Швеция - Суперетан Лига (2026)
сряда, 13 май, 2026
20:00
Норкьопинг
Юнайтед Нордик
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.67 |
3.75 |
4.33 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.18 |
1.22 |
2.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.30 |
3.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.35 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.53 |
2.38 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2026 04:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Норкьопинг, а гостите от Сьодертале.
Разстоянието между двата града е 106.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Идротспаркен,
който има капацитет от
17 234 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Идротспаркен.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Норкьопинг - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Суперетан Лига |
Сундсвал |
1 - 3 |
Норкьопинг |
3.84 |
3.58 |
1.81 |
| 05.05.2026 |
Суперетан Лига |
Фалкенберг |
1 - 0 |
Норкьопинг |
2.48 |
3.49 |
2.47 |
| 28.04.2026 |
Суперетан Лига |
Норкьопинг |
1 - 3 |
Ландскрона БоИС |
1.56 |
4.03 |
4.90 |
| 21.04.2026 |
Суперетан Лига |
Йоребро |
2 - 1 |
Норкьопинг |
2.90 |
3.56 |
2.15 |
| 11.04.2026 |
Суперетан Лига |
Люнгшиле |
0 - 1 |
Норкьопинг |
3.49 |
3.76 |
1.85 |
| 04.04.2026 |
Суперетан Лига |
Норкьопинг |
6 - 0 |
Вернаму |
2.00 |
3.58 |
3.20 |
| 27.03.2026 |
Приятелски срещи |
Дегерфорш |
3 - 1 |
Норкьопинг |
- |
- |
- |
| 21.03.2026 |
Приятелски срещи |
Норбю |
1 - 1 |
Норкьопинг |
- |
- |
- |
| 14.03.2026 |
Приятелски срещи |
Йостерс |
1 - 3 |
Норкьопинг |
- |
- |
- |
| 07.03.2026 |
Купа на Швеция |
ГАИС Гьотеборг |
5 - 1 |
Норкьопинг |
1.39 |
4.21 |
5.73 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 1 загуба
в последните 2 домакинства.
Юнайтед Нордик - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Суперетан Лига |
Юнайтед Нордик |
4 - 2 |
Йостерс |
2.49 |
3.54 |
2.44 |
| 02.05.2026 |
Суперетан Лига |
Люнгшиле |
0 - 2 |
Юнайтед Нордик |
1.71 |
3.73 |
4.21 |
| 25.04.2026 |
Суперетан Лига |
Юнайтед Нордик |
2 - 1 |
Сандвикен |
2.25 |
3.45 |
2.80 |
| 18.04.2026 |
Суперетан Лига |
Варберг БоИС |
4 - 1 |
Юнайтед Нордик |
1.93 |
3.55 |
3.48 |
| 11.04.2026 |
Суперетан Лига |
Юнайтед Нордик |
3 - 1 |
Хелзинборг |
2.71 |
3.38 |
2.36 |
| 06.04.2026 |
Суперетан Лига |
Сундсвал |
3 - 2 |
Юнайтед Нордик |
2.24 |
3.42 |
2.84 |
| 21.03.2026 |
Приятелски срещи |
Юнайтед Нордик |
4 - 1 |
Тролхетан |
- |
- |
- |
| 14.03.2026 |
Приятелски срещи |
Дегерфорш |
1 - 2 |
Юнайтед Нордик |
- |
- |
- |
| 28.02.2026 |
Приятелски срещи |
Стокхолм Интер. |
0 - 1 |
Юнайтед Нордик |
- |
- |
- |
| 22.02.2026 |
Приятелски срещи |
Юнайтед Нордик |
7 - 1 |
Стоксунд |
- |
- |
- |
Общо 8 победи и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.01.2026 |
Приятелски срещи |
Норкьопинг |
1 - 0 |
Юнайтед Нордик |
- |
- |
- |
Суперетан Лига класиране към 13.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Юнайтед Нордик |
6 |
4 |
0 |
2 |
14 |
11 |
+3 |
12 |
| 2 |
Фалкенберг |
6 |
3 |
3 |
0 |
9 |
6 |
+3 |
12 |
| 3 |
Браге |
6 |
3 |
1 |
2 |
11 |
9 |
+2 |
10 |
| 4 |
Хелзинборг |
6 |
3 |
1 |
2 |
13 |
12 |
+1 |
10 |
| 5 |
Норкьопинг |
6 |
3 |
0 |
3 |
12 |
7 |
+5 |
9 |
| 6 |
Варберг БоИС |
6 |
2 |
3 |
1 |
12 |
9 |
+3 |
9 |
| 7 |
Йоребро |
6 |
2 |
3 |
1 |
4 |
5 |
-1 |
9 |
| 8 |
Вернаму |
6 |
3 |
0 |
3 |
11 |
13 |
-2 |
9 |
| 9 |
Ландскрона БоИС |
6 |
2 |
2 |
2 |
8 |
7 |
+1 |
8 |
| 10 |
Одеволд |
6 |
2 |
2 |
2 |
12 |
12 |
0 |
8 |
| 11 |
Йостерсунд |
6 |
2 |
2 |
2 |
9 |
9 |
0 |
8 |
| 12 |
Йостерс |
6 |
2 |
2 |
2 |
8 |
11 |
-3 |
8 |
| 13 |
Сандвикен |
6 |
1 |
3 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
6 |
| 14 |
Норбю |
6 |
0 |
5 |
1 |
9 |
10 |
-1 |
5 |
| 15 |
Люнгшиле |
6 |
1 |
1 |
4 |
5 |
7 |
-2 |
4 |
| 16 |
Сундсвал |
6 |
1 |
0 |
5 |
6 |
14 |
-8 |
3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Норкьопинг |
|
| Юнайтед Нордик |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Норкьопинг |
Норкьопинг |
|
Юнайтед Нордик |
Юнайтед Нордик |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Юнайтед Нордик |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 2 |
Фалкенберг |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 3 |
Браге |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Хелзинборг |
|
|
|
|
3 - 1 |
|
|
| 5 |
Норкьопинг |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 6 |
Варберг БоИС |
|
|
|
|
|
4 - 1 |
4 - 1 |
| 7 |
Йоребро |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
|
| 8 |
Вернаму |
6 - 0 |
|
6 - 0 |
|
|
|
|
| 9 |
Ландскрона БоИС |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
|
|
|
|
| 10 |
Одеволд |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Йостерсунд |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Йостерс |
|
|
|
|
4 - 2 |
|
|
| 13 |
Сандвикен |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
| 14 |
Норбю |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Люнгшиле |
|
0 - 1 |
|
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 16 |
Сундсвал |
|
1 - 3 |
|
|
|
3 - 2 |
3 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Норкьопинг |
Юнайтед Нордик |
| Победи |
3 |
4 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
3 |
2 |
| Вкарани Голове |
12 |
14 |
| Получени Голове |
7 |
11 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
2.33 |
| Средно Получени |
1.17 |
1.83 |
| Мачове Вкарал |
83% |
100% |
| Мачове Получил |
67% |
83% |
| Гол/Гол |
50% |
83% |
| Над 1.5 |
67% |
100% |
| Над 2.5 |
67% |
83% |
| Над 3.5 |
50% |
67% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
2 |
| Вкарани Голове |
7 |
5 |
| Получени Голове |
3 |
7 |
| Средно Вкарани |
3.50 |
1.67 |
| Средно Получени |
1.50 |
2.33 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
50% |
67% |
| Гол/Гол |
50% |
67% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
100% |
67% |
| Над 3.5 |
100% |
67% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.67 |
3.75 |
4.33 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.18 |
1.22 |
2.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.30 |
3.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.35 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.53 |
2.38 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2026 04:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака