Приятелски Срещи - Клубни
17:00
Номе Калю
(Естония)
Харю Лаагри
(Естония)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 4.72 | 4.16 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.15 | 2.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.59 | 1.10 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.79 | 1.38 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.71 | 2.02 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.40 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.01.2025 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Талин, а гостите от Лаагри. Разстоянието между двата града е 12.2 км.
Отговорна Игра
Номе Калю - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.11.2024 | Мейстрилига | Номе Калю | 2 - 1 | Вапрус Пярну | 1.19 | 5.99 | 9.88 |
| 02.11.2024 | Мейстрилига | Куресааре | 1 - 2 | Номе Калю | 5.49 | 4.57 | 1.41 |
| 27.10.2024 | Мейстрилига | Номе Калю | 0 - 4 | Левадия Талин | 3.31 | 3.35 | 1.93 |
| 23.10.2024 | Мейстрилига | Флора Талин | 3 - 2 | Номе Калю | 2.60 | 3.17 | 2.40 |
| 20.10.2024 | Мейстрилига | Номе Калю | 2 - 2 | Нарва Транс | 1.47 | 4.16 | 5.28 |
| 06.10.2024 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 1 - 1 | Номе Калю | 2.27 | 3.37 | 2.64 |
| 29.09.2024 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 2 - 3 | Номе Калю | 4.69 | 3.84 | 1.56 |
| 25.09.2024 | Мейстрилига | Номе Калю | 3 - 0 | Флора Талин | 2.12 | 3.35 | 2.91 |
| 22.09.2024 | Мейстрилига | Номе Калю | 3 - 1 | Талина Калев | 1.37 | 4.62 | 6.00 |
| 18.09.2024 | Мейстрилига | Номе Калю | 3 - 0 | Номе Юнайтед | 1.17 | 6.41 | 11.04 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Харю Лаагри - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2024 | Купа на Естония | Харю Лаагри | 0 - 3 | Нарва Транс | 5.23 | 4.34 | 1.41 |
| 14.08.2024 | Купа на Естония | Харю Лаагри | 3 - 0 | Номе Юнайтед | 2.95 | 3.68 | 2.00 |
| 23.02.2024 | Приятелски срещи | Харю Лаагри | 1 - 2 | Супер Нова Рига | - | - | - |
| 04.02.2024 | Приятелски срещи | Номе Калю | 3 - 0 | Харю Лаагри | - | - | - |
| 10.11.2023 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 2 - 1 | Харю Лаагри | 2.04 | 3.34 | 3.11 |
| 04.11.2023 | Мейстрилига | Куресааре | 1 - 1 | Харю Лаагри | 1.85 | 3.54 | 3.54 |
| 31.10.2023 | Мейстрилига | Харю Лаагри | 0 - 2 | Талина Калев | 3.75 | 3.53 | 1.81 |
| 27.10.2023 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 0 - 0 | Харю Лаагри | 1.85 | 3.57 | 3.64 |
| 22.10.2023 | Мейстрилига | Харю Лаагри | 2 - 3 | Флора Талин | 15.40 | 6.58 | 1.14 |
| 14.10.2023 | Купа на Естония | Номе Калю | 3 - 1 | Харю Лаагри | 1.45 | 4.36 | 5.44 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.02.2024 | Приятелски срещи | Номе Калю | 3 - 0 | Харю Лаагри | - | - | - |
| 14.10.2023 | Купа на Естония | Номе Калю | 3 - 1 | Харю Лаагри | 1.45 | 4.36 | 5.44 |
| 30.09.2023 | Мейстрилига | Харю Лаагри | 1 - 0 | Номе Калю | 10.31 | 5.53 | 1.22 |
| 22.07.2023 | Мейстрилига | Номе Калю | 1 - 0 | Харю Лаагри | 1.48 | 4.16 | 5.19 |
| 12.05.2023 | Мейстрилига | Номе Калю | 1 - 1 | Харю Лаагри | 1.31 | 5.02 | 7.31 |
| 19.03.2023 | Мейстрилига | Харю Лаагри | 1 - 2 | Номе Калю | 15.58 | 6.99 | 1.12 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Номе Калю имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 4.72 | 4.16 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.15 | 2.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.59 | 1.10 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.79 | 1.38 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.71 | 2.02 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.40 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.01.2025 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра