Тайланд - Тайланд
12:30
Нонгбуа Питчая
Кхонкаен Юнайтед
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.47 | 3.25 | 2.47 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.46 | 1.25 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.20 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.63 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.45 | 2.53 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.52 | 2.43 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.12.2023 08:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нонг Буа Ламфу, а гостите от Кхон Каен. Разстоянието между двата града е 93.7 км. Мачът ще се играе в 17:30 местно време.
Отговорна Игра
Нонгбуа Питчая - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2023 | Тай Лига 1 | Нонгбуа Питчая | 1 - 0 | Лампанг | 1.74 | 3.46 | 4.04 |
| 06.05.2023 | Тай Лига 1 | Кхонкаен Юн. | 2 - 1 | Нонгбуа Питчая | 1.62 | 3.53 | 4.84 |
| 29.04.2023 | Тай Лига 1 | Нонгбуа Питчая | 1 - 1 | Сукотай | 2.43 | 3.07 | 2.65 |
| 23.04.2023 | Тай Лига 1 | Муангтонг Юнайтед | 3 - 1 | Нонгбуа Питчая | 1.21 | 5.70 | 11.63 |
| 08.04.2023 | Тай Лига 1 | ПТ Прачуап | 5 - 1 | Нонгбуа Питчая | 1.69 | 3.33 | 4.47 |
| 02.04.2023 | Тай Лига 1 | Нонгбуа Питчая | 1 - 2 | Полис Теро | 2.18 | 3.09 | 3.02 |
| 18.03.2023 | Тай Лига 1 | Ламфун Уориърс | 1 - 0 | Нонгбуа Питчая | 2.09 | 3.10 | 3.17 |
| 12.03.2023 | Тай Лига 1 | Нонгбуа Питчая | 0 - 1 | Бурирам Юнайтед | 7.41 | 4.15 | 1.36 |
| 05.03.2023 | Тай Лига 1 | БГ Патум Юнайтед | 1 - 3 | Нонгбуа Питчая | 1.42 | 4.10 | 5.94 |
| 26.02.2023 | Тай Лига 1 | Нонгбуа Питчая | 2 - 1 | Чонбури | 2.95 | 3.20 | 2.16 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Кхонкаен Юнайтед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.12.2023 | Тай Лига 1 | Кхонкаен Юн. | 2 - 2 | Ламфун Уориърс | 2.59 | 3.36 | 2.37 |
| 27.11.2023 | Тай Лига 1 | Трат | 2 - 2 | Кхонкаен Юн. | 1.86 | 3.67 | 3.44 |
| 04.11.2023 | Тай Лига 1 | Кхонкаен Юн. | 2 - 2 | Утай Тани | 2.57 | 3.69 | 2.26 |
| 27.10.2023 | Тай Лига 1 | Полис Теро | 1 - 3 | Кхонкаен Юн. | 1.70 | 3.80 | 4.06 |
| 21.10.2023 | Тай Лига 1 | Након Патом Юн. | 4 - 2 | Кхонкаен Юн. | 1.86 | 3.54 | 3.57 |
| 08.10.2023 | Тай Лига 1 | Кхонкаен Юн. | 0 - 1 | Муангтонг Юнайтед | 3.47 | 3.66 | 1.89 |
| 30.09.2023 | Тай Лига 1 | Порт Банкок | 6 - 1 | Кхонкаен Юн. | 1.30 | 4.92 | 8.09 |
| 24.09.2023 | Тай Лига 1 | Кхонкаен Юн. | 4 - 3 | ПТ Прачуап | 3.12 | 3.22 | 2.09 |
| 16.09.2023 | Тай Лига 1 | Чианграй Юнайтед | 2 - 0 | Кхонкаен Юн. | 1.62 | 3.58 | 4.84 |
| 27.08.2023 | Тай Лига 1 | Кхонкаен Юн. | 2 - 2 | Ратчабури | 2.44 | 3.18 | 2.63 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.05.2023 | Тай Лига 1 | Кхонкаен Юн. | 2 - 1 | Нонгбуа Питчая | 1.62 | 3.53 | 4.84 |
| 27.11.2022 | Тай Лига 1 | Нонгбуа Питчая | 1 - 1 | Кхонкаен Юн. | 1.90 | 3.19 | 3.64 |
| 26.02.2022 | Тай Лига 1 | Нонгбуа Питчая | 1 - 0 | Кхонкаен Юн. | 1.87 | 3.31 | 3.59 |
| 16.10.2021 | Тай Лига 1 | Кхонкаен Юн. | 1 - 0 | Нонгбуа Питчая | 2.20 | 3.30 | 2.91 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Нонгбуа Питчая имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.47 | 3.25 | 2.47 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.46 | 1.25 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.20 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.63 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.45 | 2.53 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.52 | 2.43 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.12.2023 08:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра