България - Втора ПФЛ (2017 - 2018)
17:00
Несебър
Черноморец Балчик
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.55 | 3.78 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.24 | 1.24 | 1.93 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.28 | 1.54 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.54 | 2.28 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.51 | 2.34 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Несебър, а гостите от Балчик. Разстоянието между двата града е 91.2 км. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Несебър - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2018 | Втора ПФЛ | Нефтохимик Бургас | 0 - 1 | Несебър | 6.13 | 4.23 | 1.39 |
| 14.04.2018 | Втора ПФЛ | Несебър | 1 - 3 | Локомотив София | - | - | - |
| 05.04.2018 | Втора ПФЛ | Марица Пловдив | 0 - 0 | Несебър | 2.12 | 3.29 | 2.89 |
| 31.03.2018 | Втора ПФЛ | Несебър | 1 - 1 | Монтана | - | - | - |
| 17.03.2018 | Втора ПФЛ | Оборище Панагюрище | 0 - 1 | Несебър | 2.42 | 3.34 | 2.42 |
| 10.03.2018 | Втора ПФЛ | Несебър | 2 - 0 | Ботев Враца | 2.97 | 3.54 | 2.00 |
| 04.03.2018 | Втора ПФЛ | Лудогорец Р. II | 0 - 2 | Несебър | - | - | - |
| 24.02.2018 | Втора ПФЛ | Несебър | 1 - 5 | Ботев Гълъбово | 2.12 | 3.20 | 2.99 |
| 02.12.2017 | Втора ПФЛ | Созопол | 1 - 2 | Несебър | 3.21 | 3.45 | 1.95 |
| 26.11.2017 | Втора ПФЛ | Несебър | 2 - 3 | Царско Село София | 2.47 | 3.17 | 2.47 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Черноморец Балчик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2018 | Втора ПФЛ | Черноморец Балчик | 4 - 0 | Струмска Слава | 1.56 | 3.98 | 4.61 |
| 14.04.2018 | Втора ПФЛ | Черноморец Балчик | 2 - 1 | Нефтохимик Бургас | - | - | - |
| 11.04.2018 | Втора ПФЛ | Черноморец Балчик | 3 - 0 | Лудогорец Р. II | 2.40 | 3.50 | 2.45 |
| 05.04.2018 | Втора ПФЛ | Локомотив София | 1 - 0 | Черноморец Балчик | 1.45 | 3.92 | 5.48 |
| 31.03.2018 | Втора ПФЛ | Черноморец Балчик | 1 - 0 | Марица Пловдив | - | - | - |
| 17.03.2018 | Втора ПФЛ | Монтана | 4 - 0 | Черноморец Балчик | 1.43 | 3.92 | 5.83 |
| 10.03.2018 | Втора ПФЛ | Черноморец Балчик | 0 - 0 | Оборище Панагюрище | 1.79 | 3.55 | 3.55 |
| 04.03.2018 | Втора ПФЛ | Ботев Враца | 3 - 2 | Черноморец Балчик | - | - | - |
| 02.12.2017 | Втора ПФЛ | Ботев Гълъбово | 3 - 2 | Черноморец Балчик | 2.43 | 3.16 | 2.59 |
| 25.11.2017 | Втора ПФЛ | Черноморец Балчик | 1 - 1 | Созопол | 1.35 | 4.50 | 6.86 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2017 | Втора ПФЛ | Черноморец Балчик | 3 - 2 | Несебър | 1.98 | 3.35 | 3.06 |
| 12.03.2011 | Източна Б ПФГ | Черноморец Балчик | 0 - 3 | Несебър *** | - | - | - |
| 25.09.2010 | Източна Б ПФГ | Несебър | 0 - 1 | Черноморец Балчик *** | - | - | - |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Несебър имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
*** - Служебен резултат
Втора ПФЛ класиране към 21.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Царско Село София | 25 | +24 | 53 |
| 2 | Локомотив София | 25 | +16 | 50 |
| 3 | Ботев Враца | 25 | +12 | 49 |
| 4 | Монтана | 25 | +24 | 46 |
| 5 | Несебър | 25 | +3 | 40 |
| 6 | Ботев Гълъбово | 25 | +5 | 38 |
| 7 | Черноморец Балчик | 25 | +4 | 37 |
| 8 | Лудогорец Разград II | 25 | -1 | 37 |
| 9 | Поморие | 25 | 0 | 32 |
| 10 | Локомотив Горна Оряховица | 25 | +1 | 32 |
| 11 | Ловеч | 25 | -3 | 31 |
| 12 | Марица Пловдив | 25 | -8 | 29 |
| 13 | Струмска Слава Радомир | 25 | -13 | 28 |
| 14 | Оборище Панагюрище | 25 | -3 | 27 |
| 15 | Созопол | 25 | -20 | 18 |
| 16 | Нефтохимик Бургас | 25 | -41 | 7 |
Хронология в първенството
| Несебър | |
| Черноморец Балчик | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Несебър | Несебър | Черноморец Балчик | Черноморец Балчик | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Царско Село София | 2 - 3 | 3 - 2 | 2 - 3 | 1 - 1 | |||
| 2 | Локомотив София | 1 - 3 | 4 - 1 | 1 - 3 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Ботев Враца | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 4 | Монтана | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 5 | Несебър | - | - | - | 3 - 2 | |||
| 6 | Ботев Гълъбово | 1 - 5 | 2 - 1 | 1 - 5 | 4 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 7 | Черноморец Балчик | 3 - 2 | - | - | - | |||
| 8 | Лудогорец Разград II | 3 - 1 | 0 - 2 | 3 - 1 | 3 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 9 | Поморие | 0 - 3 | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 10 | Локомотив Горна Оряховица | 4 - 2 | 4 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 11 | Ловеч | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 12 | Марица Пловдив | 4 - 0 | 0 - 0 | 4 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 13 | Струмска Слава Радомир | 0 - 1 | 4 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 14 | Оборище Панагюрище | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 15 | Созопол | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 16 | Нефтохимик Бургас | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Несебър | Черноморец Балчик | |
| Позиция | 5 | 7 |
| Точки | 40 | 37 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 14 |
| Точки | 20 | 9 |
Форма в шампионата
| Несебър | Черноморец Балчик | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
4 9 |
10
7 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
2 4 |
2
3 7 |
Голове в шампионата
| Несебър | Черноморец Балчик | |
|
Вкарани
Получени |
39
36 |
34
30 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
22
20 |
11
21 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.55 | 3.78 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.24 | 1.24 | 1.93 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.28 | 1.54 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.54 | 2.28 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.51 | 2.34 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
