Естония - Мейстрилига (2017)
19:00
Номе Калю
Тулевик Вилянди
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 8.00 | 15.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 1.06 | 6.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 13.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.10 | 1.36 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Талин, а гостите от Вилянди. Разстоянието между двата града е 128.6 км. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Номе Калю - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 0 | Номе Калю | 5.22 | 4.10 | 1.48 |
| 12.04.2017 | Купа на Естония | Номе Калю | 1 - 1 | ФКИ Талин | 2.27 | 3.05 | 2.92 |
| 07.04.2017 | Мейстрилига | Номе Калю | 3 - 2 | ФКИ Талин | 2.46 | 3.00 | 2.70 |
| 01.04.2017 | Мейстрилига | Номе Калю | 1 - 0 | Пайде Линнамеесконд | 1.10 | 7.88 | 13.46 |
| 18.03.2017 | Мейстрилига | Номе Калю | 2 - 1 | Силамае Калев | 1.34 | 4.72 | 6.67 |
| 10.03.2017 | Мейстрилига | Номе Калю | 1 - 1 | Флора Талин | 2.01 | 3.47 | 3.10 |
| 04.03.2017 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 2 - 6 | Номе Калю | 13.00 | 7.33 | 1.11 |
| 05.11.2016 | Мейстрилига | Номе Калю | 1 - 2 | ФКИ Талин | 2.39 | 3.25 | 2.60 |
| 29.10.2016 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 0 - 1 | Номе Калю | 7.19 | 4.73 | 1.31 |
| 25.10.2016 | Мейстрилига | Раквере Тарвас | 1 - 2 | Номе Калю | 22.48 | 9.89 | 1.04 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Тулевик Вилянди - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2017 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 0 - 2 | Левадия Талин | 8.37 | 5.84 | 1.23 |
| 11.04.2017 | Купа на Естония | Тулевик Вилянди | 0 - 0 | Таммека Тарту | 3.38 | 3.57 | 1.87 |
| 07.04.2017 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 1 - 3 | Таммека Тарту | 2.90 | 3.34 | 2.14 |
| 01.04.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 2 - 1 | Тулевик Вилянди | 1.37 | 4.61 | 6.04 |
| 18.03.2017 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 5 - 0 | Тулевик Вилянди | 1.13 | 7.01 | 13.21 |
| 11.03.2017 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 2 - 3 | Пайде Линнамеесконд | 2.49 | 3.64 | 2.33 |
| 04.03.2017 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 1 - 0 | Силамае Калев | 3.76 | 3.43 | 1.79 |
| 14.01.2017 | Естония | Тулевик Вилянди | 1 - 1 | Пярну Линнамеесконд | 1.42 | 4.33 | 5.50 |
| 01.09.2016 | Купа на Естония | Тулевик Вилянди | 1 - 0 | Силамае Калев | 4.15 | 3.91 | 1.61 |
| 30.01.2016 | Естония | Тулевик Вилянди | 1 - 1 | Талина Калев | 1.40 | 4.50 | 5.50 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 загуби в последните 2 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2015 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 2 - 2 | Номе Калю | 7.03 | 5.36 | 1.28 |
| 27.10.2015 | Купа на Естония | Тулевик Вилянди | 0 - 5 | Номе Калю | 6.86 | 4.90 | 1.32 |
| 20.07.2015 | Мейстрилига | Номе Калю | 4 - 0 | Тулевик Вилянди | 1.14 | 6.55 | 12.35 |
| 26.06.2015 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 1 - 0 | Номе Калю | 13.15 | 6.24 | 1.14 |
| 21.03.2015 | Мейстрилига | Номе Калю | 6 - 2 | Тулевик Вилянди | 1.05 | 9.48 | 19.93 |
| 11.09.2010 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 0 - 1 | Номе Калю | 5.50 | 3.82 | 1.47 |
| 28.08.2010 | Мейстрилига | Номе Калю | 3 - 0 | Тулевик Вилянди | 1.30 | 4.48 | 7.58 |
| 29.06.2010 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 1 - 4 | Номе Калю | 5.00 | 3.72 | 1.52 |
| 09.03.2010 | Мейстрилига | Номе Калю | 1 - 0 | Тулевик Вилянди | - | - | - |
| 03.10.2009 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 3 - 2 | Номе Калю | 2.94 | 3.27 | 2.12 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 7 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Номе Калю имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Мейстрилига класиране към 22.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Флора Талин | 7 | +12 | 17 |
| 2 | ФКИ Левадия Талин | 6 | +17 | 16 |
| 3 | Номе Калю | 6 | +6 | 13 |
| 4 | Нарва Транс | 6 | +3 | 10 |
| 5 | ФКИ Талин | 7 | +7 | 9 |
| 6 | Таммека Тарту | 6 | 0 | 9 |
| 7 | Пайде Линнамеесконд | 7 | -12 | 9 |
| 8 | Силамае Калев | 7 | -8 | 4 |
| 9 | Тулевик Вилянди | 6 | -10 | 3 |
| 10 | Вапрус Пярну | 6 | -15 | 1 |
Хронология в първенството
| Номе Калю | |
| Тулевик Вилянди | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Номе Калю | Номе Калю | Тулевик Вилянди | Тулевик Вилянди | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Флора Талин | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 2 | ФКИ Левадия Талин | 0 - 2 | ||||||
| 3 | Номе Калю | - | - | - | ||||
| 4 | Нарва Транс | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 5 | ФКИ Талин | 3 - 2 | 3 - 2 | 5 - 0 | 5 - 0 | |||
| 6 | Таммека Тарту | 1 - 3 | ||||||
| 7 | Пайде Линнамеесконд | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 3 | ||||
| 8 | Силамае Калев | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | ||||
| 9 | Тулевик Вилянди | - | - | - | ||||
| 10 | Вапрус Пярну | 2 - 6 | ||||||
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Номе Калю | Тулевик Вилянди | |
| Позиция | 3 | 9 |
| Точки | 13 | 3 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 10 |
| Точки | 10 | 0 |
Форма в шампионата
| Номе Калю | Тулевик Вилянди | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
1 1 |
1
0 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
1 0 |
0
0 2 |
Голове в шампионата
| Номе Калю | Тулевик Вилянди | |
|
Вкарани
Получени |
13
7 |
5
15 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
7
4 |
1
7 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 8.00 | 15.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 1.06 | 6.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 13.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.10 | 1.36 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
