Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 (2026)
събота, 17 октомври, 2026
15:00
15:00
Нутоден
Порс Футбол
Прогнози на потребителите
1 0% за Нутоден
X 0% за равен
2 0% за Порс Футбол
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Нутоден, а гостите от Пошгрун. Разстоянието между двата града е 52.1 км. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Нутоден - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Д2 Група 1 | Бярг | 5 - 2 | Нутоден | 1.40 | 4.57 | 5.57 |
| 03.10.2026 | Д2 Група 1 | Нутоден | 1 - 3 | Ейк Тьонсберг | 1.36 | 4.57 | 6.28 |
| 26.09.2026 | Д2 Група 1 | Йерв Гримстад | 1 - 0 | Нутоден | 1.53 | 4.10 | 4.76 |
| 20.09.2026 | Д2 Група 1 | Нутоден | 4 - 1 | Арендал | 2.04 | 3.32 | 3.10 |
| 16.09.2026 | Купа на Норвегия | Нутоден | 2 - 3 | Од БК | 4.02 | 3.89 | 1.67 |
| 13.09.2026 | Д2 Група 1 | Трефф | 1 - 1 | Нутоден | 2.55 | 3.35 | 2.37 |
| 06.09.2026 | Д2 Група 1 | Нутоден | 3 - 0 | Лисеклостер | 1.31 | 5.03 | 6.92 |
| 30.08.2026 | Д2 Група 1 | Квик Халден | 0 - 0 | Нутоден | 2.56 | 3.51 | 2.31 |
| 15.08.2026 | Д2 Група 1 | Нутоден | 0 - 3 | Братвог | 2.60 | 3.43 | 2.29 |
| 08.08.2026 | Д2 Група 1 | Нутоден | 1 - 0 | Сандвикен Берген | 1.44 | 4.38 | 5.49 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 3 загуби в последните 6 домакинства.
Порс Футбол - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Д2 Група 1 | Мьондален | 1 - 0 | Порс Футбол | 1.29 | 5.08 | 7.07 |
| 03.10.2026 | Д2 Група 1 | Порс Футбол | 4 - 1 | Видар | 1.41 | 4.64 | 5.17 |
| 26.09.2026 | Д2 Група 1 | Сотра | 3 - 2 | Порс Футбол | 1.34 | 4.68 | 6.18 |
| 20.09.2026 | Д2 Група 1 | Порс Футбол | 2 - 0 | Лисеклостер | 1.59 | 3.99 | 4.25 |
| 16.09.2026 | Купа на Норвегия | Порс Футбол | 1 - 1 | Стабек | - | - | - |
| 12.09.2026 | Д2 Група 1 | Ейк Тьонсберг | 2 - 0 | Порс Футбол | 2.72 | 3.74 | 2.07 |
| 06.09.2026 | Д2 Група 1 | Порс Футбол | 2 - 3 | Трефф | 2.44 | 3.37 | 2.45 |
| 30.08.2026 | Д2 Група 1 | Йерв Гримстад | 1 - 0 | Порс Футбол | 1.39 | 4.51 | 5.80 |
| 16.08.2026 | Д2 Група 1 | Порс Футбол | 1 - 1 | Бярг | 2.80 | 3.56 | 2.12 |
| 08.08.2026 | Д2 Група 1 | Арендал | 2 - 1 | Порс Футбол | 1.72 | 3.75 | 3.84 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | Д2 Група 1 | Порс Футбол | 1 - 2 | Нутоден | 2.22 | 3.43 | 2.67 |
| 25.10.2025 | Д2 Група 1 | Порс Футбол | 2 - 2 | Нутоден | 2.46 | 3.54 | 2.38 |
| 03.05.2025 | Д2 Група 1 | Нутоден | 2 - 1 | Порс Футбол | 2.01 | 3.29 | 3.13 |
| 01.02.2025 | Приятелски срещи | Нутоден | 1 - 0 | Порс Футбол | 1.55 | 4.56 | 4.03 |
| 24.05.2023 | Купа на Норвегия | Порс Футбол | 0 - 2 | Нутоден | - | - | - |
| 18.02.2022 | Приятелски срещи | Нутоден | 5 - 1 | Порс Футбол | 1.41 | 4.54 | 5.52 |
| 22.02.2019 | Приятелски срещи | Нутоден | 6 - 0 | Порс Футбол | 1.27 | 5.63 | 6.58 |
| 18.04.2018 | Купа на Норвегия | Порс Футбол | 1 - 1 | Нутоден | 4.45 | 4.45 | 1.51 |
| 27.08.2016 | Д2 Група 4 | Нутоден | 5 - 2 | Порс Футбол | 1.25 | 5.50 | 7.80 |
| 14.05.2016 | Д2 Група 4 | Порс Футбол | 1 - 2 | Нутоден | 3.21 | 4.09 | 1.80 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 8 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Нутоден имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 5 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Втора Дивизия - Група 1 класиране към 17.10.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йерв Гримстад | 23 | +26 | 53 |
| 2 | Братвог | 23 | +21 | 48 |
| 3 | Бярг | 23 | +22 | 47 |
| 4 | Мьондален | 23 | +16 | 47 |
| 5 | Сотра | 23 | +25 | 42 |
| 6 | Нутоден | 23 | +8 | 35 |
| 7 | Квик Халден | 23 | +4 | 34 |
| 8 | Трефф | 23 | -7 | 33 |
| 9 | Арендал | 23 | -8 | 27 |
| 10 | Порс Футбол | 23 | -4 | 26 |
| 11 | Сандвикен Берген | 23 | -13 | 25 |
| 12 | Лисеклостер | 23 | -20 | 18 |
| 13 | Ейк Тьонсберг | 23 | -28 | 10 |
| 14 | Видар | 23 | -42 | 10 |
Хронология в първенството
| Нутоден | |
| Порс Футбол | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Нутоден | Нутоден | Порс Футбол | Порс Футбол | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йерв Гримстад | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Братвог | 0 - 3 | 2 - 0 | 0 - 3 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 3 | Бярг | 0 - 1 | 5 - 2 | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 4 | Мьондален | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 5 | Сотра | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||
| 6 | Нутоден | - | - | - | 1 - 2 | |||
| 7 | Квик Халден | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1 | |||
| 8 | Трефф | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 2 - 3 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 9 | Арендал | 4 - 1 | 2 - 2 | 4 - 1 | 2 - 4 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 10 | Порс Футбол | 1 - 2 | - | - | - | |||
| 11 | Сандвикен Берген | 1 - 0 | 0 - 4 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 12 | Лисеклостер | 3 - 0 | 0 - 2 | 3 - 0 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 13 | Ейк Тьонсберг | 1 - 3 | 0 - 1 | 1 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 14 | Видар | 0 - 5 | 4 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
Представяне в Шампионата
| Нутоден | Порс Футбол | |
| Победи | 10 | 7 |
| Равни | 5 | 5 |
| Загуби | 8 | 11 |
| Вкарани Голове | 33 | 28 |
| Получени Голове | 25 | 32 |
| Средно Вкарани | 1.43 | 1.22 |
| Средно Получени | 1.09 | 1.39 |
| Мачове Вкарал | 74% | 74% |
| Мачове Получил | 57% | 74% |
| Гол/Гол | 39% | 52% |
| Над 1.5 | 65% | 70% |
| Над 2.5 | 48% | 43% |
| Над 3.5 | 26% | 22% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 4 | 3 |
| Равни | 2 | 2 |
| Загуби | 5 | 6 |
| Вкарани Голове | 13 | 12 |
| Получени Голове | 13 | 16 |
| Средно Вкарани | 1.18 | 1.09 |
| Средно Получени | 1.18 | 1.45 |
| Мачове Вкарал | 73% | 73% |
| Мачове Получил | 64% | 82% |
| Гол/Гол | 45% | 55% |
| Над 1.5 | 64% | 64% |
| Над 2.5 | 55% | 45% |
| Над 3.5 | 18% | 18% |
Прогнози на потребителите
1 0% за Нутоден
X 0% за равен
2 0% за Порс Футбол
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
