Естония - Купа на Естония (2017 - 2018)
вторник, 17 април, 2018
18:00
Номе Калю
ФКИ Левадия Талин
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 60% за ФКИ Левадия Талин
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.10 |
3.39 |
2.14 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.66 |
1.30 |
1.36 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.61 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
17.04.2018 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Талин.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Номе Калю - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.04.2018 |
Мейстрилига |
Тулевик Вилянди |
0 - 6 |
Номе Калю |
11.63 |
6.22 |
1.15 |
| 08.04.2018 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
3 - 0 |
Талина Калев |
1.17 |
5.99 |
9.87 |
| 04.04.2018 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
2 - 2 |
Номе Калю |
1.94 |
3.32 |
3.32 |
| 31.03.2018 |
Мейстрилига |
Пайде Линнамеесконд |
1 - 4 |
Номе Калю |
8.93 |
5.42 |
1.22 |
| 23.03.2018 |
Приятелски срещи |
Волеренга Осло |
3 - 1 |
Номе Калю |
1.34 |
5.04 |
6.22 |
| 18.03.2018 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
1 - 0 |
Таммека Тарту |
1.15 |
6.32 |
11.65 |
| 14.03.2018 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
2 - 0 |
Флора Талин |
2.24 |
3.25 |
2.77 |
| 10.03.2018 |
Мейстрилига |
Нарва Транс |
2 - 2 |
Номе Калю |
3.96 |
3.63 |
1.70 |
| 04.03.2018 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
7 - 0 |
Вапрус Пярну |
1.02 |
14.12 |
19.44 |
| 27.01.2018 |
Естония |
Нарва Транс |
1 - 2 |
Номе Калю |
7.00 |
5.75 |
1.25 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи
в последните 4 домакинства.
ФКИ Левадия Талин - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.04.2018 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
2 - 1 |
Флора Талин |
1.99 |
3.40 |
3.11 |
| 07.04.2018 |
Мейстрилига |
Вапрус Пярну |
0 - 5 |
Левадия Талин |
25.60 |
13.90 |
1.01 |
| 04.04.2018 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
2 - 2 |
Номе Калю |
1.94 |
3.32 |
3.32 |
| 31.03.2018 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
5 - 0 |
Нарва Транс |
1.30 |
4.62 |
7.49 |
| 17.03.2018 |
Мейстрилига |
Тулевик Вилянди |
0 - 7 |
Левадия Талин |
14.54 |
6.72 |
1.12 |
| 14.03.2018 |
Мейстрилига |
Таммека Тарту |
0 - 3 |
Левадия Талин |
9.84 |
5.65 |
1.19 |
| 11.03.2018 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
4 - 0 |
Куресааре |
1.01 |
13.36 |
29.95 |
| 03.03.2018 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
1 - 1 |
Пайде Линнамеесконд |
1.05 |
9.53 |
18.48 |
| 23.02.2018 |
Суперкупа |
Флора Талин |
2 - 2 |
Левадия Талин |
2.86 |
3.22 |
2.18 |
| 02.02.2018 |
Естония |
Левадия Талин |
1 - 1 |
Нарва Транс |
1.15 |
6.50 |
10.00 |
Общо 6 победи и 4 равенства
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 равенство
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 04.04.2018 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
2 - 2 |
Номе Калю |
1.94 |
3.32 |
3.32 |
| 08.09.2017 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
1 - 1 |
Левадия Талин |
2.69 |
3.35 |
2.25 |
| 26.08.2017 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
2 - 0 |
Номе Калю |
2.07 |
3.24 |
3.11 |
| 12.05.2017 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
1 - 2 |
Левадия Талин |
2.62 |
3.31 |
2.32 |
| 25.04.2017 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
1 - 1 |
Номе Калю |
2.01 |
3.23 |
3.26 |
| 13.09.2016 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
0 - 3 |
Левадия Талин |
2.11 |
3.18 |
3.10 |
| 23.08.2016 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
1 - 2 |
Номе Калю |
2.28 |
3.20 |
2.80 |
| 24.05.2016 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
0 - 1 |
Левадия Талин |
2.33 |
3.11 |
2.76 |
| 02.04.2016 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
1 - 1 |
Номе Калю |
2.25 |
3.37 |
2.71 |
| 26.09.2015 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
1 - 2 |
Номе Калю |
1.68 |
3.62 |
4.24 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 4 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Номе Калю имат изиграни 4 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.10 |
3.39 |
2.14 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.66 |
1.30 |
1.36 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.61 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
17.04.2018 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 60% за ФКИ Левадия Талин