Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 (2026)
събота, 8 август, 2026
16:00
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
4.38 |
5.49 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.12 |
1.16 |
2.52 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.18 |
4.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.60 |
1.16 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.35 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.52 |
2.36 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.65 |
2.07 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
08.08.2026 12:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нутоден, а гостите от Берген.
Разстоянието между двата града е 237.7 км.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Нутоден - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Мьондален |
0 - 1 |
Нутоден |
1.91 |
3.54 |
3.28 |
| 25.07.2026 |
Д2 Група 1 |
Нутоден |
1 - 0 |
Сотра |
2.75 |
3.38 |
2.22 |
| 27.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Сандвикен Берген |
0 - 4 |
Нутоден |
2.81 |
3.34 |
2.18 |
| 20.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Нутоден |
1 - 2 |
Мьондален |
2.55 |
3.46 |
2.34 |
| 14.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Лисеклостер |
0 - 2 |
Нутоден |
3.23 |
3.59 |
1.90 |
| 31.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Нутоден |
0 - 0 |
Йерв Гримстад |
3.36 |
3.51 |
1.89 |
| 25.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Братвог |
2 - 0 |
Нутоден |
1.49 |
4.04 |
5.12 |
| 16.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Порс Футбол |
1 - 2 |
Нутоден |
2.22 |
3.43 |
2.67 |
| 09.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Нутоден |
1 - 1 |
Квик Халден |
2.02 |
3.47 |
3.04 |
| 03.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Видар |
0 - 5 |
Нутоден |
1.74 |
3.91 |
3.55 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Сандвикен Берген - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Сандвикен Берген |
4 - 5 |
Квик Халден |
2.68 |
3.50 |
2.22 |
| 25.07.2026 |
Д2 Група 1 |
Ейк Тьонсберг |
5 - 6 |
Сандвикен Берген |
2.31 |
3.38 |
2.56 |
| 27.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Сандвикен Берген |
0 - 4 |
Нутоден |
2.81 |
3.34 |
2.18 |
| 20.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Сандвикен Берген |
2 - 3 |
Лисеклостер |
1.79 |
3.50 |
3.77 |
| 14.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Йерв Гримстад |
2 - 1 |
Сандвикен Берген |
1.34 |
4.60 |
6.71 |
| 31.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Сандвикен Берген |
1 - 0 |
Братвог |
4.17 |
3.70 |
1.66 |
| 23.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Мьондален |
4 - 0 |
Сандвикен Берген |
1.38 |
4.31 |
6.43 |
| 16.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Квик Халден |
0 - 0 |
Сандвикен Берген |
1.68 |
3.75 |
4.01 |
| 10.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Сандвикен Берген |
4 - 2 |
Трефф |
2.45 |
3.29 |
2.46 |
| 03.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Арендал |
0 - 0 |
Сандвикен Берген |
1.63 |
3.89 |
4.12 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 27.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Сандвикен Берген |
0 - 4 |
Нутоден |
2.81 |
3.34 |
2.18 |
| 31.08.2025 |
Д2 Група 1 |
Нутоден |
0 - 1 |
Сандвикен Берген |
2.18 |
3.33 |
2.82 |
| 10.05.2025 |
Д2 Група 1 |
Сандвикен Берген |
2 - 2 |
Нутоден |
2.31 |
3.44 |
2.52 |
В последните 3 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Нутоден имат изиграна само 1 среща,
като победители са били гостите.
Втора Дивизия - Група 1 класиране към 08.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Йерв Гримстад |
14 |
10 |
2 |
2 |
28 |
15 |
+13 |
32 |
| 2 |
Квик Халден |
14 |
8 |
3 |
3 |
27 |
18 |
+9 |
27 |
| 3 |
Братвог |
14 |
8 |
2 |
4 |
26 |
15 |
+11 |
26 |
| 4 |
Мьондален |
14 |
8 |
2 |
4 |
27 |
19 |
+8 |
26 |
| 5 |
Бярг |
14 |
8 |
1 |
5 |
25 |
20 |
+5 |
25 |
| 6 |
Нутоден |
14 |
7 |
3 |
4 |
21 |
11 |
+10 |
24 |
| 7 |
Трефф |
14 |
6 |
4 |
4 |
27 |
23 |
+4 |
22 |
| 8 |
Сотра |
14 |
6 |
3 |
5 |
27 |
14 |
+13 |
21 |
| 9 |
Порс Футбол |
14 |
5 |
4 |
5 |
16 |
18 |
-2 |
19 |
| 10 |
Арендал |
14 |
3 |
5 |
6 |
18 |
23 |
-5 |
14 |
| 11 |
Сандвикен Берген |
14 |
4 |
2 |
8 |
21 |
32 |
-11 |
14 |
| 12 |
Лисеклостер |
14 |
3 |
5 |
6 |
17 |
28 |
-11 |
14 |
| 13 |
Видар |
14 |
1 |
3 |
10 |
13 |
37 |
-24 |
6 |
| 14 |
Ейк Тьонсберг |
14 |
1 |
1 |
12 |
16 |
36 |
-20 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Нутоден |
|
| Сандвикен Берген |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Нутоден |
Нутоден |
|
Сандвикен Берген |
Сандвикен Берген |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Йерв Гримстад |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 2 |
Квик Халден |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
4 - 5 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 3 |
Братвог |
|
2 - 0 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 4 |
Мьондален |
1 - 2 |
0 - 1 |
1 - 2 |
|
|
4 - 0 |
4 - 0 |
| 5 |
Бярг |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 6 |
Нутоден |
- |
- |
- |
|
0 - 4 |
|
|
| 7 |
Трефф |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
4 - 2 |
|
|
| 8 |
Сотра |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
1 - 3 |
|
|
| 9 |
Порс Футбол |
|
1 - 2 |
|
|
0 - 1 |
|
|
| 10 |
Арендал |
|
2 - 2 |
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 11 |
Сандвикен Берген |
|
0 - 4 |
|
|
- |
- |
- |
| 12 |
Лисеклостер |
|
0 - 2 |
|
|
2 - 3 |
|
|
| 13 |
Видар |
|
0 - 5 |
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 14 |
Ейк Тьонсберг |
|
0 - 1 |
|
|
|
5 - 6 |
5 - 6 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Нутоден |
Сандвикен Берген |
| Победи |
7 |
4 |
| Равни |
3 |
2 |
| Загуби |
4 |
8 |
| Вкарани Голове |
21 |
21 |
| Получени Голове |
11 |
32 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
1.50 |
| Средно Получени |
0.79 |
2.29 |
| Мачове Вкарал |
79% |
64% |
| Мачове Получил |
50% |
71% |
| Гол/Гол |
36% |
50% |
| Над 1.5 |
64% |
64% |
| Над 2.5 |
43% |
64% |
| Над 3.5 |
21% |
57% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
2 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
3 |
3 |
| Вкарани Голове |
4 |
9 |
| Получени Голове |
6 |
14 |
| Средно Вкарани |
0.67 |
1.29 |
| Средно Получени |
1.00 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
67% |
57% |
| Мачове Получил |
67% |
57% |
| Гол/Гол |
50% |
43% |
| Над 1.5 |
50% |
57% |
| Над 2.5 |
33% |
57% |
| Над 3.5 |
0% |
43% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
4.38 |
5.49 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.12 |
1.16 |
2.52 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.18 |
4.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.60 |
1.16 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.35 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.52 |
2.36 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.65 |
2.07 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
08.08.2026 12:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач