Приятелски Срещи - Клубни
21:30
Нюри Сити
(Северна Ирландия)
Бангор ФК
(Северна Ирландия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.52 | 4.28 | 1.53 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.33 | 1.15 | 1.16 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.54 | 1.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.43 | 1.08 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.87 | 1.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.76 | 1.94 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.51 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.07.2026 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нюри, а гостите от Бангор. Разстоянието между двата града е 68.3 км.
Отговорна Игра
Нюри Сити - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.12.2025 | Купа на Лигата | Нюри Сити | 2 - 3 | Линфийлд | 29.80 | 12.21 | 1.02 |
| 04.11.2025 | Купа на Лигата | Нюри Сити | 1 - 0 | Гленавон | - | - | - |
| 07.10.2025 | Купа на Лигата | Нюри Сити | 1 - 0 | Портадаун | - | - | - |
| 29.07.2025 | Приятелски срещи | Нюри Сити | 0 - 3 | Лоугал | 4.14 | 3.99 | 1.63 |
| 04.01.2025 | Купа Сев. Ирл. | Карик Рейнджърс | 4 - 3 | Нюри Сити | 1.21 | 6.11 | 9.45 |
| 23.07.2024 | Приятелски срещи | Нюри Сити | 0 - 4 | Дънганън Суифтс | 4.26 | 4.23 | 1.55 |
| 27.04.2024 | Група за Изпадане | Нюри Сити | 1 - 4 | Лоугал | 3.57 | 3.61 | 1.83 |
| 20.04.2024 | Група за Изпадане | Балимина Юнайтед | 4 - 0 | Нюри Сити | 1.73 | 3.68 | 4.01 |
| 16.04.2024 | Група за Изпадане | Нюри Сити | 1 - 3 | Карик Рейнджърс | 4.13 | 3.78 | 1.70 |
| 13.04.2024 | Група за Изпадане | Нюри Сити | 0 - 2 | Дънганън Суифтс | 4.39 | 4.08 | 1.60 |
Общо 2 победи и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 6 загуби в последните 8 домакинства.
Бангор ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.07.2026 | Приятелски срещи | Бангор ФК | 2 - 0 | Ардс ФК | 1.92 | 3.70 | 3.13 |
| 25.04.2026 | Група за Изпадане | Бангор ФК | 2 - 4 | Портадаун | 2.45 | 3.20 | 2.45 |
| 18.04.2026 | Група за Изпадане | Бангор ФК | 0 - 3 | Карик Рейнджърс | 3.61 | 3.52 | 1.77 |
| 15.04.2026 | Група за Изпадане | Балимина Юнайтед | 0 - 0 | Бангор ФК | 1.74 | 3.40 | 3.88 |
| 11.04.2026 | Група за Изпадане | Бангор ФК | 0 - 0 | Гленавон | 2.68 | 3.14 | 2.27 |
| 07.04.2026 | Група за Изпадане | Крусейдърс | 1 - 1 | Бангор ФК | 2.45 | 3.22 | 2.43 |
| 21.03.2026 | Премиършип | Дънганън Суифтс | 0 - 1 | Бангор ФК | 1.52 | 3.69 | 4.91 |
| 10.03.2026 | Премиършип | Бангор ФК | 0 - 4 | Гленторан | 7.27 | 4.33 | 1.31 |
| 28.02.2026 | Премиършип | Карик Рейнджърс | 1 - 1 | Бангор ФК | 1.66 | 3.52 | 4.13 |
| 21.02.2026 | Премиършип | Бангор ФК | 1 - 3 | Гленавон | 1.94 | 3.42 | 3.34 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 равенства в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.01.2020 | Купа Сев. Ирл. | Нюри Сити | 3 - 1 | Бангор ФК | 1.44 | 4.37 | 5.32 |
| 20.03.2012 | Чемпиъншип | Нюри Сити | 2 - 0 | Бангор ФК | - | - | - |
| 22.10.2011 | Чемпиъншип | Бангор ФК | 3 - 2 | Нюри Сити | - | - | - |
| 18.04.2009 | Премиършип | Нюри Сити | 2 - 1 | Бангор ФК | 1.70 | 3.42 | 4.23 |
| 20.12.2008 | Премиършип | Бангор ФК | 4 - 2 | Нюри Сити | 2.24 | 3.21 | 2.81 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Нюри Сити имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.52 | 4.28 | 1.53 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.33 | 1.15 | 1.16 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.54 | 1.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.43 | 1.08 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.87 | 1.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.76 | 1.94 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.51 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.07.2026 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра