Приятелски Срещи - Клубни (2020)
03:00
Ню Инглънд Революшън
(САЩ)
Ванкувър Уайткепс
(САЩ)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.50 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.25 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.53 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.02.2020 00:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Фоксбъро (САЩ), а гостите от Ванкувър (Канада). Разстоянието между двата града е 4 027.5 км. Мачът ще се играе на стадион Жилет Стейдиъм, който има капацитет от 64 628 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Жилет Стейдиъм. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Отговорна Игра
Ню Инглънд Революшън - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.02.2020 | Приятелски срещи | Ню Инглънд Революшън | 2 - 2 | Минесота Юнайтед | 2.55 | 3.79 | 2.23 |
| 12.02.2020 | Приятелски срещи | Ню Инглънд Революшън | 3 - 1 | Колорадо Рапидс | 2.64 | 3.35 | 2.37 |
| 10.02.2020 | Приятелски срещи | Лос Анджелис Галакси | 2 - 1 | Ню Инглънд Революшън | 1.74 | 4.01 | 3.57 |
| 19.10.2019 | Плейофи | Атланта Юнайтед | 1 - 0 | Ню Инглънд Революшън | 1.44 | 4.84 | 6.11 |
| 06.10.2019 | Висша Лига | Атланта Юнайтед | 3 - 1 | Ню Инглънд Революшън | 1.51 | 4.44 | 5.36 |
| 30.09.2019 | Висша Лига | Ню Инглънд Революшън | 2 - 0 | Ню Йорк Сити | 2.00 | 3.96 | 3.19 |
| 26.09.2019 | Висша Лига | Портланд Тимбърс | 2 - 2 | Ню Инглънд Революшън | 1.52 | 4.46 | 5.26 |
| 22.09.2019 | Висша Лига | Ню Инглънд Революшън | 0 - 0 | Реал Солт Лейк | 1.78 | 3.89 | 3.95 |
| 15.09.2019 | Висша Лига | Орландо Сити | 3 - 3 | Ню Инглънд Революшън | 2.02 | 3.78 | 3.20 |
| 07.09.2019 | Висша Лига | Ню Йорк Сити | 2 - 1 | Ню Инглънд Революшън | 1.81 | 3.96 | 3.76 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 домакинства.
Ванкувър Уайткепс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.02.2020 | Приятелски срещи | Портланд Тимбърс | 2 - 1 | Ванкувър Уайткепс | 2.08 | 3.58 | 2.94 |
| 06.10.2019 | Висша Лига | Ванкувър Уайткепс | 0 - 1 | Реал Солт Лейк | 3.08 | 3.72 | 2.07 |
| 30.09.2019 | Висша Лига | Лос Анджелис Галакси | 3 - 4 | Ванкувър Уайткепс | 1.22 | 6.30 | 10.59 |
| 22.09.2019 | Висша Лига | Ванкувър Уайткепс | 1 - 1 | Кълъмбъс Крю | 3.20 | 3.86 | 2.00 |
| 15.09.2019 | Висша Лига | Ванкувър Уайткепс | 2 - 1 | Хюстън Динамо | 2.52 | 3.73 | 2.46 |
| 01.09.2019 | Висша Лига | Ванкувър Уайткепс | 1 - 3 | Ню Йорк Сити | 4.24 | 4.17 | 1.68 |
| 29.08.2019 | Висша Лига | Монреал | 2 - 1 | Ванкувър Уайткепс | 1.40 | 4.76 | 6.88 |
| 25.08.2019 | Висша Лига | Сан Хосе Еърткуейкс | 3 - 1 | Ванкувър Уайткепс | 1.24 | 6.38 | 9.67 |
| 18.08.2019 | Висша Лига | Ванкувър Уайткепс | 1 - 0 | Ди Си Юнайтед | 2.45 | 3.54 | 2.66 |
| 11.08.2019 | Висша Лига | Портланд Тимбърс | 3 - 1 | Ванкувър Уайткепс | 1.33 | 5.27 | 7.89 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.07.2019 | Висша Лига | Ню Инглънд Революшън | 4 - 0 | Ванкувър Уайткепс | 1.37 | 4.86 | 7.51 |
| 27.05.2018 | Висша Лига | Ванкувър Уайткепс | 3 - 3 | Ню Инглънд Революшън | 1.92 | 3.63 | 3.54 |
| 13.08.2017 | Висша Лига | Ню Инглънд Революшън | 1 - 0 | Ванкувър Уайткепс | 1.70 | 3.78 | 4.38 |
| 19.06.2016 | Висша Лига | Ванкувър Уайткепс | 1 - 2 | Ню Инглънд Революшън | 2.10 | 3.31 | 3.31 |
| 28.06.2015 | Висша Лига | Ню Инглънд Революшън | 1 - 2 | Ванкувър Уайткепс | 2.21 | 3.23 | 3.09 |
| 22.03.2014 | Висша Лига | Ню Инглънд Революшън | 0 - 0 | Ванкувър Уайткепс | 2.15 | 3.22 | 3.21 |
| 16.06.2013 | Висша Лига | Ванкувър Уайткепс | 4 - 3 | Ню Инглънд Революшън | 2.04 | 3.27 | 3.45 |
| 30.01.2013 | Приятелски срещи | Ванкувър Уайткепс | 4 - 1 | Ню Инглънд Революшън | 2.80 | 3.15 | 2.25 |
| 13.05.2012 | Висша Лига | Ню Инглънд Революшън | 4 - 1 | Ванкувър Уайткепс | 2.22 | 3.16 | 3.11 |
| 15.05.2011 | Висша Лига | Ню Инглънд Революшън | 1 - 0 | Ванкувър Уайткепс | 1.95 | 3.27 | 3.61 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Ню Инглънд Революшън имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.50 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.25 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.53 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.02.2020 00:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра