Приятелски Срещи - Клубни
13:00
Нумансия
(Испания)
Осасуна Б
(Испания)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.03 | 3.33 | 3.13 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.26 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.46 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.47 | 1.27 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.82 | 1.88 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 1.97 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.01.2025 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сория, а гостите от Памплона. Разстоянието между двата града е 135.3 км.
Отговорна Игра
Нумансия - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2024 | Купа на Краля | Нумансия | 0 - 1 | Спортинг Хихон | 4.00 | 3.16 | 1.90 |
| 24.08.2024 | Приятелски срещи | Туделано | 0 - 5 | Нумансия | - | - | - |
| 17.08.2024 | Приятелски срещи | Исара | 1 - 1 | Нумансия | - | - | - |
| 07.08.2024 | Приятелски срещи | Калахора | 1 - 1 | Нумансия | 2.70 | 3.31 | 2.26 |
| 27.07.2024 | Приятелски срещи | Атлетико Мадрид | 1 - 1 | Нумансия | - | - | - |
| 27.09.2023 | Купа на Фед. | Талавера де ла Рейна | 2 - 0 | Нумансия | 2.20 | 2.99 | 3.13 |
| 27.08.2023 | Приятелски срещи | Нумансия | 1 - 5 | Туделано | - | - | - |
| 24.08.2023 | Приятелски срещи | Нумансия | 0 - 2 | Атлетико Мадрид | 12.54 | 5.63 | 1.21 |
| 15.08.2023 | Приятелски срещи | Нумансия | 1 - 3 | Ейбар | 3.33 | 3.39 | 1.99 |
| 09.08.2023 | Приятелски срещи | Арандина | 0 - 0 | Нумансия | 3.82 | 3.68 | 1.76 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 загуби в последните 4 домакинства.
Осасуна Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.12.2024 | Примера РФЕФ 1 | Баракалдо | 2 - 1 | Осасуна Б | 1.47 | 4.14 | 5.52 |
| 13.12.2024 | Примера РФЕФ 1 | Осасуна Б | 1 - 2 | Барселона Атлетик | 2.61 | 3.35 | 2.40 |
| 08.12.2024 | Примера РФЕФ 1 | ФК Андора | 7 - 2 | Осасуна Б | 1.42 | 3.89 | 6.74 |
| 01.12.2024 | Примера РФЕФ 1 | Осасуна Б | 0 - 3 | Тарасона | 2.08 | 2.99 | 3.37 |
| 23.11.2024 | Примера РФЕФ 1 | Арентейро | 1 - 1 | Осасуна Б | 1.66 | 3.41 | 4.80 |
| 15.11.2024 | Примера РФЕФ 1 | Билбао Атлетик | 0 - 1 | Осасуна Б | 1.65 | 3.40 | 4.73 |
| 10.11.2024 | Примера РФЕФ 1 | Осасуна Б | 0 - 0 | Уни. Саламанка | 2.54 | 3.01 | 2.65 |
| 02.11.2024 | Примера РФЕФ 1 | Сестао Ривър Клуб | 1 - 2 | Осасуна Б | 1.76 | 3.26 | 4.23 |
| 27.10.2024 | Примера РФЕФ 1 | Осасуна Б | 0 - 1 | Луго | 2.55 | 3.12 | 2.51 |
| 20.10.2024 | Примера РФЕФ 1 | Химнастик де Тарагона | 2 - 0 | Осасуна Б | 1.62 | 3.51 | 4.98 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.05.2023 | Примера РФЕФ 2 | Осасуна Б | 2 - 1 | Нумансия | 2.24 | 2.88 | 3.17 |
| 08.01.2023 | Примера РФЕФ 2 | Нумансия | 4 - 1 | Осасуна Б | 2.13 | 2.99 | 3.28 |
| 24.07.2013 | Приятелски срещи | Нумансия | 1 - 2 | Осасуна Б | 1.36 | 4.20 | 6.75 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Нумансия имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.03 | 3.33 | 3.13 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.26 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.46 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.47 | 1.27 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.82 | 1.88 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 1.97 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.01.2025 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра