Англия - ФА Къп (2021 - 2022)
21:45
Нотс Каунти
Рочдейл
с общ резултат 2 - 3
Рочдейл1 - 1Нотс Каунти
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.45 | 3.40 | 2.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.30 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.92 | 1.98 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.11.2021 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нотингам, а гостите от Рочдейл. Разстоянието между двата града е 99.6 км. Мачът ще се играе на стадион Медоу Лейн, който има капацитет от 20 229 места. Размерите на терена са 104 x 69 m. Снимки от Google карта стадион Медоу Лейн. Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Отговорна Игра
Нотс Каунти - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.11.2021 | Нац. Лига | Нотс Каунти | 2 - 0 | Солихъл Муурс | 1.89 | 3.51 | 3.68 |
| 07.11.2021 | ФА Къп | Рочдейл | 1 - 1 | Нотс Каунти | 2.16 | 3.41 | 3.10 |
| 30.10.2021 | Нац. Лига | Гримсби Таун | 0 - 1 | Нотс Каунти | 2.16 | 3.45 | 2.97 |
| 26.10.2021 | Нац. Лига | Нотс Каунти | 1 - 1 | Бромли | 1.93 | 3.54 | 3.41 |
| 23.10.2021 | Нац. Лига | Нотс Каунти | 2 - 1 | Стокпорт | 2.35 | 3.33 | 2.71 |
| 19.10.2021 | ФА Къп | Нотс Каунти | 4 - 0 | Тамуорт | 1.39 | 4.71 | 6.48 |
| 16.10.2021 | ФА Къп | Тамуорт | 0 - 0 | Нотс Каунти | 5.03 | 4.87 | 1.49 |
| 09.10.2021 | Нац. Лига | Йоувил | 0 - 2 | Нотс Каунти | 3.30 | 3.37 | 2.05 |
| 05.10.2021 | Нац. Лига | Халифакс Таун | 3 - 2 | Нотс Каунти | 2.97 | 3.37 | 2.20 |
| 02.10.2021 | Нац. Лига | Нотс Каунти | 1 - 4 | Уокинг | 1.93 | 3.44 | 3.66 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Рочдейл - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.11.2021 | Втора Лига | Рочдейл | 2 - 2 | Лейтън Ориент | 2.44 | 3.24 | 2.92 |
| 07.11.2021 | ФА Къп | Рочдейл | 1 - 1 | Нотс Каунти | 2.16 | 3.41 | 3.10 |
| 02.11.2021 | ЕФЛ Трофи | Рочдейл | 0 - 3 | Болтън | 2.62 | 3.60 | 2.26 |
| 30.10.2021 | Втора Лига | Бароу | 1 - 2 | Рочдейл | 2.51 | 3.18 | 2.87 |
| 23.10.2021 | Втора Лига | Рочдейл | 3 - 2 | Сътън Юнайтед | 2.38 | 3.21 | 2.93 |
| 19.10.2021 | Втора Лига | Салфорд Сити | 0 - 0 | Рочдейл | 2.04 | 3.34 | 3.57 |
| 16.10.2021 | Втора Лига | Суиндън | 2 - 2 | Рочдейл | 2.03 | 3.30 | 3.69 |
| 09.10.2021 | Втора Лига | Рочдейл | 0 - 1 | Кроули Таун | 1.87 | 3.47 | 4.08 |
| 05.10.2021 | ЕФЛ Трофи | Порт Вейл | 1 - 0 | Рочдейл | 2.09 | 3.40 | 3.10 |
| 02.10.2021 | Втора Лига | Брадфорд Сити | 2 - 0 | Рочдейл | 2.16 | 3.46 | 3.17 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2021 | ФА Къп | Рочдейл | 1 - 1 | Нотс Каунти | 2.16 | 3.41 | 3.10 |
| 04.10.2016 | ЕФЛ Трофи | Рочдейл | 2 - 1 | Нотс Каунти | 1.77 | 3.57 | 4.09 |
| 17.03.2015 | Първа Лига | Нотс Каунти | 1 - 2 | Рочдейл | 2.94 | 3.27 | 2.28 |
| 20.12.2014 | Първа Лига | Рочдейл | 2 - 2 | Нотс Каунти | 1.78 | 3.52 | 4.20 |
| 28.02.2012 | Първа Лига | Рочдейл | 0 - 1 | Нотс Каунти | 2.36 | 3.21 | 2.84 |
| 24.09.2011 | Първа Лига | Нотс Каунти | 2 - 0 | Рочдейл | 1.82 | 3.36 | 4.10 |
| 05.04.2011 | Първа Лига | Нотс Каунти | 1 - 2 | Рочдейл | 2.42 | 3.26 | 2.69 |
| 15.03.2011 | Първа Лига | Рочдейл | 1 - 0 | Нотс Каунти | 2.38 | 3.24 | 2.76 |
| 20.04.2010 | Втора Лига | Нотс Каунти | 1 - 0 | Рочдейл | 1.80 | 3.40 | 3.80 |
| 24.11.2009 | Втора Лига | Рочдейл | 2 - 1 | Нотс Каунти | 2.47 | 3.24 | 2.67 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 5 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Нотс Каунти имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Нотс Каунти класиране в Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Плимут | 17 | +17 | 36 |
| 2 | Уигън | 16 | +17 | 34 |
| 3 | Родъръм Юнайтед | 16 | +17 | 31 |
| 4 | Уикъмб | 17 | +5 | 31 |
| 5 | Милтън Кийнс Донс | 16 | +9 | 28 |
| 6 | Оксфорд Юнайтед | 16 | +9 | 28 |
| 7 | Съндърланд | 15 | +4 | 28 |
| 8 | Шефилд Уензди | 17 | +5 | 26 |
| 9 | Ипсуич | 17 | +9 | 24 |
| 10 | Портсмут | 17 | -1 | 23 |
| 11 | Болтън | 17 | -2 | 22 |
| 12 | Кембридж Юнайтед | 17 | -5 | 22 |
| 13 | Бъртън Албион | 17 | -6 | 22 |
| 14 | Акрингтън Стенли | 16 | -9 | 21 |
| 15 | Линкълн Сити | 16 | 0 | 20 |
| 16 | Челтнъм Таун | 16 | -7 | 20 |
| 17 | Чарлтън | 17 | -2 | 19 |
| 18 | Уимбълдън | 15 | -4 | 17 |
| 19 | Джилингам | 17 | -6 | 17 |
| 20 | Моркамб | 16 | -5 | 15 |
| 21 | Шросбъри Таун | 16 | -7 | 15 |
| 22 | Флийтууд Таун | 15 | -1 | 14 |
| 23 | Донкастър | 16 | -18 | 12 |
| 24 | Крю Александра | 17 | -19 | 9 |
Рочдейл класиране във Втора Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Форест Грийн Роувърс | 15 | +14 | 31 |
| 2 | Порт Вейл | 16 | +12 | 29 |
| 3 | Екзитър | 16 | +11 | 29 |
| 4 | Нортхямптън Таун | 16 | +8 | 27 |
| 5 | Харогейт Таун | 16 | +9 | 26 |
| 6 | Нюпорт Каунти | 16 | +8 | 26 |
| 7 | Суиндън | 15 | +7 | 26 |
| 8 | Сътън Юнайтед | 16 | +6 | 26 |
| 9 | Лейтън Ориент | 16 | +13 | 24 |
| 10 | Хартлипул | 16 | -4 | 23 |
| 11 | Брадфорд Сити | 16 | +3 | 22 |
| 12 | Транмиър Роувърс | 16 | 0 | 22 |
| 13 | Рочдейл | 16 | 0 | 21 |
| 14 | Бристъл Роувърс | 16 | -5 | 21 |
| 15 | Уолсол | 16 | -2 | 20 |
| 16 | Бароу | 16 | 0 | 19 |
| 17 | Салфорд Сити | 16 | -1 | 17 |
| 18 | Мансфийлд Таун | 16 | -5 | 17 |
| 19 | Колчестър | 15 | -7 | 17 |
| 20 | Кроули Таун | 15 | -8 | 17 |
| 21 | Стивънидж | 16 | -16 | 14 |
| 22 | Карлайл | 16 | -13 | 13 |
| 23 | Олдъм | 16 | -12 | 12 |
| 24 | Скънторп | 16 | -18 | 12 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.45 | 3.40 | 2.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.30 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.92 | 1.98 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.11.2021 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра