Естония - Мейстрилига (2026)
вторник, 8 септември, 2026
18:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.45 |
4.37 |
4.91 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.08 |
1.11 |
2.14 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.16 |
3.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.75 |
1.08 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.70 |
1.38 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.65 |
2.02 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.47 |
2.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.09.2026 20:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Талин, а гостите от Номе.
Разстоянието между двата града е 8.0 км.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Номе Калю - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.09.2026 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
2 - 1 |
Номе Калю |
2.66 |
3.42 |
2.19 |
| 30.08.2026 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
2 - 3 |
Левадия Талин |
5.09 |
3.91 |
1.48 |
| 26.08.2026 |
Купа на Естония |
Нарва Транс |
2 - 0 |
Номе Калю |
4.32 |
3.60 |
1.65 |
| 22.08.2026 |
Мейстрилига |
Харю Лаагри |
1 - 0 |
Номе Калю |
4.90 |
4.12 |
1.47 |
| 16.08.2026 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
3 - 1 |
Вапрус Пярну |
1.36 |
4.48 |
6.02 |
| 08.08.2026 |
Мейстрилига |
Нарва Транс |
0 - 2 |
Номе Калю |
4.16 |
3.65 |
1.64 |
| 02.08.2026 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
5 - 1 |
Таммека Тарту |
1.58 |
3.78 |
4.38 |
| 30.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Номе Калю |
2 - 1 |
Шелбърн |
3.05 |
3.55 |
2.09 |
| 23.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Шелбърн |
5 - 2 |
Номе Калю |
1.38 |
4.21 |
7.99 |
| 19.07.2026 |
Мейстрилига |
Куресааре |
0 - 0 |
Номе Калю |
4.62 |
3.81 |
1.55 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Номе Юнайтед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.09.2026 |
Мейстрилига |
Вапрус Пярну |
1 - 0 |
Номе Юнайтед |
2.19 |
3.48 |
2.60 |
| 02.09.2026 |
Купа на Естония |
Номе Юнайтед |
3 - 2 |
Вапрус Пярну |
2.14 |
3.61 |
2.70 |
| 29.08.2026 |
Мейстрилига |
Номе Юнайтед |
1 - 2 |
Харю Лаагри |
2.24 |
3.65 |
2.54 |
| 23.08.2026 |
Мейстрилига |
Пайде Линнамеесконд |
4 - 1 |
Номе Юнайтед |
1.51 |
4.14 |
4.52 |
| 14.08.2026 |
Мейстрилига |
Номе Юнайтед |
0 - 1 |
Таммека Тарту |
2.40 |
3.57 |
2.34 |
| 09.08.2026 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
5 - 0 |
Номе Юнайтед |
1.16 |
6.83 |
10.08 |
| 31.07.2026 |
Мейстрилига |
Номе Юнайтед |
1 - 2 |
Нарва Транс |
1.86 |
3.65 |
3.15 |
| 17.07.2026 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
1 - 2 |
Номе Юнайтед |
1.21 |
5.68 |
8.03 |
| 11.07.2026 |
Мейстрилига |
Номе Юнайтед |
3 - 2 |
Куресааре |
1.87 |
3.52 |
3.24 |
| 03.07.2026 |
Мейстрилига |
Номе Юнайтед |
1 - 3 |
Номе Калю |
4.63 |
4.11 |
1.50 |
Общо 3 победи и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 3 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.07.2026 |
Мейстрилига |
Номе Юнайтед |
1 - 3 |
Номе Калю |
4.63 |
4.11 |
1.50 |
| 22.04.2026 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
7 - 1 |
Номе Юнайтед |
1.34 |
4.51 |
6.18 |
| 18.09.2024 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
3 - 0 |
Номе Юнайтед |
1.17 |
6.41 |
11.04 |
| 19.07.2024 |
Мейстрилига |
Номе Юнайтед |
0 - 4 |
Номе Калю |
6.21 |
4.45 |
1.39 |
| 28.05.2024 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
1 - 1 |
Номе Юнайтед |
1.13 |
7.04 |
14.07 |
| 17.03.2024 |
Мейстрилига |
Номе Юнайтед |
0 - 0 |
Номе Калю |
4.65 |
3.94 |
1.55 |
В последните 6 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Номе Калю имат изиграни 3 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Мейстрилига класиране към 08.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ФКИ Левадия Талин |
24 |
18 |
5 |
1 |
64 |
20 |
+44 |
59 |
| 2 |
Флора Талин |
26 |
16 |
0 |
10 |
51 |
33 |
+18 |
48 |
| 3 |
Номе Калю |
26 |
13 |
5 |
8 |
46 |
24 |
+22 |
44 |
| 4 |
Пайде Линнамеесконд |
24 |
12 |
6 |
6 |
40 |
31 |
+9 |
42 |
| 5 |
Таммека Тарту |
24 |
12 |
2 |
10 |
31 |
35 |
-4 |
38 |
| 6 |
Харю Лаагри |
25 |
10 |
1 |
14 |
36 |
41 |
-5 |
31 |
| 7 |
Вапрус Пярну |
25 |
9 |
4 |
12 |
34 |
46 |
-12 |
31 |
| 8 |
Куресааре |
26 |
8 |
4 |
14 |
30 |
42 |
-12 |
28 |
| 9 |
Номе Юнайтед |
26 |
8 |
1 |
17 |
42 |
61 |
-19 |
25 |
| 10 |
Нарва Транс |
26 |
5 |
2 |
19 |
19 |
60 |
-41 |
17 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Номе Калю |
|
| Номе Юнайтед |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Номе Калю |
Номе Калю |
|
Номе Юнайтед |
Номе Юнайтед |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
ФКИ Левадия Талин |
2 - 3 |
1 - 1 |
2 - 3 |
|
1 - 2 |
5 - 0 |
5 - 0 |
| 2 |
Флора Талин |
0 - 1 |
2 - 1 |
0 - 1 |
|
0 - 4 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 3 |
Номе Калю |
- |
- |
- |
|
1 - 3 |
7 - 1 |
7 - 1 |
| 4 |
Пайде Линнамеесконд |
1 - 1 |
1 - 0 |
1 - 1 |
|
2 - 3 |
4 - 1 |
4 - 1 |
| 5 |
Таммека Тарту |
5 - 1 |
0 - 1 |
5 - 1 |
|
0 - 1 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 6 |
Харю Лаагри |
1 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
|
1 - 2 |
1 - 3 |
1 - 3 |
| 7 |
Вапрус Пярну |
3 - 1 |
3 - 1 |
3 - 1 |
|
7 - 1 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 8 |
Куресааре |
4 - 0 |
0 - 0 |
4 - 0 |
|
3 - 2 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 9 |
Номе Юнайтед |
7 - 1 |
1 - 3 |
7 - 1 |
|
- |
- |
- |
| 10 |
Нарва Транс |
2 - 1 |
0 - 2 |
2 - 1 |
|
1 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Номе Калю |
Номе Юнайтед |
| Победи |
13 |
8 |
| Равни |
5 |
1 |
| Загуби |
8 |
17 |
| Вкарани Голове |
46 |
42 |
| Получени Голове |
24 |
61 |
| Средно Вкарани |
1.77 |
1.62 |
| Средно Получени |
0.92 |
2.35 |
| Мачове Вкарал |
85% |
81% |
| Мачове Получил |
65% |
100% |
| Гол/Гол |
54% |
81% |
| Над 1.5 |
73% |
92% |
| Над 2.5 |
46% |
88% |
| Над 3.5 |
27% |
54% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
6 |
4 |
| Равни |
3 |
1 |
| Загуби |
4 |
8 |
| Вкарани Голове |
29 |
16 |
| Получени Голове |
15 |
34 |
| Средно Вкарани |
2.23 |
1.23 |
| Средно Получени |
1.15 |
2.62 |
| Мачове Вкарал |
92% |
77% |
| Мачове Получил |
85% |
100% |
| Гол/Гол |
77% |
77% |
| Над 1.5 |
85% |
92% |
| Над 2.5 |
62% |
85% |
| Над 3.5 |
38% |
54% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.45 |
4.37 |
4.91 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.08 |
1.11 |
2.14 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.16 |
3.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.75 |
1.08 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.70 |
1.38 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.65 |
2.02 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.47 |
2.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.09.2026 20:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака