Армения - Висша Лига (2026 - 2027)
понеделник, 17 август, 2026
19:00
Ной Ереван
Алашкерт Ереван
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.63 |
3.71 |
4.38 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.16 |
1.22 |
2.08 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.25 |
3.15 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.92 |
1.21 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.65 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.73 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.65 |
1.98 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
17.08.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Ереван.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ной Ереван - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Сион |
2 - 1 |
Ной Ереван |
1.58 |
3.93 |
5.04 |
| 09.08.2026 |
Висша Лига |
Ширак Гюмри |
3 - 4 |
Ной Ереван |
8.27 |
4.63 |
1.29 |
| 06.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Ной Ереван |
2 - 2 |
Сион |
2.75 |
3.35 |
2.37 |
| 02.08.2026 |
Висша Лига |
Ной Ереван |
3 - 0 |
Сюник |
1.22 |
5.36 |
9.54 |
| 30.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Ной Ереван |
2 - 1 |
Зимбру Кишинев |
1.28 |
5.01 |
9.39 |
| 23.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Зимбру Кишинев |
1 - 1 |
Ной Ереван |
4.44 |
3.67 |
1.69 |
| 07.07.2026 |
Приятелски срещи |
Клуж |
1 - 1 |
Ной Ереван |
1.60 |
3.93 |
4.14 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Мура |
1 - 1 |
Ной Ереван |
- |
- |
- |
| 28.06.2026 |
Приятелски срещи |
Алуминий Кидричево |
0 - 2 |
Ной Ереван |
4.73 |
4.14 |
1.51 |
| 23.06.2026 |
Приятелски срещи |
Копер |
2 - 0 |
Ной Ереван |
- |
- |
- |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 1 равенство
в последните 3 домакинства.
Алашкерт Ереван - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.08.2026 |
Висша Лига |
Алашкерт Ереван |
3 - 0 |
ЦСКА Ереван |
1.25 |
4.89 |
9.11 |
| 03.08.2026 |
Висша Лига |
Алашкерт Ереван |
3 - 0 |
Арарат Ереван |
1.34 |
4.30 |
7.32 |
| 30.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Клуж |
3 - 0 |
Алашкерт Ереван |
1.62 |
3.85 |
4.83 |
| 23.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Алашкерт Ереван |
1 - 1 |
Клуж |
3.64 |
3.16 |
2.01 |
| 16.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Елимай Семей |
1 - 1 |
Алашкерт Ереван |
1.65 |
3.53 |
5.03 |
| 09.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Алашкерт Ереван |
1 - 1 |
Елимай Семей |
2.05 |
3.16 |
3.52 |
| 30.06.2026 |
Приятелски срещи |
Макаби Тел Авив |
1 - 0 |
Алашкерт Ереван |
- |
- |
- |
| 26.05.2026 |
Висша Лига |
Алашкерт Ереван |
2 - 0 |
Ширак Гюмри |
1.25 |
4.89 |
9.23 |
| 16.05.2026 |
Висша Лига |
Ван Чаренцаван |
0 - 1 |
Алашкерт Ереван |
5.14 |
3.66 |
1.55 |
| 09.05.2026 |
Висша Лига |
Алашкерт Ереван |
3 - 1 |
Гандзасар Капан |
1.38 |
4.24 |
6.78 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.04.2026 |
Висша Лига |
Алашкерт Ереван |
1 - 1 |
Ной Ереван |
3.59 |
3.24 |
1.89 |
| 22.11.2025 |
Висша Лига |
Ной Ереван |
2 - 2 |
Алашкерт Ереван |
1.58 |
3.65 |
4.86 |
| 31.08.2025 |
Висша Лига |
Алашкерт Ереван |
2 - 0 |
Ной Ереван |
4.00 |
3.62 |
1.70 |
| 27.05.2025 |
Висша Лига |
Алашкерт Ереван |
1 - 0 |
Ной Ереван |
9.19 |
5.28 |
1.23 |
| 19.02.2025 |
Купа на Армения |
Ной Ереван |
2 - 0 |
Алашкерт Ереван |
1.18 |
5.60 |
13.06 |
| 10.11.2024 |
Висша Лига |
Ной Ереван |
4 - 0 |
Алашкерт Ереван |
1.18 |
5.90 |
11.28 |
| 16.10.2024 |
Висша Лига |
Алашкерт Ереван |
0 - 6 |
Ной Ереван |
3.14 |
3.24 |
2.09 |
| 04.05.2024 |
Висша Лига |
Ной Ереван |
2 - 1 |
Алашкерт Ереван |
1.59 |
3.54 |
5.06 |
| 02.03.2024 |
Висша Лига |
Алашкерт Ереван |
0 - 2 |
Ной Ереван |
2.74 |
3.14 |
2.32 |
| 25.11.2023 |
Купа на Армения |
Алашкерт Ереван |
0 - 0 |
Ной Ереван |
- |
- |
- |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 2 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Ной Ереван имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 17.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Арарат-Армения Ереван |
3 |
3 |
0 |
0 |
8 |
4 |
+4 |
9 |
| 2 |
Алашкерт Ереван |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
0 |
+6 |
6 |
| 3 |
Ной Ереван |
2 |
2 |
0 |
0 |
7 |
3 |
+4 |
6 |
| 4 |
Сардарапат |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
2 |
+4 |
6 |
| 5 |
Пюник Ереван |
2 |
1 |
1 |
0 |
5 |
2 |
+3 |
4 |
| 6 |
Урарту Ереван |
3 |
1 |
1 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
4 |
| 7 |
Ширак Гюмри |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
4 |
0 |
4 |
| 8 |
Гандзасар Капан |
3 |
1 |
0 |
2 |
6 |
6 |
0 |
3 |
| 9 |
Арарат Ереван |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
6 |
-3 |
3 |
| 10 |
ЦСКА Ереван |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
5 |
-4 |
1 |
| 11 |
Ван Чаренцаван |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
9 |
-8 |
0 |
| 11 |
Сюник |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
9 |
-8 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Ной Ереван |
|
| Алашкерт Ереван |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Ной Ереван |
Ной Ереван |
|
Алашкерт Ереван |
Алашкерт Ереван |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Арарат-Армения Ереван |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Алашкерт Ереван |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Ной Ереван |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 4 |
Сардарапат |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Пюник Ереван |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Урарту Ереван |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Ширак Гюмри |
|
3 - 4 |
|
|
|
|
|
| 8 |
Гандзасар Капан |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Арарат Ереван |
|
|
|
|
3 - 0 |
|
|
| 10 |
ЦСКА Ереван |
|
|
|
|
3 - 0 |
|
|
| 11 |
Ван Чаренцаван |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Сюник |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Ной Ереван |
Алашкерт Ереван |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
7 |
6 |
| Получени Голове |
3 |
0 |
| Средно Вкарани |
3.50 |
3.00 |
| Средно Получени |
1.50 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
50% |
0% |
| Гол/Гол |
50% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
100% |
100% |
| Над 3.5 |
50% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
3 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
3.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
0% |
| Над 2.5 |
100% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.63 |
3.71 |
4.38 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.16 |
1.22 |
2.08 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.25 |
3.15 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.92 |
1.21 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.65 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.73 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.65 |
1.98 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
17.08.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите