Англия - Втора Лига (2016 - 2017)
17:00
Нотс Каунти
Колчестър
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.30 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.38 | 1.34 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нотингам, а гостите от Колчестър. Разстоянието между двата града е 182.8 км. Мачът ще се играе на стадион Медоу Лейн, който има капацитет от 20 229 места. Размерите на терена са 104 x 69 m. Снимки от Google карта стадион Медоу Лейн. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Нотс Каунти - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.03.2017 | Втора Лига | Уикъмб | 0 - 1 | Нотс Каунти | 1.93 | 3.34 | 3.91 |
| 19.03.2017 | Втора Лига | Нотс Каунти | 1 - 0 | Барнет | 2.42 | 3.22 | 2.85 |
| 14.03.2017 | Втора Лига | Донкастър | 3 - 1 | Нотс Каунти | 1.52 | 4.03 | 5.92 |
| 11.03.2017 | Втора Лига | Нотс Каунти | 2 - 1 | Хартлипул | 1.92 | 3.41 | 3.83 |
| 04.03.2017 | Втора Лига | Стивънидж | 3 - 0 | Нотс Каунти | 2.08 | 3.38 | 3.35 |
| 28.02.2017 | Втора Лига | Плимут | 0 - 1 | Нотс Каунти | 1.71 | 3.75 | 4.44 |
| 25.02.2017 | Втора Лига | Нотс Каунти | 0 - 0 | Йоувил | 2.34 | 3.18 | 3.00 |
| 18.02.2017 | Втора Лига | Лейтън Ориент | 2 - 3 | Нотс Каунти | 2.79 | 3.21 | 2.46 |
| 14.02.2017 | Втора Лига | Нотс Каунти | 2 - 2 | Екзитър | 3.38 | 3.34 | 2.08 |
| 11.02.2017 | Втора Лига | Нотс Каунти | 2 - 1 | Челтнъм Таун | 2.59 | 3.21 | 2.66 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.
Колчестър - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.03.2017 | Втора Лига | Колчестър | 2 - 1 | Лутън Таун | 3.41 | 3.32 | 2.08 |
| 18.03.2017 | Втора Лига | Крю Александра | 2 - 0 | Колчестър | 2.44 | 3.20 | 2.83 |
| 14.03.2017 | Втора Лига | Колчестър | 2 - 0 | Мансфийлд Таун | 2.89 | 3.21 | 2.40 |
| 11.03.2017 | Втора Лига | Колчестър | 0 - 4 | Портсмут | 4.12 | 3.59 | 1.81 |
| 04.03.2017 | Втора Лига | Кембридж Юнайтед | 1 - 1 | Колчестър | 2.22 | 3.21 | 3.21 |
| 28.02.2017 | Втора Лига | Гримсби Таун | 1 - 0 | Колчестър | 2.41 | 3.22 | 2.86 |
| 25.02.2017 | Втора Лига | Колчестър | 2 - 1 | Хартлипул | 1.73 | 3.69 | 4.43 |
| 21.02.2017 | Втора Лига | Колчестър | 1 - 0 | Уикъмб | 2.49 | 3.18 | 2.77 |
| 18.02.2017 | Втора Лига | Акрингтън Стенли | 2 - 1 | Колчестър | 2.20 | 3.30 | 3.14 |
| 14.02.2017 | Втора Лига | Колчестър | 2 - 3 | Кроули Таун | 1.79 | 3.59 | 4.18 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.12.2016 | Втора Лига | Колчестър | 2 - 1 | Нотс Каунти | 1.95 | 3.49 | 3.55 |
| 03.03.2015 | Първа Лига | Колчестър | 0 - 1 | Нотс Каунти | 2.08 | 3.25 | 3.37 |
| 19.08.2014 | Първа Лига | Нотс Каунти | 2 - 1 | Колчестър | 2.09 | 3.28 | 3.30 |
| 29.03.2014 | Първа Лига | Нотс Каунти | 2 - 0 | Колчестър | 2.06 | 3.29 | 3.31 |
| 14.12.2013 | Първа Лига | Колчестър | 0 - 4 | Нотс Каунти | 2.46 | 3.25 | 2.70 |
| 13.04.2013 | Първа Лига | Нотс Каунти | 3 - 1 | Колчестър | 2.24 | 3.25 | 3.02 |
| 06.11.2012 | Първа Лига | Колчестър | 0 - 2 | Нотс Каунти | 2.39 | 3.27 | 2.77 |
| 05.05.2012 | Първа Лига | Нотс Каунти | 4 - 1 | Колчестър | 1.63 | 3.69 | 4.99 |
| 29.10.2011 | Първа Лига | Колчестър | 4 - 2 | Нотс Каунти | 2.50 | 3.26 | 2.63 |
| 15.02.2011 | Първа Лига | Нотс Каунти | 2 - 0 | Колчестър | 2.02 | 3.29 | 3.38 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 8 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Нотс Каунти имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 5 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Втора Лига класиране към 01.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Донкастър | 39 | +30 | 78 |
| 2 | Плимут | 39 | +19 | 75 |
| 3 | Портсмут | 39 | +26 | 68 |
| 4 | Стивънидж | 39 | +12 | 62 |
| 5 | Блекпул | 39 | +21 | 60 |
| 6 | Лутън Таун | 39 | +19 | 60 |
| 7 | Екзитър | 39 | +16 | 59 |
| 8 | Карлайл | 39 | -2 | 59 |
| 9 | Мансфийлд Таун | 39 | +5 | 58 |
| 10 | Колчестър | 39 | +4 | 57 |
| 11 | Уикъмб | 39 | 0 | 55 |
| 12 | Кембридж Юнайтед | 39 | +4 | 54 |
| 13 | Акрингтън Стенли | 39 | +1 | 52 |
| 14 | Гримсби Таун | 39 | -2 | 52 |
| 15 | Барнет | 39 | -3 | 51 |
| 16 | Крю Александра | 39 | -9 | 48 |
| 17 | Кроули Таун | 39 | -13 | 48 |
| 18 | Йоувил | 39 | -9 | 46 |
| 19 | Моркамб | 39 | -15 | 46 |
| 20 | Нотс Каунти | 39 | -22 | 46 |
| 21 | Хартлипул | 39 | -16 | 41 |
| 22 | Челтнъм Таун | 39 | -16 | 39 |
| 23 | Нюпорт Каунти | 39 | -21 | 33 |
| 24 | Лейтън Ориент | 39 | -29 | 32 |
Хронология в първенството
| Нотс Каунти | |
| Колчестър | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Нотс Каунти | Нотс Каунти | Колчестър | Колчестър | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Донкастър | 0 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 2 | Плимут | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 3 | Портсмут | 1 - 2 | 0 - 4 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 4 | Стивънидж | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 2 - 4 | 2 - 4 | ||
| 5 | Блекпул | 4 - 0 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 6 | Лутън Таун | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 7 | Екзитър | 2 - 2 | 0 - 2 | 2 - 2 | 2 - 3 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 8 | Карлайл | 2 - 3 | 2 - 3 | 4 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 9 | Мансфийлд Таун | 0 - 0 | 3 - 1 | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 10 | Колчестър | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 11 | Уикъмб | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 12 | Кембридж Юнайтед | 0 - 1 | 4 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 13 | Акрингтън Стенли | 0 - 2 | 2 - 0 | 0 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 14 | Гримсби Таун | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 2 | 3 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 15 | Барнет | 1 - 0 | 3 - 2 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 16 | Крю Александра | 1 - 1 | 1 - 1 | 4 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 17 | Кроули Таун | 2 - 1 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 18 | Йоувил | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 19 | Моркамб | 1 - 2 | 4 - 1 | 1 - 2 | 2 - 2 | |||
| 20 | Нотс Каунти | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 21 | Хартлипул | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 22 | Челтнъм Таун | 2 - 1 | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 23 | Нюпорт Каунти | 0 - 3 | 0 - 3 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 24 | Лейтън Ориент | 3 - 1 | 2 - 3 | 3 - 1 | 0 - 3 | |||
Класиране в шампионата
| Нотс Каунти | Колчестър | |
| Позиция | 20 | 10 |
| Точки | 46 | 57 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 21 | 20 |
| Точки | 22 | 19 |
Форма в шампионата
| Нотс Каунти | Колчестър | |
|
Победи
Равни Загуби |
13
7 19 |
16
9 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
7 8 |
4
7 9 |
Голове в шампионата
| Нотс Каунти | Колчестър | |
|
Вкарани
Получени |
43
65 |
55
51 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
20
26 |
19
25 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.30 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.38 | 1.34 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
