Украйна - Купа на Украйна (2024 - 2025)
17:00
Нива Тернопол
Буковина Чернивци
с резултат 3 - 4 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.58 | 3.10 | 2.45 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.45 | 1.31 | 1.42 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.60 | 1.43 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.55 | 2.24 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.04 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.08.2024 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тернопол, а гостите от Чернивци. Разстоянието между двата града е 142.7 км. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Отговорна Игра
Нива Тернопол - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.07.2024 | Приятелски срещи | Карпати Лвов | 3 - 3 | Нива Тернопол | - | - | - |
| 25.05.2024 | Първа Лига | Нива Тернопол | 1 - 1 | Кремин Кременчуг | - | - | - |
| 19.05.2024 | Първа Лига | ФК Чернигов | 3 - 3 | Нива Тернопол | 2.53 | 3.44 | 2.53 |
| 12.05.2024 | Първа Лига | Нива Тернопол | 4 - 0 | Металург Запорожие | - | - | - |
| 04.05.2024 | Първа Лига | Диназ Вишгород | 2 - 0 | Нива Тернопол | 2.44 | 3.29 | 2.54 |
| 28.04.2024 | Първа Лига | Нива Тернопол | 2 - 0 | Горняк-Спорт | 1.72 | 3.34 | 4.46 |
| 21.04.2024 | Първа Лига | Кремин Кременчуг | 0 - 0 | Нива Тернопол | 2.92 | 3.16 | 2.37 |
| 13.04.2024 | Първа Лига | Нива Тернопол | 0 - 0 | ФК Чернигов | 1.30 | 5.18 | 8.30 |
| 07.04.2024 | Първа Лига | Металург Запорожие | 0 - 2 | Нива Тернопол | 20.80 | 8.63 | 1.08 |
| 30.03.2024 | Първа Лига | Нива Тернопол | 1 - 4 | Диназ Вишгород | 1.75 | 3.40 | 4.28 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Буковина Чернивци - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.07.2024 | Приятелски срещи | Буковина Чернивци | 0 - 0 | Харков | - | - | - |
| 25.05.2024 | Първа Лига | Буковина Чернивци | 2 - 0 | Металург Запорожие | - | - | - |
| 19.05.2024 | Първа Лига | Горняк-Спорт | 2 - 3 | Буковина Чернивци | 4.34 | 3.82 | 1.70 |
| 12.05.2024 | Първа Лига | Буковина Чернивци | 0 - 1 | Кремин Кременчуг | 1.44 | 4.47 | 6.09 |
| 04.05.2024 | Първа Лига | ФК Чернигов | 1 - 5 | Буковина Чернивци | 4.85 | 4.02 | 1.60 |
| 27.04.2024 | Първа Лига | Буковина Чернивци | 0 - 1 | Диназ Вишгород | 1.62 | 3.66 | 5.27 |
| 20.04.2024 | Първа Лига | Металург Запорожие | 0 - 5 | Буковина Чернивци | 16.00 | 8.20 | 1.10 |
| 13.04.2024 | Първа Лига | Буковина Чернивци | 1 - 1 | Горняк-Спорт | 1.36 | 4.69 | 7.65 |
| 05.04.2024 | Първа Лига | Кремин Кременчуг | 0 - 0 | Буковина Чернивци | 5.82 | 4.00 | 1.47 |
| 30.03.2024 | Първа Лига | Буковина Чернивци | 4 - 0 | ФК Чернигов | 1.37 | 4.36 | 6.77 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.09.2023 | Първа Лига | Нива Тернопол | 0 - 1 | Буковина Чернивци | 1.73 | 3.15 | 4.74 |
| 27.07.2023 | Първа Лига | Буковина Чернивци | 0 - 1 | Нива Тернопол | 3.07 | 2.73 | 2.37 |
| 27.11.2022 | Първа Лига | Буковина Чернивци | 0 - 3 | Нива Тернопол | 3.04 | 2.87 | 2.20 |
| 09.10.2022 | Първа Лига | Нива Тернопол | 1 - 0 | Буковина Чернивци | 1.55 | 3.36 | 5.23 |
| 08.11.2014 | Първа Лига | Буковина Чернивци | 2 - 0 | Нива Тернопол | 3.43 | 3.32 | 1.88 |
| 22.10.2014 | Първа Лига | Нива Тернопол | 5 - 3 | Буковина Чернивци | 1.58 | 3.70 | 4.72 |
| 17.04.2014 | Първа Лига | Нива Тернопол | 1 - 0 | Буковина Чернивци | 2.15 | 3.20 | 2.95 |
| 20.11.2013 | Първа Лига | Буковина Чернивци | 0 - 0 | Нива Тернопол | 1.85 | 3.15 | 3.75 |
В последните 8 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Нива Тернопол имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Нива Тернопол класиране в Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ингулец Петрово | 10 | +15 | 67 |
| 2 | Карпати Лвов | 10 | +5 | 65 |
| 3 | Ливий Берех Киев | 10 | +9 | 54 |
| 4 | Епицентър Каменец Подолски | 10 | 0 | 44 |
| 5 | Прикарпатие Ивано-Франкивск | 10 | -4 | 40 |
| 6 | Кудривка | 10 | -4 | 40 |
| 7 | Виктория Суми | 10 | -5 | 39 |
| 8 | Агробизнес Волочиск | 10 | -7 | 38 |
| 9 | ФСК Мариупол | 10 | -5 | 37 |
| 10 | СК Полтава | 10 | -4 | 37 |
| 1 | Буковина Чернивци | 10 | +16 | 41 |
| 2 | Подолия Хмелницки | 10 | +9 | 39 |
| 3 | Нива Тернопол | 10 | +4 | 36 |
| 4 | Металист Харков | 10 | +7 | 30 |
| 5 | Диназ Вишгород | 10 | +6 | 30 |
| 6 | Хуст | 10 | +3 | 29 |
| 7 | Металург Запорожие | 10 | -26 | 28 |
| 8 | Кремин Кременчуг | 10 | -2 | 25 |
| 9 | ФК Чернигов | 10 | -8 | 23 |
| 10 | Горняк-Спорт Горишни Плавни | 10 | -9 | 23 |
Буковина Чернивци класиране в Премиер Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Шахтьор Донецк | 30 | +39 | 71 |
| 2 | Динамо Киев | 30 | +44 | 69 |
| 3 | Кривбас Кривой Рог | 30 | +21 | 57 |
| 4 | Днипро-1 | 30 | +13 | 52 |
| 5 | Полесия Житомир | 30 | +9 | 50 |
| 6 | Рух Лвов | 30 | +13 | 49 |
| 7 | ЛНЗ Черкаси | 30 | -3 | 41 |
| 8 | Александрия | 30 | -8 | 34 |
| 9 | Ворскла Полтава | 30 | -16 | 33 |
| 10 | Заря Луганск | 30 | -8 | 32 |
| 11 | Колос Ковалевка | 30 | -9 | 32 |
| 12 | Черноморец Одеса | 30 | -9 | 32 |
| 13 | Верес Ровно | 30 | -15 | 28 |
| 14 | Оболон Киев | 30 | -23 | 26 |
| 15 | Минай | 30 | -23 | 25 |
| 16 | Харков | 30 | -25 | 23 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.58 | 3.10 | 2.45 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.45 | 1.31 | 1.42 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.60 | 1.43 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.55 | 2.24 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.04 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.08.2024 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра