Купа на Лигите
02:30
Ню Инглънд Революшън
(САЩ)
Ню Йорк Сити
(САЩ)
с резултат 6 - 7 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.30 | 3.40 | 2.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 1.30 | 1.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 1.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.08.2024 00:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Фоксбъро, а гостите от Ню Йорк. Разстоянието между двата града е 274.8 км. Мачът ще се играе на стадион Жилет Стейдиъм, който има капацитет от 64 628 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Жилет Стейдиъм. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Отговорна Игра
Ню Инглънд Революшън - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.08.2024 | Други Международни | Ню Инглънд Революшън | 1 - 1 | Нашвил | 2.39 | 3.24 | 2.79 |
| 28.07.2024 | Други Международни | Ню Инглънд Революшън | 1 - 0 | Масатлан | 1.71 | 3.83 | 4.17 |
| 21.07.2024 | Висша Лига | Ню Инглънд Революшън | 1 - 1 | Далас | 1.92 | 3.74 | 3.47 |
| 18.07.2024 | Висша Лига | Филаделфия Юнион | 5 - 1 | Ню Инглънд Революшън | 1.70 | 3.99 | 4.22 |
| 14.07.2024 | Висша Лига | Ню Инглънд Революшън | 1 - 3 | Орландо Сити | 2.58 | 3.59 | 2.43 |
| 07.07.2024 | Висша Лига | Сиатъл Саундърс | 2 - 0 | Ню Инглънд Революшън | 1.44 | 4.52 | 6.25 |
| 04.07.2024 | Висша Лига | Ню Инглънд Революшън | 2 - 1 | Атланта Юнайтед | 2.13 | 3.56 | 3.07 |
| 30.06.2024 | Висша Лига | Ню Инглънд Революшън | 1 - 5 | Кълъмбъс Крю | 2.99 | 3.72 | 2.12 |
| 23.06.2024 | Висша Лига | Синсинати | 1 - 2 | Ню Инглънд Революшън | 1.52 | 4.47 | 5.21 |
| 16.06.2024 | Висша Лига | Ню Инглънд Революшън | 3 - 2 | Ванкувър Уайткепс | 2.29 | 3.44 | 2.84 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 7 домакинства.
Ню Йорк Сити - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.08.2024 | Други Международни | Синсинати | 4 - 2 | Ню Йорк Сити | 1.97 | 3.52 | 3.43 |
| 29.07.2024 | Други Международни | Ню Йорк Сити | 0 - 0 | Керетаро | 1.47 | 4.41 | 5.67 |
| 21.07.2024 | Висша Лига | Орландо Сити | 1 - 1 | Ню Йорк Сити | 1.92 | 3.67 | 3.51 |
| 18.07.2024 | Висша Лига | Атланта Юнайтед | 2 - 2 | Ню Йорк Сити | 2.21 | 3.60 | 2.87 |
| 14.07.2024 | Висша Лига | Чикаго Файър | 0 - 0 | Ню Йорк Сити | 2.32 | 3.56 | 2.76 |
| 07.07.2024 | Висша Лига | Остин | 2 - 1 | Ню Йорк Сити | 2.66 | 3.41 | 2.44 |
| 04.07.2024 | Висша Лига | Ню Йорк Сити | 2 - 0 | Монреал | 1.36 | 5.00 | 7.01 |
| 29.06.2024 | Висша Лига | Ню Йорк Сити | 4 - 2 | Орландо Сити | 1.76 | 3.97 | 3.88 |
| 23.06.2024 | Висша Лига | Нашвил | 1 - 0 | Ню Йорк Сити | 2.18 | 3.38 | 3.09 |
| 20.06.2024 | Висша Лига | Лос Анджелис Галакси | 2 - 0 | Ню Йорк Сити | 1.90 | 3.99 | 3.34 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 4 загуби в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.05.2024 | Висша Лига | Ню Инглънд Революшън | 0 - 1 | Ню Йорк Сити | 2.44 | 3.49 | 2.61 |
| 14.04.2024 | Висша Лига | Ню Йорк Сити | 2 - 0 | Ню Инглънд Революшън | 1.73 | 3.73 | 4.38 |
| 03.06.2023 | Висша Лига | Ню Йорк Сити | 0 - 0 | Ню Инглънд Революшън | 2.13 | 3.40 | 3.27 |
| 02.04.2023 | Висша Лига | Ню Инглънд Революшън | 1 - 1 | Ню Йорк Сити | 2.19 | 3.33 | 3.22 |
| 05.09.2022 | Висша Лига | Ню Инглънд Революшън | 3 - 0 | Ню Йорк Сити | 2.08 | 3.78 | 3.10 |
| 09.07.2022 | Висша Лига | Ню Йорк Сити | 4 - 2 | Ню Инглънд Революшън | 1.66 | 4.08 | 4.56 |
| 26.05.2022 | ЮС Опън Къп | Ню Йорк Сити | 0 - 0 | Ню Инглънд Революшън | 1.77 | 3.58 | 4.00 |
| 01.12.2021 | Плейофи | Ню Инглънд Революшън | 1 - 1 | Ню Йорк Сити | 2.01 | 3.57 | 3.42 |
| 12.09.2021 | Висша Лига | Ню Инглънд Революшън | 2 - 1 | Ню Йорк Сити | 2.23 | 3.55 | 2.92 |
| 29.08.2021 | Висша Лига | Ню Йорк Сити | 2 - 0 | Ню Инглънд Революшън | 1.60 | 4.23 | 4.72 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 4 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Ню Инглънд Революшън имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.30 | 3.40 | 2.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 1.30 | 1.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 1.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.08.2024 00:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра