Англия - Втора Лига (2016 - 2017)
17:00
Нотс Каунти
Хартлипул
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 3.60 | 4.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.29 | 1.85 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.90 | 1.90 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.03.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нотингам, а гостите от Хартлипул. Разстоянието между двата града е 192.7 км. Мачът ще се играе на стадион Медоу Лейн, който има капацитет от 20 229 места. Размерите на терена са 104 x 69 m. Снимки от Google карта стадион Медоу Лейн. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Нотс Каунти - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2017 | Втора Лига | Стивънидж | 3 - 0 | Нотс Каунти | 2.08 | 3.38 | 3.35 |
| 28.02.2017 | Втора Лига | Плимут | 0 - 1 | Нотс Каунти | 1.71 | 3.75 | 4.44 |
| 25.02.2017 | Втора Лига | Нотс Каунти | 0 - 0 | Йоувил | 2.34 | 3.18 | 3.00 |
| 18.02.2017 | Втора Лига | Лейтън Ориент | 2 - 3 | Нотс Каунти | 2.79 | 3.21 | 2.46 |
| 14.02.2017 | Втора Лига | Нотс Каунти | 2 - 2 | Екзитър | 3.38 | 3.34 | 2.08 |
| 11.02.2017 | Втора Лига | Нотс Каунти | 2 - 1 | Челтнъм Таун | 2.59 | 3.21 | 2.66 |
| 04.02.2017 | Втора Лига | Акрингтън Стенли | 2 - 0 | Нотс Каунти | 1.81 | 3.58 | 4.08 |
| 28.01.2017 | Втора Лига | Нотс Каунти | 2 - 1 | Кроули Таун | 2.37 | 3.29 | 2.88 |
| 21.01.2017 | Втора Лига | Гримсби Таун | 2 - 0 | Нотс Каунти | 1.96 | 3.44 | 3.64 |
| 14.01.2017 | Втора Лига | Нотс Каунти | 0 - 0 | Мансфийлд Таун | 3.11 | 3.29 | 2.23 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 равенства в последните 5 домакинства.
Хартлипул - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2017 | Втора Лига | Хартлипул | 3 - 1 | Екзитър | 4.24 | 3.49 | 1.80 |
| 28.02.2017 | Втора Лига | Хартлипул | 4 - 0 | Крю Александра | 2.87 | 3.31 | 2.36 |
| 25.02.2017 | Втора Лига | Колчестър | 2 - 1 | Хартлипул | 1.73 | 3.69 | 4.43 |
| 18.02.2017 | Втора Лига | Хартлипул | 1 - 1 | Плимут | 3.83 | 3.42 | 1.90 |
| 14.02.2017 | Втора Лига | Лутън Таун | 3 - 0 | Хартлипул | 1.48 | 4.01 | 6.50 |
| 11.02.2017 | Втора Лига | Мансфийлд Таун | 4 - 0 | Хартлипул | 1.63 | 3.58 | 5.58 |
| 04.02.2017 | Втора Лига | Хартлипул | 1 - 1 | Йоувил | 2.85 | 3.16 | 2.46 |
| 28.01.2017 | Втора Лига | Нюпорт Каунти | 3 - 1 | Хартлипул | 2.24 | 3.24 | 3.13 |
| 21.01.2017 | Втора Лига | Хартлипул | 2 - 0 | Стивънидж | 2.92 | 3.23 | 2.36 |
| 14.01.2017 | Втора Лига | Кроули Таун | 1 - 0 | Хартлипул | 2.33 | 3.28 | 2.95 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2016 | ЕФЛ Трофи | Нотс Каунти | 2 - 1 | Хартлипул | 2.06 | 3.34 | 3.26 |
| 20.08.2016 | Втора Лига | Хартлипул | 1 - 2 | Нотс Каунти | 2.40 | 3.19 | 2.87 |
| 12.04.2016 | Втора Лига | Нотс Каунти | 1 - 0 | Хартлипул | 2.19 | 3.26 | 3.15 |
| 16.02.2016 | Втора Лига | Хартлипул | 2 - 3 | Нотс Каунти | 2.92 | 3.34 | 2.27 |
| 09.11.2013 | ФА Къп | Хартлипул | 3 - 2 | Нотс Каунти | 2.24 | 3.26 | 3.00 |
| 02.02.2013 | Първа Лига | Хартлипул | 2 - 1 | Нотс Каунти | 3.30 | 3.31 | 2.11 |
| 21.08.2012 | Първа Лига | Нотс Каунти | 2 - 0 | Хартлипул | 1.75 | 3.43 | 4.46 |
| 18.02.2012 | Първа Лига | Хартлипул | 3 - 0 | Нотс Каунти | 2.42 | 3.21 | 2.76 |
| 09.10.2011 | Първа Лига | Нотс Каунти | 3 - 0 | Хартлипул | 1.96 | 3.36 | 3.59 |
| 25.01.2011 | Първа Лига | Хартлипул | 1 - 1 | Нотс Каунти | 2.42 | 3.25 | 2.69 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Нотс Каунти имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Втора Лига класиране към 11.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Донкастър | 35 | +24 | 69 |
| 2 | Плимут | 35 | +15 | 65 |
| 3 | Портсмут | 35 | +20 | 59 |
| 4 | Карлайл | 35 | +5 | 58 |
| 5 | Лутън Таун | 34 | +22 | 57 |
| 6 | Стивънидж | 35 | +8 | 55 |
| 7 | Екзитър | 35 | +15 | 54 |
| 8 | Мансфийлд Таун | 35 | +5 | 52 |
| 9 | Колчестър | 35 | +7 | 51 |
| 10 | Блекпул | 35 | +17 | 50 |
| 11 | Уикъмб | 35 | -1 | 50 |
| 12 | Кембридж Юнайтед | 34 | +3 | 47 |
| 13 | Гримсби Таун | 35 | -1 | 47 |
| 14 | Барнет | 35 | -4 | 46 |
| 15 | Моркамб | 34 | -8 | 46 |
| 16 | Кроули Таун | 35 | -13 | 43 |
| 17 | Йоувил | 35 | -11 | 40 |
| 18 | Челтнъм Таун | 35 | -8 | 39 |
| 19 | Крю Александра | 35 | -15 | 39 |
| 20 | Акрингтън Стенли | 33 | -9 | 38 |
| 21 | Хартлипул | 35 | -13 | 38 |
| 22 | Нотс Каунти | 35 | -23 | 37 |
| 23 | Лейтън Ориент | 35 | -15 | 32 |
| 24 | Нюпорт Каунти | 34 | -20 | 26 |
Хронология в първенството
| Нотс Каунти | |
| Хартлипул | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Нотс Каунти | Нотс Каунти | Хартлипул | Хартлипул | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Донкастър | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 2 | Плимут | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 3 | Портсмут | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 4 | Карлайл | 2 - 3 | 2 - 3 | 3 - 2 | 3 - 2 | |||
| 5 | Лутън Таун | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 6 | Стивънидж | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 6 - 1 | 6 - 1 | |
| 7 | Екзитър | 2 - 2 | 0 - 2 | 2 - 2 | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 8 | Мансфийлд Таун | 0 - 0 | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 9 | Колчестър | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 10 | Блекпул | 4 - 0 | 0 - 1 | |||||
| 11 | Уикъмб | 0 - 2 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 12 | Кембридж Юнайтед | 0 - 1 | 4 - 0 | 0 - 1 | 0 - 5 | |||
| 13 | Гримсби Таун | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 14 | Барнет | 3 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||||
| 15 | Моркамб | 1 - 2 | 4 - 1 | 1 - 2 | 3 - 2 | |||
| 16 | Кроули Таун | 2 - 1 | 1 - 3 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 17 | Йоувил | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 18 | Челтнъм Таун | 2 - 1 | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 0 | |||
| 19 | Крю Александра | 1 - 1 | 1 - 1 | 4 - 0 | 3 - 3 | 3 - 3 | ||
| 20 | Акрингтън Стенли | 0 - 2 | 2 - 0 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 21 | Хартлипул | 1 - 2 | - | - | - | |||
| 22 | Нотс Каунти | - | - | - | 1 - 2 | |||
| 23 | Лейтън Ориент | 3 - 1 | 2 - 3 | 3 - 1 | 1 - 3 | |||
| 24 | Нюпорт Каунти | 0 - 3 | 0 - 3 | 2 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
Класиране в шампионата
| Нотс Каунти | Хартлипул | |
| Позиция | 22 | 21 |
| Точки | 37 | 38 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 22 | 24 |
| Точки | 16 | 13 |
Форма в шампионата
| Нотс Каунти | Хартлипул | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
7 18 |
9
11 15 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
7 8 |
3
4 10 |
Голове в шампионата
| Нотс Каунти | Хартлипул | |
|
Вкарани
Получени |
38
61 |
46
59 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
17
25 |
21
37 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 3.60 | 4.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.29 | 1.85 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.90 | 1.90 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.03.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
