Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 3.50 | 5.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.30 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 1.70 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ница, а гостите от Нанси. Разстоянието между двата града е 560.1 км. Треньорът на домакините е Оливие Панталони (Фра). Мачът ще се играе на стадион Алианц Ривиера, който има капацитет от 35 624 места. Снимки от Google карта стадион Алианц Ривиера. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ница - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2017 | Лига 1 | Лил | 1 - 2 | Ница | 2.47 | 3.08 | 3.05 |
| 02.04.2017 | Лига 1 | Ница | 2 - 1 | Бордо | 2.36 | 3.18 | 3.10 |
| 18.03.2017 | Лига 1 | Нант | 1 - 1 | Ница | 2.35 | 3.05 | 3.25 |
| 10.03.2017 | Лига 1 | Ница | 2 - 2 | Каен | 1.68 | 3.60 | 5.33 |
| 04.03.2017 | Лига 1 | Дижон | 0 - 1 | Ница | 3.32 | 3.26 | 2.23 |
| 24.02.2017 | Лига 1 | Ница | 2 - 1 | Монпелие | 1.99 | 3.34 | 3.86 |
| 18.02.2017 | Лига 1 | Лориен | 0 - 1 | Ница | 2.79 | 3.22 | 2.53 |
| 12.02.2017 | Лига 1 | Рен | 2 - 2 | Ница | 2.69 | 2.97 | 2.84 |
| 08.02.2017 | Лига 1 | Ница | 1 - 0 | Сент Етиен | 2.03 | 3.21 | 3.87 |
| 04.02.2017 | Лига 1 | Монако | 3 - 0 | Ница | 1.53 | 4.16 | 5.98 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Нанси - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2017 | Лига 1 | Нанси | 3 - 0 | Рен | 2.40 | 2.98 | 3.26 |
| 31.03.2017 | Лига 1 | Гингам | 1 - 0 | Нанси | 1.73 | 3.59 | 4.99 |
| 18.03.2017 | Лига 1 | Нанси | 2 - 3 | Лориен | 2.10 | 3.31 | 3.55 |
| 11.03.2017 | Лига 1 | Нанси | 1 - 2 | Лил | 2.65 | 2.93 | 2.94 |
| 04.03.2017 | Лига 1 | Пари Сен Жермен | 1 - 0 | Нанси | 1.12 | 8.33 | 20.50 |
| 25.02.2017 | Лига 1 | Нанси | 0 - 0 | Тулуза | 2.64 | 2.88 | 3.00 |
| 21.02.2017 | Лига 1 | Каен | 1 - 0 | Нанси | 2.17 | 3.14 | 3.60 |
| 18.02.2017 | Лига 1 | Анже | 1 - 0 | Нанси | 2.01 | 3.11 | 4.11 |
| 11.02.2017 | Лига 1 | Нанси | 0 - 3 | Монпелие | 2.42 | 3.08 | 3.08 |
| 08.02.2017 | Лига 1 | Лион | 4 - 0 | Нанси | 1.37 | 4.74 | 8.22 |
Общо 1 победа, 1 равенство и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.09.2016 | Лига 1 | Нанси | 0 - 1 | Ница | 2.45 | 3.08 | 3.06 |
| 17.03.2013 | Лига 1 | Нанси | 1 - 0 | Ница | 2.87 | 3.01 | 2.56 |
| 23.01.2013 | Купа на Франция | Ница | 2 - 2 | Нанси | 1.69 | 3.38 | 4.92 |
| 03.11.2012 | Лига 1 | Ница | 2 - 1 | Нанси | 1.96 | 3.19 | 4.02 |
| 10.03.2012 | Лига 1 | Ница | 1 - 1 | Нанси | 2.08 | 3.03 | 3.90 |
| 22.10.2011 | Лига 1 | Нанси | 1 - 0 | Ница | 2.31 | 3.03 | 3.20 |
| 15.05.2011 | Лига 1 | Нанси | 3 - 0 | Ница | 1.88 | 3.25 | 4.17 |
| 21.08.2010 | Лига 1 | Ница | 1 - 1 | Нанси | 2.28 | 3.03 | 3.20 |
| 16.12.2009 | Лига 1 | Нанси | 2 - 0 | Ница | 2.05 | 3.04 | 3.75 |
| 17.02.2009 | Лига 1 | Нанси | 1 - 2 | Ница | 1.96 | 2.98 | 4.10 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Ница имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно.
Лига 1 класиране към 15.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Монако | 31 | +62 | 74 |
| 2 | Пари Сен Жермен | 32 | +45 | 74 |
| 3 | Ница | 32 | +26 | 70 |
| 4 | Лион | 32 | +26 | 54 |
| 5 | Бордо | 32 | +7 | 49 |
| 6 | Олимпик Марсилия | 32 | +6 | 48 |
| 7 | Сент Етиен | 31 | +10 | 45 |
| 8 | Нант | 32 | -15 | 42 |
| 9 | Тулуза | 32 | 0 | 41 |
| 10 | Гингам | 32 | -5 | 41 |
| 11 | Рен | 32 | -8 | 40 |
| 12 | Анже | 33 | -11 | 39 |
| 13 | Лил | 32 | -8 | 37 |
| 14 | Монпелие | 32 | -10 | 36 |
| 15 | Метц | 31 | -30 | 35 |
| 16 | Каен | 32 | -23 | 32 |
| 17 | Нанси | 32 | -17 | 31 |
| 18 | Лориен | 32 | -25 | 31 |
| 19 | Дижон | 32 | -10 | 29 |
| 20 | Бастия | 32 | -20 | 28 |
Хронология в първенството
| Ница | |
| Нанси | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Ница | Ница | Нанси | Нанси | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Монако | 4 - 0 | 3 - 0 | 4 - 0 | 6 - 0 | 6 - 0 | ||
| 2 | Пари Сен Жермен | 2 - 2 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 3 | Ница | - | - | - | 0 - 1 | |||
| 4 | Лион | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 3 | 4 - 0 | 4 - 0 | ||
| 5 | Бордо | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 6 | Олимпик Марсилия | 3 - 2 | 3 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 7 | Сент Етиен | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 8 | Нант | 4 - 1 | 1 - 1 | 4 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 9 | Тулуза | 3 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 10 | Гингам | 3 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 11 | Рен | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 12 | Анже | 0 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 13 | Лил | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 14 | Монпелие | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 15 | Метц | 0 - 0 | 2 - 4 | 0 - 0 | 4 - 0 | |||
| 16 | Каен | 2 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 17 | Нанси | 0 - 1 | - | - | - | |||
| 18 | Лориен | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 3 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 19 | Дижон | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | |||
| 20 | Бастия | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
Класиране в шампионата
| Ница | Нанси | |
| Позиция | 3 | 17 |
| Точки | 70 | 31 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 14 |
| Точки | 40 | 11 |
Форма в шампионата
| Ница | Нанси | |
|
Победи
Равни Загуби |
20
10 2 |
8
7 17 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
4 0 |
2
5 9 |
Голове в шампионата
| Ница | Нанси | |
|
Вкарани
Получени |
52
26 |
24
41 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
33
12 |
6
22 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 3.50 | 5.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.30 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 1.70 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!

