Англия - Първа Лига (2026 - 2027)
вторник, 20 октомври, 2026
21:45
Нотс Каунти
Шефилд Уензди
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.00 |
3.40 |
2.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.62 |
1.30 |
1.36 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.62 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.10.2026 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нотингам, а гостите от Шефилд.
Разстоянието между двата града е 52.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Медоу Лейн,
който има капацитет от
20 229 места.
Размерите на терена са 104 x 69 m.
Снимки от Google карта
стадион Медоу Лейн.
Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Нотс Каунти - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.10.2026 |
Първа Лига |
Уикъмб |
2 - 0 |
Нотс Каунти |
1.95 |
3.53 |
3.64 |
| 10.10.2026 |
Първа Лига |
Нотс Каунти |
1 - 2 |
Оксфорд Юнайтед |
2.51 |
3.36 |
2.67 |
| 22.09.2026 |
ЕФЛ Трофи |
Нотс Каунти |
2 - 1 |
Гримсби Таун |
2.48 |
3.51 |
2.42 |
| 19.09.2026 |
Първа Лига |
Рединг |
2 - 0 |
Нотс Каунти |
1.77 |
3.68 |
4.27 |
| 12.09.2026 |
Първа Лига |
Нотс Каунти |
0 - 1 |
Брадфорд Сити |
2.89 |
3.26 |
2.40 |
| 05.09.2026 |
Първа Лига |
Хъдърсфийлд |
1 - 1 |
Нотс Каунти |
1.66 |
3.89 |
4.69 |
| 01.09.2026 |
Първа Лига |
Донкастър |
1 - 1 |
Нотс Каунти |
2.12 |
3.43 |
3.25 |
| 29.08.2026 |
Първа Лига |
Нотс Каунти |
2 - 1 |
Бъртън Албион |
2.29 |
3.31 |
3.02 |
| 22.08.2026 |
Първа Лига |
Лутън Таун |
2 - 2 |
Нотс Каунти |
1.61 |
4.04 |
5.00 |
| 15.08.2026 |
Първа Лига |
Нотс Каунти |
1 - 1 |
Лестър |
3.48 |
3.35 |
2.01 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Шефилд Уензди - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.10.2026 |
Първа Лига |
Шефилд Уензди |
5 - 0 |
Уимбълдън |
1.65 |
3.97 |
4.70 |
| 10.10.2026 |
Първа Лига |
Хъдърсфийлд |
2 - 2 |
Шефилд Уензди |
1.69 |
3.94 |
4.48 |
| 22.09.2026 |
ЕФЛ Трофи |
Салфорд Сити |
1 - 2 |
Шефилд Уензди |
2.94 |
3.64 |
2.06 |
| 19.09.2026 |
Първа Лига |
Шефилд Уензди |
0 - 0 |
Стокпорт |
2.87 |
3.70 |
2.21 |
| 12.09.2026 |
Първа Лига |
Шефилд Уензди |
0 - 0 |
Уигън |
1.63 |
4.09 |
4.79 |
| 05.09.2026 |
Първа Лига |
Питърбъро |
1 - 2 |
Шефилд Уензди |
3.02 |
3.74 |
2.12 |
| 01.09.2026 |
Първа Лига |
Уикъмб |
1 - 2 |
Шефилд Уензди |
2.57 |
3.52 |
2.51 |
| 29.08.2026 |
Първа Лига |
Шефилд Уензди |
7 - 2 |
Бромли |
1.83 |
3.62 |
4.05 |
| 25.08.2026 |
Купа на Лигата |
Шефилд Уензди |
0 - 2 |
Уулвърхямптън |
5.51 |
4.05 |
1.57 |
| 20.08.2026 |
Първа Лига |
Шефилд Уензди |
0 - 1 |
Брадфорд Сити |
2.42 |
3.36 |
2.77 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 равенство
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.08.2014 |
Купа на Лигата |
Шефилд Уензди |
3 - 0 |
Нотс Каунти |
1.57 |
3.73 |
5.50 |
| 17.03.2012 |
Първа Лига |
Нотс Каунти |
1 - 2 |
Шефилд Уензди |
2.45 |
3.27 |
2.68 |
| 20.08.2011 |
Първа Лига |
Шефилд Уензди |
2 - 1 |
Нотс Каунти |
1.95 |
3.29 |
3.64 |
| 12.03.2011 |
Първа Лига |
Шефилд Уензди |
0 - 1 |
Нотс Каунти |
2.06 |
3.26 |
3.31 |
| 02.10.2010 |
Първа Лига |
Нотс Каунти |
0 - 2 |
Шефилд Уензди |
2.45 |
3.17 |
2.65 |
| 01.09.2010 |
ЕФЛ Трофи |
Шефилд Уензди |
2 - 1 |
Нотс Каунти |
1.65 |
3.55 |
4.55 |
| 12.04.2004 |
Първа Лига |
Нотс Каунти |
0 - 0 |
Шефилд Уензди |
- |
- |
- |
| 01.10.2003 |
Първа Лига |
Шефилд Уензди |
2 - 1 |
Нотс Каунти |
- |
- |
- |
В последните 8 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 6 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Нотс Каунти имат изиграни 3 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 20.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Брадфорд Сити |
10 |
6 |
2 |
2 |
10 |
5 |
+5 |
20 |
| 2 |
Стокпорт |
10 |
6 |
1 |
3 |
21 |
11 |
+10 |
19 |
| 3 |
Хъдърсфийлд |
10 |
5 |
4 |
1 |
18 |
9 |
+9 |
19 |
| 4 |
Плимут |
11 |
6 |
1 |
4 |
18 |
14 |
+4 |
19 |
| 5 |
Кембридж Юнайтед |
10 |
5 |
4 |
1 |
16 |
12 |
+4 |
19 |
| 6 |
Шефилд Уензди |
9 |
5 |
3 |
1 |
20 |
8 |
+12 |
18 |
| 7 |
Рединг |
10 |
4 |
3 |
3 |
22 |
12 |
+10 |
15 |
| 8 |
Оксфорд Юнайтед |
8 |
4 |
3 |
1 |
16 |
9 |
+7 |
15 |
| 9 |
Лейтън Ориент |
10 |
4 |
2 |
4 |
15 |
11 |
+4 |
14 |
| 10 |
Бъртън Албион |
11 |
3 |
4 |
4 |
16 |
18 |
-2 |
13 |
| 11 |
Уикъмб |
10 |
3 |
4 |
3 |
16 |
20 |
-4 |
13 |
| 12 |
Стивънидж |
9 |
3 |
3 |
3 |
12 |
10 |
+2 |
12 |
| 13 |
Мансфийлд Таун |
9 |
3 |
3 |
3 |
13 |
15 |
-2 |
12 |
| 14 |
Лестър |
9 |
3 |
3 |
3 |
12 |
15 |
-3 |
12 |
| 15 |
Уимбълдън |
10 |
3 |
3 |
4 |
7 |
15 |
-8 |
12 |
| 16 |
Лутън Таун |
9 |
3 |
2 |
4 |
17 |
17 |
0 |
11 |
| 17 |
Донкастър |
9 |
2 |
3 |
4 |
10 |
11 |
-1 |
9 |
| 18 |
Милтън Кийнс Донс |
9 |
1 |
6 |
2 |
11 |
16 |
-5 |
9 |
| 19 |
Питърбъро |
10 |
2 |
3 |
5 |
9 |
16 |
-7 |
9 |
| 20 |
Блекпул |
9 |
2 |
2 |
5 |
13 |
16 |
-3 |
8 |
| 21 |
Барнзли |
9 |
2 |
2 |
5 |
9 |
17 |
-8 |
8 |
| 22 |
Бромли |
9 |
2 |
2 |
5 |
9 |
21 |
-12 |
8 |
| 23 |
Нотс Каунти |
9 |
1 |
4 |
4 |
8 |
13 |
-5 |
7 |
| 24 |
Уигън |
9 |
2 |
1 |
6 |
6 |
13 |
-7 |
7 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Нотс Каунти |
|
| Шефилд Уензди |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Нотс Каунти |
Нотс Каунти |
|
Шефилд Уензди |
Шефилд Уензди |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Брадфорд Сити |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
| 2 |
Стокпорт |
|
|
|
|
0 - 0 |
|
|
| 3 |
Хъдърсфийлд |
|
1 - 1 |
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 4 |
Плимут |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Кембридж Юнайтед |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Шефилд Уензди |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 7 |
Рединг |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
|
| 8 |
Оксфорд Юнайтед |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
| 9 |
Лейтън Ориент |
|
|
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 10 |
Бъртън Албион |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
| 11 |
Уикъмб |
|
2 - 0 |
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 12 |
Стивънидж |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Мансфийлд Таун |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Лестър |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 15 |
Уимбълдън |
|
|
|
|
5 - 0 |
|
|
| 16 |
Лутън Таун |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
|
| 17 |
Донкастър |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 18 |
Милтън Кийнс Донс |
|
|
|
|
|
|
|
| 19 |
Питърбъро |
|
|
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 20 |
Блекпул |
|
|
|
|
|
|
|
| 21 |
Барнзли |
|
|
|
|
|
|
|
| 22 |
Бромли |
|
|
|
|
7 - 2 |
|
|
| 23 |
Нотс Каунти |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 24 |
Уигън |
|
|
|
|
0 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Нотс Каунти |
Шефилд Уензди |
| Победи |
1 |
5 |
| Равни |
4 |
3 |
| Загуби |
4 |
1 |
| Вкарани Голове |
8 |
20 |
| Получени Голове |
13 |
8 |
| Средно Вкарани |
0.89 |
2.22 |
| Средно Получени |
1.44 |
0.89 |
| Мачове Вкарал |
67% |
67% |
| Мачове Получил |
100% |
67% |
| Гол/Гол |
67% |
56% |
| Над 1.5 |
89% |
67% |
| Над 2.5 |
33% |
67% |
| Над 3.5 |
11% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
3 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
2 |
0 |
| Вкарани Голове |
4 |
8 |
| Получени Голове |
5 |
5 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
1.25 |
1.25 |
| Мачове Вкарал |
75% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
75% |
100% |
| Над 1.5 |
75% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
25% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.00 |
3.40 |
2.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.62 |
1.30 |
1.36 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.62 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.10.2026 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака