Исландия - Купа на Лигата (2018)
събота, 10 март, 2018
16:00
16:00
Нярдвик
Вестманаейяр
2 - 2
(1 - 2, 1 - 0)
Прогнози на потребителите
1 100% за Нярдвик
X 0% за равен
2 0% за Вестманаейяр
Общо гласували: 1
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.50 | 4.50 | 1.39 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 1.16 | 1.12 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.50 | 1.16 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.03.2018 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нярдвик, а гостите от Вестманаейяр. Разстоянието между двата града е 128.2 км. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Нярдвик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.02.2018 | Купа на Лигата | Нярдвик | 2 - 3 | Викингур Рейкявик | 5.13 | 4.00 | 1.48 |
| 15.02.2018 | Купа на Лигата | Нярдвик | 3 - 2 | Акранес | 4.44 | 3.81 | 1.62 |
| 12.02.2018 | Купа на Лигата | Валур Рейкявик | 3 - 0 | Нярдвик | 1.08 | 8.25 | 16.11 |
| 14.02.2017 | Купа на Исландия | Нярдвик | 2 - 3 | КВ Рейкявик | 1.38 | 5.00 | 5.25 |
| 02.02.2017 | Купа на Исландия | Нярдвик | 2 - 3 | Грота Селтярнарнес | 2.70 | 3.60 | 2.10 |
| 24.01.2017 | Купа на Исландия | Нярдвик | 4 - 3 | Хаукар Хафнарфьордур | 3.10 | 3.75 | 1.88 |
| 17.01.2017 | Купа на Исландия | ХК Коупавогюр | 1 - 1 | Нярдвик | 1.32 | 5.00 | 6.25 |
| 10.05.2016 | Купа на Исландия | Селфос | 2 - 1 | Нярдвик | 1.35 | 4.98 | 5.70 |
| 03.06.2015 | Купа на Исландия | Филкир Рейкявик | 3 - 2 | Нярдвик | 1.18 | 6.38 | 8.84 |
| 22.01.2015 | Купа на Исландия | Нярдвик | 2 - 4 | Викингур Олафсвик | 4.00 | 4.20 | 1.57 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 4 загуби в последните 6 домакинства.
Вестманаейяр - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.03.2018 | Купа на Лигата | Акранес | 4 - 0 | Вестманаейяр | 2.50 | 3.50 | 2.30 |
| 17.02.2018 | Купа на Лигата | Фрам Рейкявик | 0 - 1 | Вестманаейяр | 3.79 | 3.61 | 1.76 |
| 27.01.2018 | Купа на Исландия | Стярнан Гардабаер | 4 - 1 | Вестманаейяр | 1.33 | 4.60 | 6.50 |
| 13.01.2018 | Купа на Исландия | Акранес | 3 - 1 | Вестманаейяр | 1.70 | 3.75 | 3.75 |
| 30.09.2017 | Висша Лига | Вестманаейяр | 3 - 0 | КА Акурейри | 1.65 | 3.94 | 4.10 |
| 24.09.2017 | Висша Лига | Брейдаблик Коупавогюр | 3 - 2 | Вестманаейяр | 1.94 | 3.44 | 3.39 |
| 17.09.2017 | Висша Лига | ФХ Хафнарфьордур | 2 - 1 | Вестманаейяр | 1.66 | 3.75 | 4.34 |
| 14.09.2017 | Висша Лига | Вестманаейяр | 2 - 1 | Гриндавик | 1.87 | 3.51 | 3.55 |
| 09.09.2017 | Висша Лига | КР Рейкявик | 0 - 3 | Вестманаейяр | 1.51 | 3.91 | 5.57 |
| 27.08.2017 | Висша Лига | Вестманаейяр | 2 - 3 | Валур Рейкявик | 4.05 | 3.63 | 1.72 |
Общо 4 победи и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 5 загуби в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.07.2005 | Купа на Исландия | Вестманаейяр | 3 - 2 | Нярдвик | - | - | - |
Нярдвик класиране в Първа Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Филкир Рейкявик | 22 | +31 | 48 |
| 2 | Кефлавик | 22 | +19 | 46 |
| 3 | Тротур Рейкявик | 22 | +16 | 42 |
| 4 | ХК Коупавогюр | 22 | +8 | 42 |
| 5 | Лейкнир Рейкявик | 22 | +7 | 36 |
| 6 | Тор Акурейри | 22 | +4 | 34 |
| 7 | Хаукар Хафнарфьордур | 22 | -5 | 33 |
| 8 | Селфос | 22 | -2 | 28 |
| 9 | Фрам Рейкявик | 22 | -7 | 27 |
| 10 | ИР Рейкявик | 22 | -11 | 19 |
| 11 | Лейкнир Фаскрудсфирди | 22 | -30 | 10 |
| 12 | Грота Селтярнарнес | 22 | -30 | 9 |
Вестманаейяр класиране във Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Валур Рейкявик | 22 | +23 | 50 |
| 2 | Стярнан Гардабаер | 22 | +21 | 38 |
| 3 | ФХ Хафнарфьордур | 22 | +8 | 35 |
| 4 | КР Рейкявик | 22 | +2 | 31 |
| 5 | Гриндавик | 22 | -8 | 31 |
| 6 | Брейдаблик Коупавогюр | 22 | -1 | 30 |
| 7 | КА Акурейри | 22 | +6 | 29 |
| 8 | Викингур Рейкявик | 22 | -4 | 27 |
| 9 | Вестманаейяр | 22 | -6 | 25 |
| 10 | Фьолнир Рейкявик | 22 | -8 | 25 |
| 11 | Викингур Олафсвик | 22 | -20 | 22 |
| 12 | Акранес | 22 | -13 | 17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.50 | 4.50 | 1.39 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 1.16 | 1.12 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.50 | 1.16 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.03.2018 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 100% за Нярдвик
X 0% за равен
2 0% за Вестманаейяр
Общо гласували: 1
