Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 (2026)
събота, 15 август, 2026
14:00
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.60 |
3.43 |
2.29 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.51 |
1.25 |
1.42 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.98 |
1.72 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.22 |
1.19 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.12 |
1.64 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.43 |
2.62 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.31 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.08.2026 12:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нутоден, а гостите от Братвог.
Разстоянието между двата града е 370.4 км.
Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Нутоден - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Нутоден |
1 - 0 |
Сандвикен Берген |
1.44 |
4.38 |
5.49 |
| 01.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Мьондален |
0 - 1 |
Нутоден |
1.91 |
3.54 |
3.28 |
| 25.07.2026 |
Д2 Група 1 |
Нутоден |
1 - 0 |
Сотра |
2.75 |
3.38 |
2.22 |
| 27.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Сандвикен Берген |
0 - 4 |
Нутоден |
2.81 |
3.34 |
2.18 |
| 20.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Нутоден |
1 - 2 |
Мьондален |
2.55 |
3.46 |
2.34 |
| 14.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Лисеклостер |
0 - 2 |
Нутоден |
3.23 |
3.59 |
1.90 |
| 31.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Нутоден |
0 - 0 |
Йерв Гримстад |
3.36 |
3.51 |
1.89 |
| 25.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Братвог |
2 - 0 |
Нутоден |
1.49 |
4.04 |
5.12 |
| 16.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Порс Футбол |
1 - 2 |
Нутоден |
2.22 |
3.43 |
2.67 |
| 09.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Нутоден |
1 - 1 |
Квик Халден |
2.02 |
3.47 |
3.04 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Братвог - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Братвог |
3 - 1 |
Лисеклостер |
1.28 |
5.08 |
7.73 |
| 01.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Порс Футбол |
1 - 1 |
Братвог |
3.11 |
3.56 |
1.97 |
| 25.07.2026 |
Д2 Група 1 |
Братвог |
3 - 5 |
Мьондален |
1.88 |
3.59 |
3.32 |
| 27.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Лисеклостер |
1 - 1 |
Братвог |
4.27 |
4.09 |
1.59 |
| 21.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Братвог |
1 - 2 |
Йерв Гримстад |
2.13 |
3.46 |
2.86 |
| 14.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Сотра |
0 - 1 |
Братвог |
1.91 |
3.58 |
3.20 |
| 31.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Сандвикен Берген |
1 - 0 |
Братвог |
4.17 |
3.70 |
1.66 |
| 25.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Братвог |
2 - 0 |
Нутоден |
1.49 |
4.04 |
5.12 |
| 14.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Бярг |
2 - 6 |
Братвог |
2.29 |
3.54 |
2.52 |
| 10.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Братвог |
2 - 0 |
Арендал |
1.45 |
4.35 |
5.27 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Братвог |
2 - 0 |
Нутоден |
1.49 |
4.04 |
5.12 |
| 28.09.2025 |
Д2 Група 1 |
Нутоден |
2 - 4 |
Братвог |
3.37 |
3.75 |
1.83 |
| 29.06.2025 |
Д2 Група 1 |
Братвог |
3 - 0 |
Нутоден |
1.70 |
3.91 |
3.76 |
| 31.08.2024 |
Д2 Група 1 |
Нутоден |
0 - 2 |
Братвог |
2.17 |
3.85 |
2.49 |
| 20.04.2024 |
Д2 Група 1 |
Братвог |
2 - 0 |
Нутоден |
1.75 |
3.90 |
3.62 |
| 17.09.2023 |
Д2 Група 1 |
Нутоден |
1 - 1 |
Братвог |
1.48 |
4.54 |
4.93 |
| 10.05.2023 |
Д2 Група 1 |
Братвог |
0 - 1 |
Нутоден |
2.15 |
3.45 |
2.88 |
В последните 7 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 5 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Нутоден имат изиграни 3 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Втора Дивизия - Група 1 класиране към 15.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Йерв Гримстад |
15 |
11 |
2 |
2 |
32 |
15 |
+17 |
35 |
| 2 |
Братвог |
15 |
9 |
2 |
4 |
29 |
16 |
+13 |
29 |
| 3 |
Мьондален |
15 |
9 |
2 |
4 |
28 |
19 |
+9 |
29 |
| 4 |
Нутоден |
15 |
8 |
3 |
4 |
22 |
11 |
+11 |
27 |
| 5 |
Квик Халден |
15 |
8 |
3 |
4 |
27 |
19 |
+8 |
27 |
| 6 |
Трефф |
15 |
7 |
4 |
4 |
28 |
23 |
+5 |
25 |
| 7 |
Бярг |
15 |
8 |
1 |
6 |
26 |
23 |
+3 |
25 |
| 8 |
Сотра |
15 |
7 |
3 |
5 |
30 |
15 |
+15 |
24 |
| 9 |
Порс Футбол |
15 |
5 |
4 |
6 |
17 |
20 |
-3 |
19 |
| 10 |
Арендал |
15 |
4 |
5 |
6 |
20 |
24 |
-4 |
17 |
| 11 |
Сандвикен Берген |
15 |
4 |
2 |
9 |
21 |
33 |
-12 |
14 |
| 12 |
Лисеклостер |
15 |
3 |
5 |
7 |
18 |
31 |
-13 |
14 |
| 13 |
Видар |
15 |
1 |
3 |
11 |
13 |
41 |
-28 |
6 |
| 14 |
Ейк Тьонсберг |
15 |
1 |
1 |
13 |
16 |
37 |
-21 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Нутоден |
|
| Братвог |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Нутоден |
Нутоден |
|
Братвог |
Братвог |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Йерв Гримстад |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
1 - 2 |
|
|
| 2 |
Братвог |
|
2 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Мьондален |
1 - 2 |
0 - 1 |
1 - 2 |
|
3 - 5 |
|
|
| 4 |
Нутоден |
- |
- |
- |
|
2 - 0 |
|
|
| 5 |
Квик Халден |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 6 |
Трефф |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 7 |
Бярг |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
2 - 6 |
2 - 6 |
| 8 |
Сотра |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 9 |
Порс Футбол |
|
1 - 2 |
|
|
2 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 10 |
Арендал |
|
2 - 2 |
|
|
2 - 0 |
|
|
| 11 |
Сандвикен Берген |
1 - 0 |
0 - 4 |
1 - 0 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 12 |
Лисеклостер |
|
0 - 2 |
|
|
3 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 13 |
Видар |
|
0 - 5 |
|
|
3 - 0 |
|
|
| 14 |
Ейк Тьонсберг |
|
0 - 1 |
|
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Нутоден |
Братвог |
| Победи |
8 |
9 |
| Равни |
3 |
2 |
| Загуби |
4 |
4 |
| Вкарани Голове |
22 |
29 |
| Получени Голове |
11 |
16 |
| Средно Вкарани |
1.47 |
1.93 |
| Средно Получени |
0.73 |
1.07 |
| Мачове Вкарал |
80% |
87% |
| Мачове Получил |
47% |
60% |
| Гол/Гол |
33% |
47% |
| Над 1.5 |
60% |
87% |
| Над 2.5 |
40% |
40% |
| Над 3.5 |
20% |
20% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
4 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
3 |
2 |
| Вкарани Голове |
5 |
13 |
| Получени Голове |
6 |
7 |
| Средно Вкарани |
0.71 |
1.62 |
| Средно Получени |
0.86 |
0.88 |
| Мачове Вкарал |
71% |
75% |
| Мачове Получил |
57% |
62% |
| Гол/Гол |
43% |
38% |
| Над 1.5 |
43% |
75% |
| Над 2.5 |
29% |
12% |
| Над 3.5 |
0% |
12% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.60 |
3.43 |
2.29 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.51 |
1.25 |
1.42 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.98 |
1.72 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.22 |
1.19 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.12 |
1.64 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.43 |
2.62 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.31 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.08.2026 12:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите