Уелс - Висша Лига (2016 - 2017)
16:30
Нютаун
Абъристуит Таун
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.60 | 3.40 | 2.63 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.30 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.12.2016 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нютаун, а гостите от Абъристуит. Разстоянието между двата града е 53.2 км. Мачът ще се играе на стадион Латъм Парк, който има капацитет от 5 000 места, от които седящи 1 500. Снимки от Google карта стадион Латъм Парк. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Нютаун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.12.2016 | Висша Лига | Абъристуит Таун | 1 - 0 | Нютаун | 1.81 | 3.54 | 3.78 |
| 17.12.2016 | Висша Лига | Нютаун | 0 - 1 | Кардиф Метрополитън | 2.33 | 3.35 | 2.69 |
| 10.12.2016 | Висша Лига | Рил | 1 - 3 | Нютаун | 2.36 | 3.37 | 2.62 |
| 25.11.2016 | Висша Лига | Кевн Друидс | 1 - 0 | Нютаун | 2.74 | 3.38 | 2.29 |
| 19.11.2016 | Висша Лига | Нютаун | 2 - 1 | Конас Кий | 3.28 | 3.38 | 2.01 |
| 13.11.2016 | Висша Лига | Нютаун | 1 - 2 | Бангор Сити | 2.48 | 3.35 | 2.52 |
| 05.11.2016 | Висша Лига | Еърбъс ЮК | 0 - 2 | Нютаун | 2.36 | 3.36 | 2.64 |
| 29.10.2016 | Висша Лига | Нютаун | 0 - 0 | Ландидно | 2.72 | 3.30 | 2.35 |
| 26.10.2016 | Купа на Лигата | Нютаун | 2 - 2 | Кармартън Таун | 2.13 | 3.51 | 2.87 |
| 23.10.2016 | Висша Лига | Дъ Ню Сейнтс | 1 - 0 | Нютаун | 1.11 | 8.12 | 13.89 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Абъристуит Таун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.12.2016 | Висша Лига | Абъристуит Таун | 1 - 0 | Нютаун | 1.81 | 3.54 | 3.78 |
| 20.12.2016 | Висша Лига | Абъристуит Таун | 0 - 3 | Бангор Сити | 2.54 | 3.41 | 2.43 |
| 16.12.2016 | Висша Лига | Кевн Друидс | 0 - 3 | Абъристуит Таун | 2.42 | 3.44 | 2.53 |
| 25.11.2016 | Висша Лига | Абъристуит Таун | 1 - 3 | Бала Таун | 2.87 | 3.42 | 2.17 |
| 11.11.2016 | Висша Лига | Бала Таун | 4 - 0 | Абъристуит Таун | 1.70 | 3.65 | 4.26 |
| 05.11.2016 | Висша Лига | Абъристуит Таун | 1 - 3 | Конас Кий | 3.02 | 3.36 | 2.13 |
| 29.10.2016 | Висша Лига | Абъристуит Таун | 3 - 1 | Еърбъс ЮК | 2.17 | 3.42 | 2.89 |
| 23.10.2016 | Висша Лига | Абъристуит Таун | 0 - 0 | Ландидно | 2.32 | 3.31 | 2.73 |
| 14.10.2016 | Висша Лига | Абъристуит Таун | 4 - 0 | Рил | 2.27 | 3.32 | 2.77 |
| 04.10.2016 | Купа на Лигата | Хавърфордуест | 1 - 0 | Абъристуит Таун | 3.35 | 3.53 | 1.88 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 2 загуби в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.12.2016 | Висша Лига | Абъристуит Таун | 1 - 0 | Нютаун | 1.81 | 3.54 | 3.78 |
| 16.01.2016 | Висша Лига | Абъристуит Таун | 1 - 2 | Нютаун | 2.21 | 3.45 | 2.70 |
| 10.10.2015 | Висша Лига | Нютаун | 0 - 0 | Абъристуит Таун | 2.20 | 3.47 | 2.70 |
| 17.05.2015 | Плейофи | Абъристуит Таун | 1 - 2 | Нютаун | 1.60 | 3.70 | 4.53 |
| 21.03.2015 | Група за Титлата | Нютаун | 3 - 3 | Абъристуит Таун | 3.27 | 3.52 | 1.94 |
| 31.01.2015 | Група за Титлата | Абъристуит Таун | 3 - 2 | Нютаун | 1.58 | 3.82 | 4.82 |
| 31.10.2014 | Висша Лига | Абъристуит Таун | 1 - 0 | Нютаун | 1.96 | 3.51 | 3.18 |
| 04.10.2014 | Висша Лига | Нютаун | 6 - 3 | Абъристуит Таун | 2.55 | 3.36 | 2.40 |
| 16.11.2013 | Висша Лига | Нютаун | 0 - 0 | Абъристуит Таун | 2.29 | 3.32 | 2.67 |
| 18.10.2013 | Висша Лига | Абъристуит Таун | 3 - 3 | Нютаун | 1.58 | 3.85 | 4.70 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Нютаун имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 31.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Дъ Ню Сейнтс | 21 | +63 | 63 |
| 2 | Конас Кий | 21 | +17 | 42 |
| 3 | Бала Таун | 21 | +14 | 39 |
| 4 | Бангор Сити | 20 | +4 | 36 |
| 5 | Кардиф Метрополитън | 20 | +10 | 28 |
| 6 | Кармартън Таун | 20 | -2 | 24 |
| 7 | Ландидно | 20 | -12 | 22 |
| 8 | Абъристуит Таун | 19 | -13 | 22 |
| 9 | Рил | 21 | -29 | 20 |
| 10 | Нютаун | 20 | -6 | 17 |
| 11 | Кевн Друидс | 20 | -17 | 16 |
| 12 | Еърбъс ЮК | 21 | -29 | 12 |
Хронология в първенството
| Нютаун | |
| Абъристуит Таун | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Нютаун | Нютаун | Абъристуит Таун | Абъристуит Таун | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Дъ Ню Сейнтс | 1 - 0 | 1 - 5 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 2 | Конас Кий | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 3 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 3 | Бала Таун | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 3 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 4 | Бангор Сити | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 0 - 3 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 5 | Кардиф Метрополитън | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 6 | Кармартън Таун | 4 - 2 | 3 - 1 | 4 - 2 | 0 - 3 | 0 - 5 | 0 - 5 | |
| 7 | Ландидно | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 8 | Абъристуит Таун | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 9 | Рил | 3 - 3 | 1 - 3 | 3 - 3 | 4 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 10 | Нютаун | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 11 | Кевн Друидс | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||
| 12 | Еърбъс ЮК | 2 - 4 | 0 - 2 | 2 - 4 | 3 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
*** По 2 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по 2 мача в групите - общо 32 мача
Класиране в шампионата
| Нютаун | Абъристуит Таун | |
| Позиция | 10 | 8 |
| Точки | 17 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 6 |
| Точки | 10 | 12 |
Форма в шампионата
| Нютаун | Абъристуит Таун | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
5 11 |
7
1 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
4 3 |
4
0 6 |
Голове в шампионата
| Нютаун | Абъристуит Таун | |
|
Вкарани
Получени |
21
27 |
23
36 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
13
14 |
12
18 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.60 | 3.40 | 2.63 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.30 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.12.2016 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
