САЩ - Висша Лига (2017)
02:30
Ню Инглънд Революшън
Сан Хосе Еърткуейкс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.50 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.30 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.04.2017 00:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Фоксбъро, а гостите от Сан Хосе. Разстоянието между двата града е 4 301.2 км. Мачът ще се играе на стадион Жилет Стейдиъм, който има капацитет от 64 628 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Жилет Стейдиъм. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ню Инглънд Революшън - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.04.2017 | Висша Лига | Чикаго Файър | 3 - 0 | Ню Инглънд Революшън | 1.96 | 3.45 | 3.55 |
| 08.04.2017 | Висша Лига | Ню Инглънд Революшън | 2 - 0 | Хюстън Динамо | 1.77 | 3.67 | 4.13 |
| 03.04.2017 | Висша Лига | Портланд Тимбърс | 1 - 1 | Ню Инглънд Революшън | 1.75 | 3.73 | 4.18 |
| 25.03.2017 | Висша Лига | Ню Инглънд Революшън | 5 - 2 | Минесота Юнайтед | 1.38 | 4.55 | 7.20 |
| 19.03.2017 | Висша Лига | Далас | 2 - 1 | Ню Инглънд Революшън | 1.68 | 3.70 | 4.78 |
| 05.03.2017 | Висша Лига | Колорадо Рапидс | 1 - 0 | Ню Инглънд Революшън | 1.89 | 3.34 | 4.03 |
| 23.10.2016 | Висша Лига | Ню Инглънд Революшън | 3 - 0 | Монреал | 2.00 | 3.55 | 3.38 |
| 16.10.2016 | Висша Лига | Чикаго Файър | 2 - 1 | Ню Инглънд Революшън | 2.84 | 3.49 | 2.28 |
| 02.10.2016 | Висша Лига | Ню Инглънд Революшън | 3 - 1 | Спортинг Канзас Сити | 2.03 | 3.35 | 3.45 |
| 26.09.2016 | Висша Лига | Кълъмбъс Крю | 2 - 0 | Ню Инглънд Революшън | 1.80 | 3.68 | 3.93 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи в последните 4 домакинства.
Сан Хосе Еърткуейкс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2017 | Висша Лига | Сан Хосе Еърткуейкс | 1 - 1 | Далас | 2.54 | 3.10 | 2.75 |
| 09.04.2017 | Висша Лига | Сан Хосе Еърткуейкс | 1 - 1 | Сиатъл Саундърс | 2.25 | 3.13 | 3.15 |
| 01.04.2017 | Висша Лига | Ню Йорк Сити | 2 - 1 | Сан Хосе Еърткуейкс | 1.75 | 3.63 | 4.27 |
| 19.03.2017 | Висша Лига | Спортинг Канзас Сити | 2 - 1 | Сан Хосе Еърткуейкс | 1.77 | 3.48 | 4.40 |
| 12.03.2017 | Висша Лига | Сан Хосе Еърткуейкс | 3 - 2 | Ванкувър Уайткепс | 1.82 | 3.39 | 4.30 |
| 05.03.2017 | Висша Лига | Сан Хосе Еърткуейкс | 1 - 0 | Монреал | 2.00 | 3.30 | 3.62 |
| 23.10.2016 | Висша Лига | Спортинг Канзас Сити | 2 - 0 | Сан Хосе Еърткуейкс | 1.43 | 4.31 | 6.67 |
| 17.10.2016 | Висша Лига | Сан Хосе Еърткуейкс | 0 - 0 | Ванкувър Уайткепс | 1.87 | 3.42 | 3.99 |
| 14.10.2016 | Висша Лига | Колорадо Рапидс | 2 - 1 | Сан Хосе Еърткуейкс | 1.80 | 3.43 | 4.34 |
| 02.10.2016 | Висша Лига | Сан Хосе Еърткуейкс | 2 - 1 | Реал Солт Лейк | 1.95 | 3.36 | 3.76 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.08.2016 | Висша Лига | Сан Хосе Еърткуейкс | 0 - 0 | Ню Инглънд Революшън | 1.75 | 3.60 | 4.38 |
| 28.03.2015 | Висша Лига | Ню Инглънд Революшън | 2 - 1 | Сан Хосе Еърткуейкс | 1.82 | 3.34 | 4.19 |
| 30.03.2014 | Висша Лига | Сан Хосе Еърткуейкс | 1 - 2 | Ню Инглънд Революшън | 1.74 | 3.41 | 4.60 |
| 07.07.2013 | Висша Лига | Ню Инглънд Революшън | 2 - 0 | Сан Хосе Еърткуейкс | 1.82 | 3.30 | 4.24 |
| 11.03.2012 | Висша Лига | Сан Хосе Еърткуейкс | 1 - 0 | Ню Инглънд Революшън | 1.86 | 3.27 | 4.09 |
| 09.10.2011 | Висша Лига | Ню Инглънд Революшън | 1 - 2 | Сан Хосе Еърткуейкс | 2.24 | 3.16 | 3.03 |
| 22.05.2011 | Висша Лига | Сан Хосе Еърткуейкс | 2 - 1 | Ню Инглънд Революшън | 1.79 | 3.31 | 4.21 |
| 16.05.2010 | Висша Лига | Ню Инглънд Революшън | 0 - 0 | Сан Хосе Еърткуейкс | 2.15 | 3.25 | 2.95 |
| 18.04.2010 | Висша Лига | Сан Хосе Еърткуейкс | 2 - 0 | Ню Инглънд Революшън | 2.35 | 3.25 | 2.65 |
| 29.08.2009 | Висша Лига | Ню Инглънд Революшън | 2 - 1 | Сан Хосе Еърткуейкс | 1.64 | 3.45 | 4.95 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 4 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Ню Инглънд Революшън имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 20.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Портланд Тимбърс | 7 | +7 | 13 |
| 2 | Кълъмбъс Крю | 7 | +3 | 13 |
| 3 | Спортинг Канзас Сити | 6 | +4 | 12 |
| 4 | Орландо Сити | 5 | +2 | 12 |
| 5 | Далас | 5 | +4 | 11 |
| 6 | Чикаго Файър | 6 | +2 | 11 |
| 7 | Ню Йорк Сити | 6 | +5 | 10 |
| 8 | Хюстън Динамо | 6 | +2 | 10 |
| 9 | Ню Йорк Ред Булс | 7 | -2 | 10 |
| 10 | Атланта Юнайтед | 6 | +7 | 8 |
| 11 | Сан Хосе Еърткуейкс | 6 | 0 | 8 |
| 12 | Реал Солт Лейк | 7 | -1 | 8 |
| 13 | Торонто | 6 | +1 | 7 |
| 14 | Ню Инглънд Революшън | 6 | 0 | 7 |
| 15 | Ванкувър Уайткепс | 6 | -3 | 7 |
| 16 | Ди Си Юнайтед | 6 | -6 | 7 |
| 17 | Сиатъл Саундърс | 6 | 0 | 6 |
| 18 | Лос Анджелис Галакси | 6 | -2 | 6 |
| 19 | Монреал | 6 | -2 | 6 |
| 20 | Минесота Юнайтед | 7 | -12 | 5 |
| 21 | Колорадо Рапидс | 5 | -3 | 4 |
| 22 | Филаделфия Юнион | 6 | -6 | 2 |
Хронология в първенството
| Ню Инглънд Революшън | |
| Сан Хосе Еърткуейкс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Ню Инглънд Революшън | Ню Инглънд Революшън | Сан Хосе Еърткуейкс | Сан Хосе Еърткуейкс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Портланд Тимбърс | 1 - 1 | ||||||
| 2 | Кълъмбъс Крю | |||||||
| 3 | Спортинг Канзас Сити | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 4 | Орландо Сити | |||||||
| 5 | Далас | 2 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 6 | Чикаго Файър | 3 - 0 | ||||||
| 7 | Ню Йорк Сити | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 8 | Хюстън Динамо | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 9 | Ню Йорк Ред Булс | |||||||
| 10 | Атланта Юнайтед | |||||||
| 11 | Сан Хосе Еърткуейкс | - | - | - | ||||
| 12 | Реал Солт Лейк | |||||||
| 13 | Торонто | |||||||
| 14 | Ню Инглънд Революшън | - | - | - | ||||
| 15 | Ванкувър Уайткепс | 3 - 2 | ||||||
| 16 | Ди Си Юнайтед | |||||||
| 17 | Сиатъл Саундърс | 1 - 1 | ||||||
| 18 | Лос Анджелис Галакси | |||||||
| 19 | Монреал | 1 - 0 | ||||||
| 20 | Минесота Юнайтед | 5 - 2 | 5 - 2 | |||||
| 21 | Колорадо Рапидс | 1 - 0 | ||||||
| 22 | Филаделфия Юнион | |||||||
*** 2 групи с по 15 отбора. Всеки отбор ще изиграе общо 34 мача.
Класиране в шампионата
| Ню Инглънд Революшън | Сан Хосе Еърткуейкс | |
| Позиция | 14 | 11 |
| Точки | 7 | 8 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 19 |
| Точки | 6 | 0 |
Форма в шампионата
| Ню Инглънд Революшън | Сан Хосе Еърткуейкс | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
1 3 |
2
2 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
0 0 |
0
0 2 |
Голове в шампионата
| Ню Инглънд Революшън | Сан Хосе Еърткуейкс | |
|
Вкарани
Получени |
9
9 |
8
8 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
7
2 |
2
4 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.50 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.30 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.04.2017 00:01. Възможни са промени към настоящия момент!
