чивас Гуадалахара |
2.65 |
3.02 |
2.59 |
| 17.01.2018 |
Копа Мексико |
Некакса Агуаскалиентес |
5 - 0 |
Сакатепек |
1.74 |
3.40 |
4.27 |
| 13.01.2018 |
Лига МХ |
Тихуана |
1 - 0 |
Некакса Агуаскалиентес |
1.85 |
3.27 |
4.05 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Мурсиелагос - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.02.2018 |
Лига Експансион |
Минерос де Сакатекас |
2 - 2 |
Мурсиелагос |
1.57 |
3.65 |
4.92 |
| 14.02.2018 |
Лига Експансион |
Мурсиелагос |
2 - 1 |
Потрос УАЕМ |
2.21 |
3.05 |
3.06 |
| 10.02.2018 |
Лига Експансион |
Корекаминос УАТ |
2 - 1 |
Мурсиелагос |
1.99 |
3.23 |
3.36 |
| 03.02.2018 |
Лига Експансион |
Мурсиелагос |
0 - 1 |
Атлетико Сан Луис |
2.22 |
3.15 |
2.94 |
| 31.01.2018 |
Лига Експансион |
Селая |
2 - 1 |
Мурсиелагос |
1.58 |
3.47 |
5.39 |
| 27.01.2018 |
Лига Експансион |
Мурсиелагос |
1 - 0 |
Сакатепек |
2.58 |
3.08 |
2.51 |
| 24.01.2018 |
Копа Мексико |
Мурсиелагос |
1 - 1 |
Некакса Агуаскалиентес |
3.11 |
3.16 |
2.15 |
| 21.01.2018 |
Лига Експансион |
Кафеталерос |
0 - 0 |
Мурсиелагос |
1.72 |
3.34 |
4.30 |
| 13.01.2018 |
Лига Експансион |
Венадос |
3 - 1 |
Мурсиелагос |
1.81 |
3.38 |
3.88 |
| 10.01.2018 |
Копа Мексико |
Сакатепек |
3 - 1 |
Мурсиелагос |
1.89 |
3.20 |
3.84 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 4 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 24.01.2018 |
Копа Мексико |
Мурсиелагос |
1 - 1 |
Некакса Агуаскалиентес |
3.11 |
3.16 |
2.15 |
| 17.04.2016 |
Лига Експансион |
Некакса Агуаскалиентес |
4 - 0 |
Мурсиелагос |
1.60 |
3.54 |
4.86 |
| 14.11.2015 |
Лига Експансион |
Мурсиелагос |
2 - 1 |
Некакса Агуаскалиентес |
2.15 |
3.24 |
2.98 |
В последните 3 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Некакса Агуаскалиентес имат изиграна само 1 среща,
като победители са били домакините.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Некакса Агуаскалиентес класиране в Лига МХ
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Америка Мексико |
8 |
4 |
4 |
0 |
15 |
6 |
+9 |
16 |
| 2 |
Сантос Лагуна |
8 |
4 |
2 |
2 |
14 |
8 |
+6 |
14 |
| 3 |
Пумас УНАМ Мексико |
8 |
4 |
2 |
2 |
13 |
11 |
+2 |
14 |
| 4 |
Пуебла |
8 |
4 |
1 |
3 |
10 |
7 |
+3 |
13 |
| 5 |
Атлетико Морелия |
8 |
4 |
1 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
13 |
| 6 |
Некакса Агуаскалиентес |
8 |
3 |
3 |
2 |
11 |
5 |
+6 |
12 |
| 7 |
Монтерей |
8 |
3 |
3 |
2 |
13 |
10 |
+3 |
12 |
| 8 |
Тихуана |
8 |
3 |
3 |
2 |
7 |
5 |
+2 |
12 |
| 9 |
Депортиво Толука |
8 |
3 |
3 |
2 |
10 |
9 |
+1 |
12 |
| 10 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
8 |
3 |
3 |
2 |
9 |
8 |
+1 |
12 |
| 11 |
Пачука |
8 |
3 |
2 |
3 |
15 |
13 |
+2 |
11 |
| 12 |
Леон |
8 |
3 |
2 |
3 |
10 |
18 |
-8 |
11 |
| 13 |
Керетаро |
8 |
2 |
3 |
3 |
7 |
6 |
+1 |
9 |
| 14 |
Веракрус |
8 |
2 |
3 |
3 |
5 |
8 |
-3 |
9 |
| 15 |
Крус Асул |
8 |
1 |
5 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
8 |
| 16 |
Чивас Гуадалахара |
8 |
1 |
3 |
4 |
9 |
14 |
-5 |
6 |
| 17 |
Лобос БУАП Пуебла |
8 |
1 |
2 |
5 |
9 |
18 |
-9 |
5 |
| 18 |
Атлас Гуадалахара |
8 |
1 |
1 |
6 |
7 |
16 |
-9 |
4 |
Мурсиелагос класиране
Неизвестна дивизия или няма класиране към момента
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.57 |
3.39 |
6.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.12 |
1.30 |
2.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.19 |
4.33 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
2.00 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.72 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
21.02.2018 00:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Некакса Агуаскалиентес