Франция - Лига 1 (2025 - 2026)
неделя, 17 май, 2026
22:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
5.00 |
7.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.10 |
1.17 |
3.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.13 |
6.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.38 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.38 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ница, а гостите от Метц.
Разстоянието между двата града е 608.0 км.
Треньорът на домакините е Клод Пюел (Фра), а на гостите Беноа Тавено (Фра).
Мачът ще се играе на стадион
Алианц Ривиера,
който има капацитет от
35 624 места.
Снимки от Google карта
стадион Алианц Ривиера.
Мачът ще се играе в 21:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ница - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Лига 1 |
Оксер |
2 - 1 |
Ница |
2.37 |
3.36 |
2.91 |
| 02.05.2026 |
Лига 1 |
Ница |
1 - 1 |
Ланс |
4.49 |
4.03 |
1.68 |
| 26.04.2026 |
Лига 1 |
Олимпик Марсилия |
1 - 1 |
Ница |
1.54 |
4.46 |
5.28 |
| 22.04.2026 |
Купа на Франция |
Страсбург |
0 - 2 |
Ница |
1.68 |
3.80 |
4.37 |
| 18.04.2026 |
Лига 1 |
Лил |
0 - 0 |
Ница |
1.51 |
4.30 |
5.98 |
| 12.04.2026 |
Лига 1 |
Ница |
1 - 1 |
Льо Авър |
1.92 |
3.28 |
4.22 |
| 04.04.2026 |
Лига 1 |
Страсбург |
3 - 1 |
Ница |
1.89 |
3.65 |
3.85 |
| 21.03.2026 |
Лига 1 |
Ница |
0 - 4 |
Пари Сен Жермен |
6.18 |
4.86 |
1.44 |
| 14.03.2026 |
Лига 1 |
Анже |
0 - 2 |
Ница |
3.24 |
3.16 |
2.29 |
| 08.03.2026 |
Лига 1 |
Ница |
0 - 4 |
Рен |
2.71 |
3.52 |
2.41 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Метц - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Лига 1 |
Метц |
0 - 4 |
Лориен |
3.05 |
3.60 |
2.19 |
| 02.05.2026 |
Лига 1 |
Метц |
1 - 2 |
Монако |
7.08 |
5.46 |
1.35 |
| 26.04.2026 |
Лига 1 |
Льо Авър |
4 - 4 |
Метц |
1.56 |
4.04 |
5.55 |
| 19.04.2026 |
Лига 1 |
Метц |
1 - 3 |
Париж ФК |
3.17 |
3.45 |
2.19 |
| 10.04.2026 |
Лига 1 |
Олимпик Марсилия |
3 - 1 |
Метц |
1.23 |
6.41 |
11.18 |
| 05.04.2026 |
Лига 1 |
Метц |
0 - 0 |
Нант |
3.04 |
3.26 |
2.35 |
| 22.03.2026 |
Лига 1 |
Рен |
0 - 0 |
Метц |
1.32 |
5.38 |
8.68 |
| 15.03.2026 |
Лига 1 |
Метц |
3 - 4 |
Тулуза |
3.90 |
3.36 |
1.97 |
| 08.03.2026 |
Лига 1 |
Ланс |
3 - 0 |
Метц |
1.29 |
5.54 |
9.26 |
| 01.03.2026 |
Лига 1 |
Метц |
0 - 1 |
Брест |
3.30 |
3.35 |
2.16 |
Общо 3 равенства и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.11.2025 |
Лига 1 |
Метц |
2 - 1 |
Ница |
3.13 |
3.59 |
2.16 |
| 27.01.2024 |
Лига 1 |
Ница |
1 - 0 |
Метц |
1.49 |
4.03 |
7.67 |
| 07.10.2023 |
Лига 1 |
Метц |
0 - 1 |
Ница |
5.06 |
3.83 |
1.69 |
| 23.01.2022 |
Лига 1 |
Метц |
0 - 2 |
Ница |
5.19 |
3.75 |
1.70 |
| 27.11.2021 |
Лига 1 |
Ница |
0 - 1 |
Метц |
1.38 |
4.77 |
8.11 |
| 21.02.2021 |
Лига 1 |
Ница |
1 - 2 |
Метц |
2.53 |
3.17 |
2.92 |
| 09.01.2021 |
Лига 1 |
Метц |
1 - 1 |
Ница |
2.63 |
3.16 |
2.85 |
| 07.12.2019 |
Лига 1 |
Ница |
4 - 1 |
Метц |
1.84 |
3.36 |
4.63 |
| 27.01.2018 |
Лига 1 |
Метц |
2 - 1 |
Ница |
3.00 |
3.21 |
2.42 |
| 02.12.2017 |
Лига 1 |
Ница |
3 - 1 |
Метц |
1.43 |
4.26 |
7.98 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 4 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Ница имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 2 победи
и нямат равен мач.
Лига 1 класиране към 17.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Пари Сен Жермен |
33 |
24 |
4 |
5 |
73 |
27 |
+46 |
76 |
| 2 |
Ланс |
33 |
21 |
4 |
8 |
62 |
35 |
+27 |
67 |
| 3 |
Лил |
33 |
18 |
7 |
8 |
52 |
35 |
+17 |
61 |
| 4 |
Лион |
33 |
18 |
6 |
9 |
53 |
36 |
+17 |
60 |
| 5 |
Рен |
33 |
17 |
8 |
8 |
58 |
47 |
+11 |
59 |
| 6 |
Олимпик Марсилия |
33 |
17 |
5 |
11 |
60 |
44 |
+16 |
56 |
| 7 |
Монако |
33 |
16 |
6 |
11 |
56 |
49 |
+7 |
54 |
| 8 |
Страсбург |
33 |
14 |
8 |
11 |
53 |
43 |
+10 |
50 |
| 9 |
Лориен |
33 |
11 |
12 |
10 |
48 |
49 |
-1 |
45 |
| 10 |
Тулуза |
33 |
12 |
8 |
13 |
47 |
46 |
+1 |
44 |
| 11 |
Париж ФК |
33 |
10 |
11 |
12 |
45 |
49 |
-4 |
41 |
| 12 |
Брест |
33 |
10 |
8 |
15 |
42 |
54 |
-12 |
38 |
| 13 |
Анже |
33 |
9 |
8 |
16 |
28 |
47 |
-19 |
35 |
| 14 |
Льо Авър |
33 |
6 |
14 |
13 |
30 |
44 |
-14 |
32 |
| 15 |
Оксер |
33 |
7 |
10 |
16 |
32 |
44 |
-12 |
31 |
| 16 |
Ница |
33 |
7 |
10 |
16 |
37 |
60 |
-23 |
31 |
| 17 |
Нант |
33 |
5 |
8 |
20 |
29 |
52 |
-23 |
23 |
| 18 |
Метц |
33 |
3 |
7 |
23 |
32 |
76 |
-44 |
16 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Ница |
Ница |
|
Метц |
Метц |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Пари Сен Жермен |
0 - 4 |
1 - 0 |
0 - 4 |
|
2 - 3 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 2 |
Ланс |
1 - 1 |
2 - 0 |
1 - 1 |
|
2 - 0 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 3 |
Лил |
2 - 0 |
0 - 0 |
2 - 0 |
|
0 - 0 |
6 - 1 |
6 - 1 |
| 4 |
Лион |
3 - 2 |
2 - 0 |
3 - 2 |
|
2 - 5 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 5 |
Рен |
0 - 4 |
1 - 2 |
0 - 4 |
|
0 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 6 |
Олимпик Марсилия |
1 - 5 |
1 - 1 |
1 - 5 |
|
0 - 3 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 7 |
Монако |
0 - 0 |
2 - 2 |
0 - 0 |
|
1 - 2 |
5 - 2 |
5 - 2 |
| 8 |
Страсбург |
1 - 1 |
3 - 1 |
1 - 1 |
|
0 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 9 |
Лориен |
3 - 3 |
3 - 1 |
3 - 3 |
|
0 - 4 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 10 |
Тулуза |
0 - 1 |
5 - 1 |
0 - 1 |
|
3 - 4 |
4 - 0 |
4 - 0 |
| 11 |
Париж ФК |
1 - 1 |
1 - 0 |
1 - 1 |
|
1 - 3 |
3 - 2 |
3 - 2 |
| 12 |
Брест |
2 - 2 |
4 - 1 |
2 - 2 |
|
0 - 1 |
3 - 2 |
3 - 2 |
| 13 |
Анже |
0 - 1 |
0 - 2 |
0 - 1 |
|
1 - 1 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 14 |
Льо Авър |
1 - 1 |
3 - 1 |
1 - 1 |
|
0 - 0 |
4 - 4 |
4 - 4 |
| 15 |
Оксер |
3 - 1 |
2 - 1 |
3 - 1 |
|
1 - 3 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 16 |
Ница |
- |
- |
- |
|
2 - 1 |
|
|
| 17 |
Нант |
1 - 0 |
1 - 4 |
1 - 0 |
|
0 - 0 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 18 |
Метц |
|
2 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Ница |
Метц |
| Победи |
7 |
3 |
| Равни |
10 |
7 |
| Загуби |
16 |
23 |
| Вкарани Голове |
37 |
32 |
| Получени Голове |
60 |
76 |
| Средно Вкарани |
1.12 |
0.97 |
| Средно Получени |
1.82 |
2.30 |
| Мачове Вкарал |
70% |
58% |
| Мачове Получил |
85% |
82% |
| Гол/Гол |
61% |
52% |
| Над 1.5 |
79% |
76% |
| Над 2.5 |
52% |
64% |
| Над 3.5 |
42% |
42% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
1 |
| Равни |
7 |
3 |
| Загуби |
5 |
12 |
| Вкарани Голове |
19 |
17 |
| Получени Голове |
27 |
44 |
| Средно Вкарани |
1.19 |
1.06 |
| Средно Получени |
1.69 |
2.75 |
| Мачове Вкарал |
69% |
62% |
| Мачове Получил |
81% |
88% |
| Гол/Гол |
56% |
56% |
| Над 1.5 |
75% |
88% |
| Над 2.5 |
44% |
75% |
| Над 3.5 |
44% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
5.00 |
7.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.10 |
1.17 |
3.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.13 |
6.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.38 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.38 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака