Франция - Лига 1 (2026 - 2027)
събота, 5 септември, 2026
21:45
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.75 |
3.50 |
4.33 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.29 |
2.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.98 |
1.88 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.75 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ница, а гостите от Льо Ман.
Разстоянието между двата града е 725.9 км.
Треньорът на домакините е Оливие Панталони (Фра), а на гостите Патрик Видейра (Фра).
Мачът ще се играе на стадион
Алианц Ривиера,
който има капацитет от
35 624 места.
Снимки от Google карта
стадион Алианц Ривиера.
Мачът ще се играе в 20:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ница - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Лига 1 |
Париж ФК |
3 - 0 |
Ница |
2.06 |
3.35 |
3.63 |
| 22.08.2026 |
Лига 1 |
Ница |
0 - 0 |
Лориен |
2.15 |
3.36 |
3.39 |
| 15.08.2026 |
Приятелски срещи |
Хъл Сити |
0 - 0 |
Ница |
2.19 |
3.41 |
2.94 |
| 08.08.2026 |
Приятелски срещи |
Каляри |
0 - 0 |
Ница |
2.64 |
3.26 |
2.43 |
| 31.07.2026 |
Приятелски срещи |
Ювентус |
2 - 0 |
Ница |
1.52 |
4.01 |
5.26 |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Олимпик Марсилия |
0 - 3 |
Ница |
1.88 |
3.66 |
3.37 |
| 18.07.2026 |
Приятелски срещи |
Ница |
4 - 0 |
Ним |
1.10 |
7.83 |
19.25 |
| 29.05.2026 |
Плейофи |
Ница |
4 - 1 |
Сент Етиен |
1.94 |
3.20 |
4.21 |
| 26.05.2026 |
Плейофи |
Сент Етиен |
0 - 0 |
Ница |
2.37 |
3.24 |
2.98 |
| 22.05.2026 |
Купа на Франция |
Ланс |
3 - 1 |
Ница |
1.48 |
4.22 |
5.71 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 1 равенство
в последните 3 домакинства.
Льо Ман - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Лига 1 |
Рен |
3 - 2 |
Льо Ман |
1.42 |
4.84 |
6.73 |
| 22.08.2026 |
Лига 1 |
Льо Ман |
2 - 2 |
Брест |
2.50 |
3.35 |
2.76 |
| 15.08.2026 |
Приятелски срещи |
Льо Ман |
0 - 1 |
Льо Авър |
2.59 |
3.37 |
2.37 |
| 01.08.2026 |
Приятелски срещи |
Анже |
2 - 3 |
Льо Ман |
2.22 |
3.33 |
2.78 |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Льо Ман |
1 - 0 |
Нант |
2.74 |
3.23 |
2.28 |
| 22.07.2026 |
Приятелски срещи |
Льо Ман |
3 - 1 |
Версай 78 |
1.54 |
3.84 |
5.04 |
| 09.05.2026 |
Лига 2 |
Бастия |
0 - 2 |
Льо Ман |
3.07 |
3.27 |
2.20 |
| 02.05.2026 |
Лига 2 |
Льо Ман |
1 - 1 |
Реймс |
2.50 |
3.23 |
2.65 |
| 25.04.2026 |
Лига 2 |
Гренобъл Фут 38 |
1 - 1 |
Льо Ман |
3.87 |
3.44 |
1.86 |
| 17.04.2026 |
Лига 2 |
Льо Ман |
1 - 0 |
Клермонт Фут |
1.66 |
3.71 |
4.75 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.10.2019 |
Купа на Лигата |
Льо Ман |
3 - 2 |
Ница |
3.56 |
3.37 |
2.02 |
| 13.03.2010 |
Лига 1 |
Льо Ман |
0 - 1 |
Ница |
2.15 |
2.90 |
3.50 |
| 01.11.2009 |
Лига 1 |
Ница |
1 - 0 |
Льо Ман |
1.92 |
3.19 |
3.99 |
| 14.02.2009 |
Лига 1 |
Льо Ман |
1 - 2 |
Ница |
2.28 |
2.95 |
3.16 |
| 20.09.2008 |
Лига 1 |
Ница |
2 - 2 |
Льо Ман |
2.04 |
2.93 |
3.77 |
| 08.03.2008 |
Лига 1 |
Ница |
0 - 0 |
Льо Ман |
2.15 |
2.90 |
3.40 |
| 06.10.2007 |
Лига 1 |
Льо Ман |
2 - 0 |
Ница |
1.91 |
3.02 |
4.04 |
| 26.05.2007 |
Лига 1 |
Ница |
3 - 3 |
Льо Ман |
2.11 |
2.94 |
3.39 |
| 05.08.2006 |
Лига 1 |
Льо Ман |
1 - 0 |
Ница |
2.16 |
2.88 |
3.44 |
| 11.02.2006 |
Лига 1 |
Льо Ман |
2 - 0 |
Ница |
2.05 |
2.88 |
3.68 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 4 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Ница имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите нямат победа
и 3 пъти са завършили наравно.
Лига 1 класиране към 05.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Монако |
2 |
2 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
6 |
| 2 |
Париж ФК |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
4 |
| 3 |
Лил |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
4 |
| 4 |
Лион |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
4 |
| 5 |
Рен |
2 |
1 |
1 |
0 |
5 |
4 |
+1 |
4 |
| 6 |
Троа |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 7 |
Ланс |
2 |
1 |
0 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
3 |
| 8 |
Олимпик Марсилия |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
2 |
+2 |
3 |
| 9 |
Анже |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
3 |
0 |
3 |
| 10 |
Страсбург |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
5 |
-3 |
3 |
| 11 |
Брест |
2 |
0 |
2 |
0 |
4 |
4 |
0 |
2 |
| 11 |
Пари Сен Жермен |
2 |
0 |
2 |
0 |
4 |
4 |
0 |
2 |
| 13 |
Льо Ман |
2 |
0 |
1 |
1 |
4 |
5 |
-1 |
1 |
| 14 |
Лориен |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
1 |
| 14 |
Льо Авър |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
1 |
| 16 |
Тулуза |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
1 |
| 17 |
Ница |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
3 |
-3 |
1 |
| 18 |
Оксер |
2 |
0 |
0 |
2 |
3 |
8 |
-5 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Ница |
|
| Льо Ман |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Ница |
Ница |
|
Льо Ман |
Льо Ман |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Монако |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Париж ФК |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
|
| 3 |
Лил |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Лион |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Рен |
|
|
|
|
|
3 - 2 |
3 - 2 |
| 6 |
Троа |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Ланс |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Олимпик Марсилия |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Анже |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Страсбург |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Брест |
|
|
|
|
2 - 2 |
|
|
| 11 |
Пари Сен Жермен |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Льо Ман |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 14 |
Лориен |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
| 14 |
Льо Авър |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Тулуза |
|
|
|
|
|
|
|
| 17 |
Ница |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 18 |
Оксер |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Ница |
Льо Ман |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
0 |
4 |
| Получени Голове |
3 |
5 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
1.50 |
2.50 |
| Мачове Вкарал |
0% |
100% |
| Мачове Получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
100% |
| Над 1.5 |
50% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
100% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
0 |
2 |
| Получени Голове |
0 |
3 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
3.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
100% |
| Мачове Получил |
0% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
100% |
| Над 1.5 |
0% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
100% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.75 |
3.50 |
4.33 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.29 |
2.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.98 |
1.88 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.75 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака