Словакия - Купа на Словакия (2026 - 2027)
сряда, 16 септември, 2026
17:30
1 - 3
(1 - 1, 0 - 2)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 100% за Слован Братислава
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
14.49 |
7.44 |
1.09 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
5.14 |
1.05 |
1.02 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
9.53 |
1.02 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.32 |
1.05 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.11 |
1.26 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.92 |
1.70 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.09.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нитра, а гостите от Братислава.
Разстоянието между двата града е 74.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Под Зобором,
който има капацитет от
11 384 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Под Зобором.
Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Нитра - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.11.2025 |
Купа на Словакия |
Нитра |
2 - 3 |
Железарна Подбр. |
8.51 |
5.35 |
1.23 |
| 15.10.2025 |
Купа на Словакия |
Нитра |
2 - 1 |
Наместово |
1.86 |
3.65 |
3.25 |
| 22.05.2021 |
Група за Изпадане |
Нитра |
0 - 4 |
Земплин Михаловце |
6.41 |
4.19 |
1.43 |
| 15.05.2021 |
Група за Изпадане |
Ружомберок |
2 - 0 |
Нитра |
1.38 |
4.36 |
7.35 |
| 09.05.2021 |
Група за Изпадане |
Нитра |
0 - 1 |
Серед |
4.43 |
3.80 |
1.67 |
| 01.05.2021 |
Група за Изпадане |
Сеница |
1 - 0 |
Нитра |
1.60 |
3.74 |
4.90 |
| 24.04.2021 |
Група за Изпадане |
Похроние Долна Жданя |
0 - 0 |
Нитра |
1.42 |
4.25 |
6.20 |
| 17.04.2021 |
Група за Изпадане |
Нитра |
0 - 3 |
Сеница |
2.76 |
3.33 |
2.32 |
| 10.04.2021 |
Група за Изпадане |
Серед |
2 - 1 |
Нитра |
2.00 |
3.50 |
3.29 |
| 03.04.2021 |
Група за Изпадане |
Нитра |
1 - 0 |
Ружомберок |
3.13 |
3.53 |
2.06 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 4 загуби
в последните 6 домакинства.
Слован Братислава - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.09.2026 |
Суперлига |
Слован Братислава |
3 - 3 |
Жилина |
1.58 |
4.14 |
4.42 |
| 09.09.2026 |
ШЛ Група |
Пари Сен Жермен |
6 - 1 |
Слован Братислава |
1.03 |
17.07 |
46.74 |
| 05.09.2026 |
Суперлига |
ДАК Дунайска Стреда |
2 - 0 |
Слован Братислава |
2.59 |
3.41 |
2.35 |
| 30.08.2026 |
Суперлига |
Слован Братислава |
1 - 2 |
Земплин Михаловце |
1.28 |
5.37 |
7.59 |
| 26.08.2026 |
ШЛ Квалификации |
Целие |
1 - 1 |
Слован Братислава |
2.26 |
3.23 |
3.15 |
| 22.08.2026 |
Суперлига |
Кошице |
1 - 2 |
Слован Братислава |
3.13 |
3.71 |
1.94 |
| 19.08.2026 |
ШЛ Квалификации |
Слован Братислава |
1 - 1 |
Целие |
1.72 |
3.81 |
4.43 |
| 15.08.2026 |
Суперлига |
Слован Братислава |
5 - 0 |
Ружомберок |
1.30 |
4.95 |
7.82 |
| 11.08.2026 |
ШЛ Квалификации |
Слован Братислава |
2 - 0 |
Мялби |
1.84 |
3.60 |
3.99 |
| 04.08.2026 |
ШЛ Квалификации |
Мялби |
1 - 2 |
Слован Братислава |
2.06 |
3.46 |
3.32 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2020 |
Суперлига |
Слован Братислава |
0 - 1 |
Нитра |
1.14 |
6.91 |
12.63 |
| 08.08.2020 |
Суперлига |
Нитра |
0 - 5 |
Слован Братислава |
10.44 |
5.25 |
1.23 |
| 03.06.2020 |
Приятелски срещи |
Слован Братислава |
2 - 1 |
Нитра |
1.12 |
6.77 |
16.61 |
| 01.03.2020 |
Суперлига |
Нитра |
0 - 1 |
Слован Братислава |
5.94 |
4.33 |
1.42 |
| 28.09.2019 |
Суперлига |
Слован Братислава |
5 - 0 |
Нитра |
1.18 |
6.09 |
11.32 |
| 11.11.2018 |
Суперлига |
Нитра |
1 - 2 |
Слован Братислава |
4.03 |
3.56 |
1.72 |
| 12.08.2018 |
Суперлига |
Слован Братислава |
1 - 1 |
Нитра |
1.33 |
4.70 |
6.93 |
| 03.03.2018 |
Суперлига |
Нитра |
0 - 1 |
Слован Братислава |
5.64 |
3.70 |
1.50 |
| 18.10.2017 |
Купа на Словакия |
Слован Братислава |
3 - 1 |
Нитра |
1.35 |
4.47 |
6.70 |
| 30.09.2017 |
Суперлига |
Слован Братислава |
1 - 1 |
Нитра |
1.29 |
4.78 |
8.00 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 7 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Нитра имат изиграни 4 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 4 победи
и нямат равен мач.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Нитра класиране
Неизвестна дивизия или няма класиране към момента
Слован Братислава класиране в Суперлига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ДАК Дунайска Стреда |
7 |
6 |
1 |
0 |
23 |
3 |
+20 |
19 |
| 2 |
Спартак Търнава |
8 |
5 |
2 |
1 |
19 |
8 |
+11 |
17 |
| 3 |
Жилина |
8 |
5 |
2 |
1 |
21 |
16 |
+5 |
17 |
| 4 |
Слован Братислава |
7 |
4 |
1 |
2 |
18 |
8 |
+10 |
13 |
| 5 |
Железарна Подбрезова |
8 |
3 |
2 |
3 |
12 |
16 |
-4 |
11 |
| 6 |
Земплин Михаловце |
8 |
3 |
1 |
4 |
8 |
11 |
-3 |
10 |
| 7 |
Кошице |
7 |
2 |
3 |
2 |
19 |
18 |
+1 |
9 |
| 8 |
Скалица |
8 |
2 |
2 |
4 |
11 |
18 |
-7 |
8 |
| 9 |
Дукла Банска Бистрица |
8 |
2 |
1 |
5 |
9 |
20 |
-11 |
7 |
| 10 |
Комарно |
8 |
0 |
5 |
3 |
7 |
12 |
-5 |
5 |
| 11 |
Ружомберок |
8 |
1 |
2 |
5 |
8 |
16 |
-8 |
5 |
| 12 |
Тренчин |
7 |
1 |
2 |
4 |
9 |
18 |
-9 |
5 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
14.49 |
7.44 |
1.09 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
5.14 |
1.05 |
1.02 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
9.53 |
1.02 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.32 |
1.05 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.11 |
1.26 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.92 |
1.70 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.09.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 100% за Слован Братислава