Франция - Лига 2 (2016 - 2017)
21:00
Ним
Тур
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.25 | 4.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.35 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.02.2017 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ним, а гостите от Тур. Разстоянието между двата града е 486.9 км. Мачът ще се играе на стадион Стад де Костиер, който има капацитет от 29 497 места, от които седящи 18 482. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стад де Костиер. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ним - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.02.2017 | Лига 2 | Ним | 3 - 0 | Шамоа Ниор | 1.98 | 3.15 | 3.74 |
| 03.02.2017 | Лига 2 | Амиен | 1 - 2 | Ним | 2.01 | 3.14 | 3.70 |
| 27.01.2017 | Лига 2 | Ним | 2 - 2 | Страсбург | 2.68 | 2.87 | 2.75 |
| 21.01.2017 | Лига 2 | Ланс | 1 - 3 | Ним | 1.63 | 3.51 | 5.32 |
| 13.01.2017 | Лига 2 | Ним | 0 - 0 | Льо Авър | 2.65 | 2.98 | 2.68 |
| 16.12.2016 | Лига 2 | Аячо | 1 - 2 | Ним | 2.05 | 3.08 | 3.62 |
| 09.12.2016 | Лига 2 | Ним | 1 - 2 | Брест | 2.45 | 3.00 | 2.88 |
| 29.11.2016 | Лига 2 | Оксер | 2 - 0 | Ним | 2.83 | 2.93 | 2.55 |
| 25.11.2016 | Лига 2 | Ним | 3 - 0 | Реймс | 2.63 | 3.00 | 2.68 |
| 18.11.2016 | Лига 2 | Орлеан | 2 - 1 | Ним | 2.41 | 2.98 | 2.97 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Тур - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.02.2017 | Лига 2 | Тур | 0 - 3 | Амиен | 2.46 | 2.89 | 2.97 |
| 03.02.2017 | Лига 2 | Реймс | 1 - 1 | Тур | 1.65 | 3.34 | 5.47 |
| 27.01.2017 | Лига 2 | Тур | 0 - 0 | Шамоа Ниор | 2.23 | 2.94 | 3.34 |
| 13.01.2017 | Лига 2 | Тур | 2 - 3 | Ланс | 3.38 | 2.82 | 2.29 |
| 16.12.2016 | Лига 2 | Льо Авър | 0 - 2 | Тур | 1.80 | 3.25 | 4.46 |
| 09.12.2016 | Лига 2 | Тур | 1 - 1 | Лавал | 2.44 | 2.73 | 3.17 |
| 29.11.2016 | Лига 2 | Клермонт Фут | 0 - 0 | Тур | 1.96 | 3.11 | 3.93 |
| 25.11.2016 | Лига 2 | Тур | 2 - 1 | Оксер | 2.19 | 2.98 | 3.37 |
| 18.11.2016 | Лига 2 | Сошо | 2 - 1 | Тур | 1.82 | 3.12 | 4.63 |
| 04.11.2016 | Лига 2 | Тур | 0 - 1 | Брест | 2.76 | 2.88 | 2.64 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.2016 | Лига 2 | Тур | 1 - 3 | Ним | 2.32 | 3.03 | 3.06 |
| 15.04.2016 | Лига 2 | Тур | 1 - 2 | Ним | 2.29 | 2.96 | 3.17 |
| 27.11.2015 | Лига 2 | Ним | 2 - 1 | Тур | 2.68 | 2.95 | 2.66 |
| 20.03.2015 | Лига 2 | Ним | 3 - 2 | Тур | 2.39 | 3.11 | 2.91 |
| 17.10.2014 | Лига 2 | Тур | 1 - 2 | Ним | 2.16 | 3.00 | 3.49 |
| 31.01.2014 | Лига 2 | Ним | 3 - 0 | Тур | 2.24 | 3.09 | 3.17 |
| 23.08.2013 | Лига 2 | Тур | 3 - 1 | Ним | 2.17 | 3.08 | 3.29 |
| 08.03.2013 | Лига 2 | Ним | 1 - 1 | Тур | 1.78 | 3.24 | 4.49 |
| 05.10.2012 | Лига 2 | Тур | 1 - 0 | Ним | 2.19 | 3.06 | 3.35 |
| 13.05.2011 | Лига 2 | Ним | 2 - 3 | Тур | 1.74 | 3.36 | 4.48 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Ним имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Лига 2 класиране към 10.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Брест | 24 | +8 | 45 |
| 2 | Троа | 24 | +7 | 39 |
| 3 | Реймс | 24 | +6 | 39 |
| 4 | Амиен | 24 | +11 | 38 |
| 5 | Ланс | 24 | +5 | 37 |
| 6 | Ним | 24 | +9 | 36 |
| 7 | Страсбург | 23 | +3 | 36 |
| 8 | Сошо | 24 | +1 | 33 |
| 9 | Шамоа Ниор | 24 | -4 | 33 |
| 10 | Бурж-Перона | 24 | +2 | 32 |
| 11 | Газелек Аячо | 24 | +2 | 32 |
| 12 | Валансиен | 24 | +2 | 30 |
| 13 | Клермонт Фут | 24 | +2 | 30 |
| 14 | Льо Авър | 24 | 0 | 30 |
| 15 | Аячо | 24 | -5 | 30 |
| 16 | Ред Стар Париж | 24 | -9 | 26 |
| 17 | Лавал | 24 | -6 | 22 |
| 18 | Оксер | 24 | -13 | 22 |
| 19 | Орлеан | 24 | -9 | 20 |
| 20 | Тур | 23 | -12 | 20 |
Хронология в първенството
| Ним | |
| Тур | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Ним | Ним | Тур | Тур | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Брест | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | ||||
| 2 | Троа | 2 - 2 | 2 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 3 | Реймс | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 4 | Амиен | 2 - 3 | 1 - 2 | 2 - 3 | 0 - 3 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 5 | Ланс | 0 - 2 | 1 - 3 | 0 - 2 | 2 - 3 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 6 | Ним | - | - | - | 1 - 3 | |||
| 7 | Страсбург | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 3 | |||
| 8 | Сошо | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 9 | Шамоа Ниор | 3 - 0 | 1 - 3 | 3 - 0 | 0 - 0 | 1 - 4 | 1 - 4 | |
| 10 | Бурж-Перона | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | ||||
| 11 | Газелек Аячо | 0 - 2 | 0 - 3 | |||||
| 12 | Валансиен | 2 - 3 | 4 - 1 | |||||
| 13 | Клермонт Фут | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 14 | Льо Авър | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 15 | Аячо | 1 - 2 | 0 - 0 | |||||
| 16 | Ред Стар Париж | 3 - 3 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 17 | Лавал | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | ||||
| 18 | Оксер | 2 - 0 | 2 - 1 | |||||
| 19 | Орлеан | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 20 | Тур | 1 - 3 | - | - | - | |||
Класиране в шампионата
| Ним | Тур | |
| Позиция | 6 | 20 |
| Точки | 36 | 20 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 17 |
| Точки | 13 | 10 |
Форма в шампионата
| Ним | Тур | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
9 6 |
4
8 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
7 3 |
2
4 4 |
Голове в шампионата
| Ним | Тур | |
|
Вкарани
Получени |
37
28 |
25
37 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
12 |
13
15 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.25 | 4.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.35 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.02.2017 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
