Сърбия - Група за Титлата (2025 - 2026)
събота, 16 май, 2026
20:00
Нови Пазар
Железничар Панчево
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Железничар Панчево
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.40 |
3.20 |
2.60 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.29 |
1.44 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нови Пазар, а гостите от Панчево.
Разстоянието между двата града е 193.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Градски стадион Нови Пазар,
който има капацитет от
12 000 места.
Снимки от Google карта
стадион Градски стадион Нови Пазар.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Нови Пазар - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Група за Титлата |
Цървена Звезда Белград |
1 - 2 |
Нови Пазар |
1.11 |
7.35 |
12.21 |
| 02.05.2026 |
Група за Титлата |
Партизан Белград |
2 - 1 |
Нови Пазар |
1.38 |
4.39 |
5.91 |
| 26.04.2026 |
Група за Титлата |
Нови Пазар |
2 - 2 |
Чукарички |
2.29 |
3.07 |
2.75 |
| 22.04.2026 |
Група за Титлата |
Радник Сурдулица |
2 - 0 |
Нови Пазар |
2.11 |
3.02 |
3.09 |
| 18.04.2026 |
Група за Титлата |
Нови Пазар |
1 - 5 |
ОФК Белград |
2.05 |
3.24 |
3.02 |
| 09.04.2026 |
Суперлига |
Нови Пазар |
2 - 3 |
Партизан Белград |
2.82 |
3.19 |
2.16 |
| 04.04.2026 |
Суперлига |
Железн. Панчево |
2 - 0 |
Нови Пазар |
2.26 |
2.90 |
2.95 |
| 21.03.2026 |
Суперлига |
Явор Иваница |
0 - 0 |
Нови Пазар |
2.89 |
2.96 |
2.23 |
| 15.03.2026 |
Суперлига |
Нови Пазар |
1 - 1 |
Чукарички |
2.09 |
3.15 |
2.99 |
| 09.03.2026 |
Суперлига |
Младост Лучани |
0 - 2 |
Нови Пазар |
3.27 |
2.99 |
2.04 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Железничар Панчево - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Група за Титлата |
Железн. Панчево |
1 - 1 |
Радник Сурдулица |
1.90 |
3.03 |
3.69 |
| 02.05.2026 |
Група за Титлата |
Железн. Панчево |
2 - 0 |
ОФК Белград |
2.17 |
3.05 |
2.99 |
| 26.04.2026 |
Група за Титлата |
Войводина |
0 - 0 |
Железн. Панчево |
1.62 |
3.44 |
4.64 |
| 22.04.2026 |
Група за Титлата |
Железн. Панчево |
2 - 2 |
Цървена Звезда Белград |
10.97 |
5.61 |
1.18 |
| 18.04.2026 |
Група за Титлата |
Партизан Белград |
2 - 1 |
Железн. Панчево |
1.61 |
3.60 |
4.39 |
| 08.04.2026 |
Суперлига |
Явор Иваница |
1 - 2 |
Железн. Панчево |
2.61 |
2.90 |
2.49 |
| 04.04.2026 |
Суперлига |
Железн. Панчево |
2 - 0 |
Нови Пазар |
2.26 |
2.90 |
2.95 |
| 22.03.2026 |
Суперлига |
Чукарички |
3 - 2 |
Железн. Панчево |
1.90 |
3.20 |
3.43 |
| 15.03.2026 |
Суперлига |
Железн. Панчево |
5 - 0 |
Младост Лучани |
1.68 |
3.24 |
4.43 |
| 07.03.2026 |
Суперлига |
ТСЦ Бачка Топола |
0 - 0 |
Железн. Панчево |
1.92 |
3.14 |
3.43 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 04.04.2026 |
Суперлига |
Железн. Панчево |
2 - 0 |
Нови Пазар |
2.26 |
2.90 |
2.95 |
| 02.11.2025 |
Суперлига |
Нови Пазар |
1 - 0 |
Железн. Панчево |
2.21 |
3.21 |
2.91 |
| 17.03.2025 |
Суперлига |
Нови Пазар |
3 - 1 |
Железн. Панчево |
2.11 |
2.95 |
3.22 |
| 26.10.2024 |
Суперлига |
Железн. Панчево |
0 - 1 |
Нови Пазар |
2.03 |
2.87 |
3.63 |
| 18.05.2024 |
Група за Изпадане |
Железн. Панчево |
3 - 1 |
Нови Пазар |
1.46 |
4.17 |
5.36 |
| 10.02.2024 |
Суперлига |
Железн. Панчево |
2 - 2 |
Нови Пазар |
2.49 |
3.07 |
2.63 |
| 01.11.2023 |
Купа на Сърбия |
Железн. Панчево |
0 - 1 |
Нови Пазар |
2.60 |
3.08 |
2.49 |
| 27.08.2023 |
Суперлига |
Нови Пазар |
1 - 0 |
Железн. Панчево |
1.70 |
3.45 |
4.53 |
В последните 8 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Нови Пазар имат изиграни 3 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и нямат равен мач.
Група за Титлата класиране към 16.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Цървена Звезда Белград |
35 |
27 |
4 |
4 |
99 |
29 |
+70 |
85 |
| 2 |
Войводина Нови Сад |
35 |
21 |
7 |
7 |
61 |
34 |
+27 |
70 |
| 3 |
Партизан Белград |
35 |
21 |
6 |
8 |
67 |
45 |
+22 |
69 |
| 4 |
Железничар Панчево |
35 |
16 |
9 |
10 |
48 |
35 |
+13 |
57 |
| 5 |
Нови Пазар |
35 |
14 |
9 |
12 |
44 |
49 |
-5 |
51 |
| 6 |
ОФК Белград |
35 |
11 |
13 |
11 |
46 |
44 |
+2 |
46 |
| 7 |
Радник Сурдулица |
35 |
11 |
12 |
12 |
44 |
43 |
+1 |
45 |
| 8 |
Чукарички |
35 |
10 |
13 |
12 |
47 |
50 |
-3 |
43 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Нови Пазар |
|
| Железничар Панчево |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
*** Хронологията е на база изиграните мачове само в групата
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Нови Пазар |
Нови Пазар |
|
Железничар Панчево |
Железничар Панчево |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Цървена Звезда Белград |
|
1 - 2 |
|
|
2 - 2 |
|
|
| 2 |
Войводина Нови Сад |
|
|
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 3 |
Партизан Белград |
|
2 - 1 |
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 4 |
Железничар Панчево |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 5 |
Нови Пазар |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 6 |
ОФК Белград |
1 - 5 |
|
1 - 5 |
|
2 - 0 |
|
|
| 7 |
Радник Сурдулица |
|
2 - 0 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 8 |
Чукарички |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Нови Пазар |
Железничар Панчево |
| Победи |
14 |
16 |
| Равни |
9 |
9 |
| Загуби |
12 |
10 |
| Вкарани Голове |
44 |
48 |
| Получени Голове |
49 |
35 |
| Средно Вкарани |
1.26 |
1.37 |
| Средно Получени |
1.40 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
77% |
77% |
| Мачове Получил |
69% |
54% |
| Гол/Гол |
51% |
43% |
| Над 1.5 |
77% |
66% |
| Над 2.5 |
46% |
43% |
| Над 3.5 |
26% |
20% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
8 |
5 |
| Равни |
4 |
5 |
| Загуби |
5 |
7 |
| Вкарани Голове |
24 |
22 |
| Получени Голове |
25 |
24 |
| Средно Вкарани |
1.41 |
1.29 |
| Средно Получени |
1.47 |
1.41 |
| Мачове Вкарал |
100% |
71% |
| Мачове Получил |
65% |
76% |
| Гол/Гол |
65% |
65% |
| Над 1.5 |
76% |
71% |
| Над 2.5 |
53% |
59% |
| Над 3.5 |
29% |
24% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.40 |
3.20 |
2.60 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.29 |
1.44 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Железничар Панчево
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака