Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.40 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.33 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.01.2017 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ница, а гостите от Гингам. Разстоянието между двата града е 965.5 км. Треньорът на домакините е Оливие Панталони (Фра). Мачът ще се играе на стадион Алианц Ривиера, който има капацитет от 35 624 места. Снимки от Google карта стадион Алианц Ривиера. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ница - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.01.2017 | Лига 1 | Бастия | 1 - 1 | Ница | 3.12 | 3.02 | 2.45 |
| 15.01.2017 | Лига 1 | Ница | 0 - 0 | Метц | 1.49 | 4.16 | 6.60 |
| 08.01.2017 | Купа на Франция | Лориен | 2 - 1 | Ница | 2.53 | 3.15 | 2.72 |
| 21.12.2016 | Лига 1 | Бордо | 0 - 0 | Ница | 2.55 | 3.19 | 2.81 |
| 18.12.2016 | Лига 1 | Ница | 2 - 1 | Дижон | 1.58 | 4.13 | 5.46 |
| 14.12.2016 | Купа на Лигата | Бордо | 3 - 2 | Ница | 2.41 | 3.12 | 2.95 |
| 11.12.2016 | Лига 1 | Пари Сен Жермен | 2 - 2 | Ница | 1.36 | 4.94 | 8.27 |
| 08.12.2016 | ЛЕ група I | Ница | 2 - 1 | Краснодар | 3.02 | 3.38 | 2.36 |
| 04.12.2016 | Лига 1 | Ница | 3 - 0 | Тулуза | 1.78 | 3.42 | 4.87 |
| 30.11.2016 | Лига 1 | Гингам | 0 - 1 | Ница | 2.51 | 3.12 | 2.90 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Гингам - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.01.2017 | Лига 1 | Гингам | 1 - 1 | Рен | 2.12 | 3.18 | 3.62 |
| 14.01.2017 | Лига 1 | Лориен | 3 - 1 | Гингам | 2.34 | 3.26 | 3.08 |
| 11.01.2017 | Купа на Лигата | Бордо | 3 - 2 | Гингам | 1.85 | 3.36 | 4.18 |
| 07.01.2017 | Купа на Франция | Гингам | 2 - 1 | Льо Авър | 1.51 | 3.91 | 5.96 |
| 21.12.2016 | Лига 1 | Метц | 2 - 2 | Гингам | 3.26 | 3.23 | 2.25 |
| 17.12.2016 | Лига 1 | Гингам | 2 - 1 | Пари Сен Жермен | 7.03 | 4.15 | 1.48 |
| 14.12.2016 | Купа на Лигата | Лион | 2 - 2 | Гингам | 1.42 | 4.43 | 6.78 |
| 11.12.2016 | Лига 1 | Сент Етиен | 1 - 0 | Гингам | 1.98 | 3.18 | 4.13 |
| 03.12.2016 | Лига 1 | Гингам | 2 - 0 | Нант | 2.09 | 3.08 | 3.88 |
| 30.11.2016 | Лига 1 | Гингам | 0 - 1 | Ница | 2.51 | 3.12 | 2.90 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.11.2016 | Лига 1 | Гингам | 0 - 1 | Ница | 2.51 | 3.12 | 2.90 |
| 14.05.2016 | Лига 1 | Гингам | 2 - 3 | Ница | 4.68 | 3.79 | 1.70 |
| 15.12.2015 | Купа на Лигата | Гингам | 1 - 1 | Ница | 2.35 | 3.15 | 3.03 |
| 12.09.2015 | Лига 1 | Ница | 0 - 1 | Гингам | 2.22 | 3.15 | 3.38 |
| 13.03.2015 | Лига 1 | Ница | 1 - 2 | Гингам | 2.36 | 3.05 | 3.19 |
| 26.10.2014 | Лига 1 | Гингам | 2 - 7 | Ница | 2.26 | 3.00 | 3.39 |
| 22.02.2014 | Лига 1 | Гингам | 1 - 0 | Ница | 2.01 | 3.13 | 3.92 |
| 28.09.2013 | Лига 1 | Ница | 1 - 0 | Гингам | 1.96 | 3.26 | 3.94 |
| 15.05.2004 | Лига 1 | Гингам | 1 - 2 | Ница | - | - | - |
| 20.12.2003 | Лига 1 | Ница | 2 - 0 | Гингам | - | - | - |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Ница имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Лига 1 класиране към 29.01.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Монако | 21 | +43 | 48 |
| 2 | Ница | 21 | +21 | 46 |
| 3 | Пари Сен Жермен | 21 | +26 | 45 |
| 4 | Лион | 21 | +15 | 37 |
| 5 | Олимпик Марсилия | 22 | +2 | 33 |
| 6 | Бордо | 22 | -3 | 32 |
| 7 | Гингам | 21 | +4 | 31 |
| 8 | Сент Етиен | 21 | +3 | 30 |
| 9 | Рен | 22 | -4 | 30 |
| 10 | Тулуза | 21 | -1 | 26 |
| 11 | Лил | 22 | -6 | 26 |
| 12 | Нант | 22 | -14 | 26 |
| 13 | Дижон | 22 | -2 | 24 |
| 14 | Нанси | 21 | -9 | 24 |
| 15 | Монпелие | 22 | -9 | 23 |
| 16 | Анже | 22 | -9 | 23 |
| 17 | Метц | 21 | -17 | 23 |
| 18 | Бастия | 22 | -7 | 22 |
| 19 | Каен | 21 | -12 | 22 |
| 20 | Лориен | 22 | -21 | 18 |
Хронология в първенството
| Ница | |
| Гингам | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Ница | Ница | Гингам | Гингам | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Монако | 4 - 0 | 4 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 2 | Ница | - | - | - | 0 - 1 | |||
| 3 | Пари Сен Жермен | 2 - 2 | 2 - 1 | |||||
| 4 | Лион | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |||
| 5 | Олимпик Марсилия | 3 - 2 | 3 - 2 | 2 - 1 | ||||
| 6 | Бордо | 0 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 7 | Гингам | 0 - 1 | - | - | - | |||
| 8 | Сент Етиен | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 9 | Рен | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 10 | Тулуза | 3 - 0 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 11 | Лил | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | ||||
| 12 | Нант | 4 - 1 | 4 - 1 | 2 - 0 | ||||
| 13 | Дижон | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 3 | 3 - 3 | |||
| 14 | Нанси | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||||
| 15 | Монпелие | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 16 | Анже | 0 - 1 | 1 - 0 | |||||
| 17 | Метц | 0 - 0 | 2 - 4 | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 18 | Бастия | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 19 | Каен | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 20 | Лориен | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
Класиране в шампионата
| Ница | Гингам | |
| Позиция | 2 | 7 |
| Точки | 46 | 31 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 8 |
| Точки | 27 | 10 |
Форма в шампионата
| Ница | Гингам | |
|
Победи
Равни Загуби |
13
7 1 |
8
7 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
3 0 |
2
4 5 |
Голове в шампионата
| Ница | Гингам | |
|
Вкарани
Получени |
35
14 |
27
23 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
23
7 |
15
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.40 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.33 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.01.2017 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!

