Англия - ФА Къп (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.45 |
3.25 |
2.55 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.33 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.93 |
1.93 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.70 |
2.05 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нюпорт, а гостите от Уолсол.
Разстоянието между двата града е 130.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Родни Парейд,
който има капацитет от
5 511 места, от които седящи 4 526.
Снимки от Google карта
стадион Родни Парейд.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Нюпорт Каунти - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.10.2026 |
Втора Лига |
Нюпорт Каунти |
4 - 1 |
Честърфийлд |
4.14 |
3.65 |
1.78 |
| 24.10.2026 |
Втора Лига |
Челтнъм Таун |
1 - 0 |
Нюпорт Каунти |
2.48 |
3.37 |
2.65 |
| 20.10.2026 |
Втора Лига |
Родъръм Юнайтед |
2 - 2 |
Нюпорт Каунти |
2.13 |
3.36 |
3.24 |
| 17.10.2026 |
Втора Лига |
Нюпорт Каунти |
1 - 1 |
Йорк Сити |
3.62 |
3.67 |
1.91 |
| 10.10.2026 |
Втора Лига |
Нюпорт Каунти |
1 - 0 |
Колчестър |
2.63 |
3.42 |
2.49 |
| 06.10.2026 |
ЕФЛ Трофи |
Нюпорт Каунти |
2 - 2 |
Плимут |
4.41 |
3.96 |
1.61 |
| 03.10.2026 |
Втора Лига |
Джилингам |
0 - 0 |
Нюпорт Каунти |
2.05 |
3.44 |
3.41 |
| 26.09.2026 |
Втора Лига |
Нюпорт Каунти |
2 - 1 |
Гримсби Таун |
3.80 |
3.56 |
1.89 |
| 22.09.2026 |
ЕФЛ Трофи |
Суиндън |
0 - 2 |
Нюпорт Каунти |
1.94 |
3.48 |
3.34 |
| 19.09.2026 |
Втора Лига |
Акрингтън Стенли |
0 - 0 |
Нюпорт Каунти |
2.01 |
3.45 |
3.48 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 равенства
в последните 5 домакинства.
Уолсол - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Втора Лига |
Колчестър |
1 - 3 |
Уолсол |
2.53 |
3.50 |
2.53 |
| 26.10.2026 |
Втора Лига |
Уолсол |
2 - 4 |
Салфорд Сити |
3.15 |
3.59 |
2.08 |
| 20.10.2026 |
Втора Лига |
Уолсол |
3 - 0 |
Олдъм |
2.39 |
3.41 |
2.75 |
| 17.10.2026 |
Втора Лига |
Суиндън |
1 - 1 |
Уолсол |
2.65 |
3.57 |
2.41 |
| 10.10.2026 |
Втора Лига |
Флийтууд Таун |
1 - 1 |
Уолсол |
2.34 |
3.43 |
2.83 |
| 26.09.2026 |
Втора Лига |
Транмиър Роувърс |
1 - 1 |
Уолсол |
2.40 |
3.34 |
2.80 |
| 22.09.2026 |
ЕФЛ Трофи |
Уолсол |
1 - 6 |
Стивънидж |
2.67 |
3.15 |
2.43 |
| 19.09.2026 |
Втора Лига |
Уолсол |
2 - 0 |
Порт Вейл |
2.40 |
3.30 |
2.83 |
| 12.09.2026 |
Втора Лига |
Уолсол |
0 - 0 |
Рочдейл |
1.72 |
3.81 |
4.34 |
| 05.09.2026 |
Втора Лига |
Екзитър |
0 - 0 |
Уолсол |
2.44 |
3.41 |
2.69 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 равенства
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.03.2026 |
Втора Лига |
Уолсол |
2 - 1 |
Нюпорт Каунти |
1.71 |
3.61 |
4.73 |
| 08.11.2025 |
Втора Лига |
Нюпорт Каунти |
2 - 4 |
Уолсол |
4.04 |
3.41 |
1.88 |
| 21.04.2025 |
Втора Лига |
Нюпорт Каунти |
0 - 0 |
Уолсол |
5.76 |
4.11 |
1.52 |
| 29.12.2024 |
Втора Лига |
Уолсол |
2 - 0 |
Нюпорт Каунти |
1.27 |
5.47 |
9.99 |
| 10.02.2024 |
Втора Лига |
Уолсол |
0 - 3 |
Нюпорт Каунти |
1.96 |
3.48 |
3.74 |
| 20.10.2023 |
Втора Лига |
Нюпорт Каунти |
3 - 3 |
Уолсол |
2.35 |
3.40 |
2.90 |
| 18.02.2023 |
Втора Лига |
Уолсол |
1 - 1 |
Нюпорт Каунти |
2.31 |
3.21 |
3.08 |
| 06.08.2022 |
Втора Лига |
Нюпорт Каунти |
0 - 1 |
Уолсол |
2.10 |
3.26 |
3.49 |
| 01.01.2022 |
Втора Лига |
Уолсол |
3 - 3 |
Нюпорт Каунти |
2.65 |
3.11 |
2.73 |
| 18.09.2021 |
Втора Лига |
Нюпорт Каунти |
2 - 1 |
Уолсол |
2.10 |
3.12 |
3.67 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 4 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Нюпорт Каунти имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Класиране във Втора Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Салфорд Сити |
14 |
10 |
1 |
3 |
25 |
15 |
+10 |
31 |
| 2 |
Барнет |
13 |
7 |
5 |
1 |
28 |
18 |
+10 |
26 |
| 3 |
Уолсол |
13 |
5 |
7 |
1 |
21 |
12 |
+9 |
22 |
| 4 |
Крю Александра |
14 |
5 |
7 |
2 |
17 |
17 |
0 |
22 |
| 5 |
Челтнъм Таун |
14 |
6 |
3 |
5 |
23 |
25 |
-2 |
21 |
| 6 |
Гримсби Таун |
14 |
5 |
5 |
4 |
24 |
18 |
+6 |
20 |
| 7 |
Йорк Сити |
14 |
5 |
5 |
4 |
24 |
21 |
+3 |
20 |
| 8 |
Джилингам |
14 |
5 |
5 |
4 |
20 |
19 |
+1 |
20 |
| 9 |
Акрингтън Стенли |
14 |
4 |
7 |
3 |
23 |
17 |
+6 |
19 |
| 10 |
Честърфийлд |
14 |
5 |
4 |
5 |
24 |
21 |
+3 |
19 |
| 11 |
Транмиър Роувърс |
14 |
4 |
7 |
3 |
19 |
17 |
+2 |
19 |
| 12 |
Екзитър |
14 |
5 |
4 |
5 |
11 |
9 |
+2 |
19 |
| 13 |
Суиндън |
14 |
5 |
4 |
5 |
15 |
17 |
-2 |
19 |
| 14 |
Нюпорт Каунти |
14 |
4 |
6 |
4 |
20 |
17 |
+3 |
18 |
| 15 |
Шросбъри Таун |
14 |
5 |
3 |
6 |
17 |
22 |
-5 |
18 |
| 16 |
Флийтууд Таун |
14 |
4 |
5 |
5 |
18 |
18 |
0 |
17 |
| 17 |
Бристъл Роувърс |
14 |
5 |
1 |
8 |
17 |
23 |
-6 |
16 |
| 18 |
Олдъм |
14 |
4 |
3 |
7 |
15 |
19 |
-4 |
15 |
| 19 |
Порт Вейл |
12 |
4 |
3 |
5 |
10 |
14 |
-4 |
15 |
| 20 |
Рочдейл |
14 |
4 |
3 |
7 |
17 |
26 |
-9 |
15 |
| 21 |
Нортхямптън Таун |
13 |
3 |
5 |
5 |
9 |
10 |
-1 |
14 |
| 22 |
Родъръм Юнайтед |
14 |
2 |
6 |
6 |
18 |
25 |
-7 |
12 |
| 23 |
Колчестър |
13 |
2 |
6 |
5 |
12 |
19 |
-7 |
12 |
| 24 |
Кроули Таун |
12 |
2 |
3 |
7 |
13 |
21 |
-8 |
9 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.45 |
3.25 |
2.55 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.33 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.93 |
1.93 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.70 |
2.05 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака