Приятелски Срещи - Клубни
събота, 18 юли, 2026
17:00
Нотс Каунти
(Англия)
Нотингам Форест
(Англия)
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 100% за Нотингам Форест
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
5.00 |
4.00 |
1.48 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.40 |
1.17 |
1.11 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
4.00 |
1.22 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.38 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.07.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Нотингам.
Треньорът на гостите е Оливър Гласнер (Авс).
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Нотс Каунти - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.07.2026 |
Приятелски срещи |
Рандерс |
3 - 1 |
Нотс Каунти |
1.64 |
3.95 |
4.11 |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
Виборг |
2 - 0 |
Нотс Каунти |
1.72 |
3.68 |
3.88 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Олфритън Таун |
0 - 5 |
Нотс Каунти |
6.14 |
4.42 |
1.38 |
| 25.05.2026 |
Л2 Плейоф |
Нотс Каунти |
3 - 0 |
Салфорд Сити |
2.74 |
3.07 |
2.62 |
| 15.05.2026 |
Л2 Плейоф |
Нотс Каунти |
0 - 0 |
Честърфийлд |
2.28 |
3.26 |
3.04 |
| 10.05.2026 |
Л2 Плейоф |
Честърфийлд |
0 - 1 |
Нотс Каунти |
2.24 |
3.22 |
3.13 |
| 02.05.2026 |
Втора Лига |
Нотс Каунти |
1 - 1 |
Бристъл Роувърс |
1.66 |
4.05 |
4.44 |
| 25.04.2026 |
Втора Лига |
Колчестър |
0 - 1 |
Нотс Каунти |
2.90 |
3.40 |
2.29 |
| 18.04.2026 |
Втора Лига |
Нотс Каунти |
1 - 2 |
Барнет |
2.33 |
3.27 |
2.95 |
| 11.04.2026 |
Втора Лига |
Кембридж Юнайтед |
4 - 0 |
Нотс Каунти |
1.89 |
3.32 |
4.10 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Нотингам Форест - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 24.05.2026 |
Висша Лига |
Нотингам Форест |
1 - 1 |
Борнемут |
3.40 |
3.79 |
1.99 |
| 17.05.2026 |
Висша Лига |
Манчестър Юнайтед |
3 - 2 |
Нотингам Форест |
1.59 |
4.26 |
4.98 |
| 10.05.2026 |
Висша Лига |
Нотингам Форест |
1 - 1 |
Нюкасъл |
2.78 |
3.52 |
2.41 |
| 07.05.2026 |
ЛЕ Финали |
Астън Вила |
4 - 0 |
Нотингам Форест |
1.70 |
3.79 |
4.59 |
| 04.05.2026 |
Висша Лига |
Челси |
1 - 3 |
Нотингам Форест |
1.70 |
3.91 |
4.66 |
| 30.04.2026 |
ЛЕ Финали |
Нотингам Форест |
1 - 0 |
Астън Вила |
2.64 |
3.24 |
2.64 |
| 24.04.2026 |
Висша Лига |
Съндърланд |
0 - 5 |
Нотингам Форест |
2.67 |
3.19 |
2.67 |
| 19.04.2026 |
Висша Лига |
Нотингам Форест |
4 - 1 |
Бърнли |
1.46 |
4.43 |
6.82 |
| 16.04.2026 |
ЛЕ Финали |
Нотингам Форест |
1 - 0 |
Порто |
2.36 |
3.10 |
3.15 |
| 12.04.2026 |
Висша Лига |
Нотингам Форест |
1 - 1 |
Астън Вила |
2.64 |
3.33 |
2.63 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.07.2023 |
Приятелски срещи |
Нотс Каунти |
0 - 1 |
Нотингам Форест |
4.24 |
4.18 |
1.63 |
| 26.07.2022 |
Приятелски срещи |
Нотс Каунти |
2 - 2 |
Нотингам Форест |
- |
- |
- |
| 19.07.2017 |
Приятелски срещи |
Нотс Каунти |
0 - 2 |
Нотингам Форест |
4.76 |
3.70 |
1.61 |
| 23.07.2016 |
Приятелски срещи |
Нотс Каунти |
1 - 2 |
Нотингам Форест |
3.42 |
3.61 |
1.84 |
| 07.08.2012 |
Приятелски срещи |
Нотс Каунти |
2 - 2 |
Нотингам Форест |
3.10 |
3.32 |
2.05 |
| 09.08.2011 |
Купа на Лигата |
Нотингам Форест |
2 - 2 |
Нотс Каунти |
1.59 |
3.64 |
5.31 |
В последните 6 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 3 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Нотс Каунти имат изиграни 5 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
5.00 |
4.00 |
1.48 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.40 |
1.17 |
1.11 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
4.00 |
1.22 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.38 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.07.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 100% за Нотингам Форест