Германия - Втора Бундеслига (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
14:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.67 |
4.00 |
4.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.22 |
2.15 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.50 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.62 |
2.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нюрнберг, а гостите от Дармщат.
Разстоянието между двата града е 180.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Грюндиг Щадион,
който има капацитет от
50 000 места, от които седящи 44 308.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Грюндиг Щадион.
Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Нюрнберг - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Втора Бундеслига |
Санкт Паули |
1 - 3 |
Нюрнберг |
2.13 |
3.55 |
3.04 |
| 28.10.2026 |
Купа на Германия |
Байер Леверкузен |
5 - 2 |
Нюрнберг |
1.15 |
7.75 |
12.70 |
| 24.10.2026 |
Втора Бундеслига |
Нюрнберг |
0 - 1 |
Кайзерслаутерн |
1.99 |
3.75 |
3.23 |
| 16.10.2026 |
Втора Бундеслига |
Енерги Котбус |
1 - 1 |
Нюрнберг |
3.63 |
4.19 |
1.77 |
| 10.10.2026 |
Втора Бундеслига |
Нюрнберг |
4 - 4 |
Волфсбург |
2.42 |
3.83 |
2.46 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Нюрнберг |
3 - 1 |
Инголщат |
- |
- |
- |
| 19.09.2026 |
Втора Бундеслига |
Карлсруе |
0 - 1 |
Нюрнберг |
2.73 |
3.87 |
2.19 |
| 11.09.2026 |
Втора Бундеслига |
Нюрнберг |
2 - 1 |
Хановер 96 |
2.52 |
3.74 |
2.41 |
| 05.09.2026 |
Втора Бундеслига |
Холщайн Кил |
2 - 2 |
Нюрнберг |
2.33 |
3.54 |
2.71 |
| 29.08.2026 |
Втора Бундеслига |
Нюрнберг |
4 - 1 |
Арминия Билефелд |
2.17 |
3.59 |
2.93 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Дармщат 98 - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Втора Бундеслига |
Дармщат 98 |
1 - 1 |
Магдебург |
2.81 |
3.64 |
2.23 |
| 27.10.2026 |
Купа на Германия |
Елверсберг |
0 - 2 |
Дармщат 98 |
1.37 |
4.87 |
6.77 |
| 23.10.2026 |
Втора Бундеслига |
Дармщат 98 |
0 - 0 |
Санкт Паули |
2.94 |
3.50 |
2.20 |
| 18.10.2026 |
Втора Бундеслига |
Карлсруе |
4 - 0 |
Дармщат 98 |
2.18 |
3.77 |
2.79 |
| 10.10.2026 |
Втора Бундеслига |
Дармщат 98 |
3 - 1 |
Енерги Котбус |
2.17 |
3.83 |
2.79 |
| 18.09.2026 |
Втора Бундеслига |
Волфсбург |
5 - 1 |
Дармщат 98 |
1.52 |
4.49 |
5.06 |
| 11.09.2026 |
Втора Бундеслига |
Дармщат 98 |
2 - 1 |
Арминия Билефелд |
2.88 |
3.59 |
2.21 |
| 05.09.2026 |
Втора Бундеслига |
Кайзерслаутерн |
3 - 0 |
Дармщат 98 |
2.20 |
3.49 |
2.95 |
| 30.08.2026 |
Втора Бундеслига |
Дармщат 98 |
0 - 1 |
Хановер 96 |
3.02 |
3.72 |
2.08 |
| 23.08.2026 |
Купа на Германия |
Карл Цайс Йена |
1 - 2 |
Дармщат 98 |
5.65 |
4.57 |
1.46 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 23.01.2026 |
Втора Бундеслига |
Дармщат 98 |
2 - 0 |
Нюрнберг |
1.94 |
3.54 |
3.56 |
| 08.08.2025 |
Втора Бундеслига |
Нюрнберг |
0 - 1 |
Дармщат 98 |
2.78 |
3.58 |
2.25 |
| 31.01.2025 |
Втора Бундеслига |
Нюрнберг |
1 - 0 |
Дармщат 98 |
2.32 |
3.46 |
2.77 |
| 25.08.2024 |
Втора Бундеслига |
Дармщат 98 |
1 - 1 |
Нюрнберг |
2.01 |
3.59 |
3.30 |
| 31.03.2023 |
Втора Бундеслига |
Нюрнберг |
0 - 1 |
Дармщат 98 |
3.09 |
3.17 |
2.27 |
| 17.09.2022 |
Втора Бундеслига |
Дармщат 98 |
2 - 0 |
Нюрнберг |
1.69 |
4.05 |
4.39 |
| 09.04.2022 |
Втора Бундеслига |
Нюрнберг |
3 - 1 |
Дармщат 98 |
2.89 |
3.57 |
2.27 |
| 29.10.2021 |
Втора Бундеслига |
Дармщат 98 |
2 - 0 |
Нюрнберг |
2.04 |
3.50 |
3.49 |
| 06.02.2021 |
Втора Бундеслига |
Дармщат 98 |
1 - 2 |
Нюрнберг |
2.35 |
3.37 |
2.92 |
| 05.10.2020 |
Втора Бундеслига |
Нюрнберг |
2 - 3 |
Дармщат 98 |
2.10 |
3.54 |
3.24 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 6 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Нюрнберг имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 3 победи
и нямат равен мач.
Втора Бундеслига класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Херта Берлин |
10 |
9 |
1 |
0 |
23 |
8 |
+15 |
28 |
| 2 |
Нюрнберг |
10 |
6 |
3 |
1 |
24 |
13 |
+11 |
21 |
| 3 |
Волфсбург |
10 |
5 |
4 |
1 |
25 |
14 |
+11 |
19 |
| 4 |
Кайзерслаутерн |
10 |
5 |
3 |
2 |
9 |
7 |
+2 |
18 |
| 5 |
Магдебург |
10 |
5 |
2 |
3 |
21 |
13 |
+8 |
17 |
| 6 |
Хайденхайм |
10 |
4 |
3 |
3 |
17 |
18 |
-1 |
15 |
| 7 |
Арминия Билефелд |
10 |
4 |
2 |
4 |
16 |
15 |
+1 |
14 |
| 8 |
Санкт Паули |
10 |
2 |
6 |
2 |
12 |
12 |
0 |
12 |
| 9 |
Гройтер Фюрт |
10 |
3 |
3 |
4 |
13 |
16 |
-3 |
12 |
| 10 |
Оснабрюк |
10 |
3 |
2 |
5 |
14 |
17 |
-3 |
11 |
| 11 |
Бохум |
10 |
3 |
2 |
5 |
8 |
11 |
-3 |
11 |
| 12 |
Хановер 96 |
10 |
3 |
2 |
5 |
10 |
16 |
-6 |
11 |
| 13 |
Карлсруе |
10 |
3 |
2 |
5 |
13 |
21 |
-8 |
11 |
| 14 |
Енерги Котбус |
10 |
2 |
4 |
4 |
18 |
20 |
-2 |
10 |
| 15 |
Айнтрахт Брауншвайг |
10 |
3 |
1 |
6 |
16 |
18 |
-2 |
10 |
| 16 |
Дармщат 98 |
10 |
2 |
3 |
5 |
9 |
19 |
-10 |
9 |
| 17 |
Холщайн Кил |
10 |
1 |
5 |
4 |
10 |
12 |
-2 |
8 |
| 18 |
Динамо Дрезден |
10 |
2 |
2 |
6 |
12 |
20 |
-8 |
8 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Нюрнберг |
|
| Дармщат 98 |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Нюрнберг |
Нюрнберг |
|
Дармщат 98 |
Дармщат 98 |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Херта Берлин |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Нюрнберг |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 3 |
Волфсбург |
4 - 4 |
|
4 - 4 |
|
|
5 - 1 |
5 - 1 |
| 4 |
Кайзерслаутерн |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 5 |
Магдебург |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 6 |
Хайденхайм |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Арминия Билефелд |
4 - 1 |
|
4 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
| 8 |
Санкт Паули |
|
1 - 3 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 9 |
Гройтер Фюрт |
|
2 - 4 |
|
|
|
|
|
| 10 |
Оснабрюк |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Бохум |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Хановер 96 |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
| 13 |
Карлсруе |
|
0 - 1 |
|
|
|
4 - 0 |
4 - 0 |
| 14 |
Енерги Котбус |
|
1 - 1 |
|
|
3 - 1 |
|
|
| 15 |
Айнтрахт Брауншвайг |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Дармщат 98 |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 17 |
Холщайн Кил |
|
2 - 2 |
|
|
2 - 2 |
|
|
| 18 |
Динамо Дрезден |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Нюрнберг |
Дармщат 98 |
| Победи |
6 |
2 |
| Равни |
3 |
3 |
| Загуби |
1 |
5 |
| Вкарани Голове |
24 |
9 |
| Получени Голове |
13 |
19 |
| Средно Вкарани |
2.40 |
0.90 |
| Средно Получени |
1.30 |
1.90 |
| Мачове Вкарал |
90% |
50% |
| Мачове Получил |
80% |
90% |
| Гол/Гол |
70% |
50% |
| Над 1.5 |
80% |
70% |
| Над 2.5 |
70% |
60% |
| Над 3.5 |
50% |
40% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
0 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
1 |
4 |
| Вкарани Голове |
13 |
1 |
| Получени Голове |
7 |
13 |
| Средно Вкарани |
2.60 |
0.25 |
| Средно Получени |
1.40 |
3.25 |
| Мачове Вкарал |
80% |
25% |
| Мачове Получил |
80% |
100% |
| Гол/Гол |
60% |
25% |
| Над 1.5 |
80% |
75% |
| Над 2.5 |
80% |
75% |
| Над 3.5 |
40% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.67 |
4.00 |
4.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.22 |
2.15 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.50 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.62 |
2.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака