Приятелски Срещи - Клубни
15:00
Нутоден
(Норвегия)
Фолу
(Норвегия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.35 | 3.79 | 2.34 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.51 | 1.21 | 1.51 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.38 | 1.08 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.95 | 1.34 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.79 | 1.87 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.02 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.02.2025 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нутоден, а гостите от Ши. Разстоянието между двата града е 90.4 км.
Отговорна Игра
Нутоден - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.02.2025 | Приятелски срещи | Нутоден | 1 - 0 | Порс Футбол | 1.55 | 4.56 | 4.03 |
| 24.01.2025 | Приятелски срещи | Од БК | 4 - 1 | Нутоден | - | - | - |
| 26.10.2024 | Д2 Група 1 | Нутоден | 4 - 0 | Вард Хаугесунд | 1.86 | 3.97 | 3.06 |
| 19.10.2024 | Д2 Група 1 | Йерв Гримстад | 0 - 0 | Нутоден | 1.29 | 4.86 | 6.95 |
| 06.10.2024 | Д2 Група 1 | Нутоден | 2 - 1 | Бран Берген 2 | 1.89 | 3.90 | 3.08 |
| 28.09.2024 | Д2 Група 1 | Флекерьой | 3 - 0 | Нутоден | 2.08 | 3.83 | 2.68 |
| 21.09.2024 | Д2 Група 1 | Нутоден | 0 - 0 | Сотра | 2.31 | 3.66 | 2.48 |
| 14.09.2024 | Д2 Група 1 | Хьодд | 1 - 0 | Нутоден | 1.25 | 5.15 | 8.62 |
| 07.09.2024 | Д2 Група 1 | Нутоден | 3 - 0 | Квик Халден | 1.94 | 3.53 | 3.16 |
| 31.08.2024 | Д2 Група 1 | Нутоден | 0 - 2 | Братвог | 2.17 | 3.85 | 2.49 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Фолу - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.02.2025 | Приятелски срещи | Хьонефос | 2 - 1 | Фолу | 1.77 | 4.18 | 3.25 |
| 01.02.2025 | Приятелски срещи | Стрьомен | 0 - 2 | Фолу | 1.56 | 4.13 | 4.24 |
| 26.10.2024 | Д2 Група 2 | Фолу | 2 - 2 | Гроруд | 3.37 | 4.26 | 1.71 |
| 19.10.2024 | Д2 Група 2 | Шайд | 6 - 0 | Фолу | 1.28 | 5.41 | 6.97 |
| 05.10.2024 | Д2 Група 2 | Фолу | 2 - 1 | Стрьомен | 2.41 | 3.59 | 2.41 |
| 28.09.2024 | Д2 Група 2 | Йовик-Лин | 0 - 4 | Фолу | 4.17 | 4.02 | 1.60 |
| 22.09.2024 | Д2 Група 2 | Фолу | 2 - 3 | Стьордалс Блинк | 3.38 | 3.95 | 1.76 |
| 14.09.2024 | Д2 Група 2 | Тромсдален | 8 - 0 | Фолу | 1.39 | 4.76 | 5.36 |
| 07.09.2024 | Д2 Група 2 | Фолу | 0 - 0 | Киелсос | 2.53 | 3.70 | 2.22 |
| 31.08.2024 | Д2 Група 2 | Фолу | 3 - 0 | Уленсакер Киса | 2.90 | 3.82 | 1.96 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.02.2024 | Приятелски срещи | Нутоден | 2 - 2 | Фолу | - | - | - |
| 11.03.2023 | Приятелски срещи | Нутоден | 3 - 2 | Фолу | 2.04 | 3.95 | 2.84 |
В последните 2 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Нутоден имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.35 | 3.79 | 2.34 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.51 | 1.21 | 1.51 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.38 | 1.08 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.95 | 1.34 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.79 | 1.87 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.02 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.02.2025 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра