Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 4.50 | 7.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.18 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 6.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.03.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Фоксбъро, а гостите от Минеаполис. Разстоянието между двата града е 1 798.9 км. Мачът ще се играе на стадион Жилет Стейдиъм, който има капацитет от 64 628 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Жилет Стейдиъм. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ню Инглънд Революшън - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.03.2017 | Висша Лига | Далас | 2 - 1 | Ню Инглънд Революшън | 1.68 | 3.70 | 4.78 |
| 05.03.2017 | Висша Лига | Колорадо Рапидс | 1 - 0 | Ню Инглънд Революшън | 1.89 | 3.34 | 4.03 |
| 23.10.2016 | Висша Лига | Ню Инглънд Революшън | 3 - 0 | Монреал | 2.00 | 3.55 | 3.38 |
| 16.10.2016 | Висша Лига | Чикаго Файър | 2 - 1 | Ню Инглънд Революшън | 2.84 | 3.49 | 2.28 |
| 02.10.2016 | Висша Лига | Ню Инглънд Революшън | 3 - 1 | Спортинг Канзас Сити | 2.03 | 3.35 | 3.45 |
| 26.09.2016 | Висша Лига | Кълъмбъс Крю | 2 - 0 | Ню Инглънд Революшън | 1.80 | 3.68 | 3.93 |
| 18.09.2016 | Висша Лига | Монреал | 1 - 3 | Ню Инглънд Революшън | 1.79 | 3.56 | 4.14 |
| 14.09.2016 | ЮС Опън Къп | Далас | 4 - 2 | Ню Инглънд Революшън | 1.59 | 3.69 | 4.99 |
| 11.09.2016 | Висша Лига | Ню Инглънд Революшън | 3 - 1 | Ню Йорк Сити | 2.13 | 3.44 | 3.15 |
| 04.09.2016 | Висша Лига | Ню Инглънд Революшън | 2 - 0 | Колорадо Рапидс | 1.95 | 3.33 | 3.74 |
Общо 5 победи и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи в последните 4 домакинства.
Минесота Юнайтед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.03.2017 | Висша Лига | Колорадо Рапидс | 2 - 2 | Минесота Юнайтед | 1.43 | 4.23 | 6.91 |
| 12.03.2017 | Висша Лига | Минесота Юнайтед | 1 - 6 | Атланта Юнайтед | 2.41 | 3.28 | 2.78 |
| 04.03.2017 | Висша Лига | Портланд Тимбърс | 5 - 1 | Минесота Юнайтед | 1.54 | 3.97 | 5.69 |
| 30.10.2016 | САСЛ - 2 лига | Минесота Юнайтед | 0 - 1 | Ню Йорк Космос | 2.65 | 3.18 | 2.40 |
| 23.10.2016 | САСЛ - 2 лига | Норт Каролина | 1 - 0 | Минесота Юнайтед | 2.31 | 3.09 | 2.84 |
| 16.10.2016 | САСЛ - 2 лига | Минесота Юнайтед | 3 - 1 | Едмънтън ФК | 2.24 | 3.15 | 2.89 |
| 09.10.2016 | САСЛ - 2 лига | Пуерто Рико ФК | 0 - 0 | Минесота Юнайтед | 2.34 | 3.20 | 2.69 |
| 06.10.2016 | САСЛ - 2 лига | Тампа Бей Роудис | 2 - 2 | Минесота Юнайтед | 1.75 | 3.38 | 4.03 |
| 02.10.2016 | САСЛ - 2 лига | Минесота Юнайтед | 0 - 1 | Джаксънвил Армада | 1.55 | 3.54 | 5.54 |
| 25.09.2016 | САСЛ - 2 лига | Отава Фюри | 3 - 1 | Минесота Юнайтед | 2.26 | 3.21 | 2.83 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
Висша Лига класиране към 25.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Портланд Тимбърс | 3 | +7 | 9 |
| 2 | Далас | 3 | +2 | 7 |
| 3 | Атланта Юнайтед | 3 | +8 | 6 |
| 4 | Орландо Сити | 2 | +2 | 6 |
| 5 | Хюстън Динамо | 3 | +1 | 6 |
| 6 | Сан Хосе Еърткуейкс | 3 | +1 | 6 |
| 7 | Ню Йорк Ред Булс | 3 | 0 | 6 |
| 8 | Торонто | 3 | +2 | 5 |
| 9 | Спортинг Канзас Сити | 3 | +1 | 5 |
| 10 | Ню Йорк Сити | 3 | +3 | 4 |
| 11 | Сиатъл Саундърс | 3 | +1 | 4 |
| 12 | Кълъмбъс Крю | 3 | 0 | 4 |
| 13 | Колорадо Рапидс | 3 | 0 | 4 |
| 14 | Чикаго Файър | 3 | -2 | 4 |
| 15 | Лос Анджелис Галакси | 3 | -1 | 3 |
| 16 | Монреал | 3 | -1 | 2 |
| 16 | Филаделфия Юнион | 3 | -1 | 2 |
| 18 | Ванкувър Уайткепс | 3 | -3 | 1 |
| 19 | Реал Солт Лейк | 3 | -3 | 1 |
| 20 | Ди Си Юнайтед | 3 | -6 | 1 |
| 21 | Минесота Юнайтед | 3 | -9 | 1 |
| 22 | Ню Инглънд Революшън | 2 | -2 | 0 |
Хронология в първенството
| Ню Инглънд Революшън | |
| Минесота Юнайтед | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Ню Инглънд Революшън | Ню Инглънд Революшън | Минесота Юнайтед | Минесота Юнайтед | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Портланд Тимбърс | 5 - 1 | 5 - 1 | |||||
| 2 | Далас | 2 - 1 | ||||||
| 3 | Атланта Юнайтед | 1 - 6 | ||||||
| 4 | Орландо Сити | |||||||
| 5 | Хюстън Динамо | |||||||
| 6 | Сан Хосе Еърткуейкс | |||||||
| 7 | Ню Йорк Ред Булс | |||||||
| 8 | Торонто | |||||||
| 9 | Спортинг Канзас Сити | |||||||
| 10 | Ню Йорк Сити | |||||||
| 11 | Сиатъл Саундърс | |||||||
| 12 | Кълъмбъс Крю | |||||||
| 13 | Колорадо Рапидс | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 14 | Чикаго Файър | |||||||
| 15 | Лос Анджелис Галакси | |||||||
| 16 | Монреал | |||||||
| 16 | Филаделфия Юнион | |||||||
| 18 | Ванкувър Уайткепс | |||||||
| 19 | Реал Солт Лейк | |||||||
| 20 | Ди Си Юнайтед | |||||||
| 21 | Минесота Юнайтед | - | - | - | ||||
| 22 | Ню Инглънд Революшън | - | - | - | ||||
*** 2 групи с по 15 отбора. Всеки отбор ще изиграе общо 34 мача.
Класиране в шампионата
| Ню Инглънд Революшън | Минесота Юнайтед | |
| Позиция | 22 | 21 |
| Точки | 0 | 1 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 17 |
| Точки | 0 | 1 |
Форма в шампионата
| Ню Инглънд Революшън | Минесота Юнайтед | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 2 |
0
1 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
1 1 |
Голове в шампионата
| Ню Инглънд Революшън | Минесота Юнайтед | |
|
Вкарани
Получени |
1
3 |
4
13 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
3
7 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 4.50 | 7.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.18 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 6.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.03.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!

