Чили - Примера Дивисион (2026)
неделя, 17 май, 2026
00:30
О'Хигинс Ранкагуа
Универсидад де Консепсион
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за О'Хигинс Ранкагуа
2 0% за Универсидад де Консепсион
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.71 |
3.50 |
4.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.25 |
1.91 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ранкагуа, а гостите от Консепсион.
Разстоянието между двата града е 361.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Ел Тениенте,
който има капацитет от
16 200 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Ел Тениенте.
Мачът ще се играе в 17:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
О'Хигинс Ранкагуа - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.05.2026 |
Купа на Лигата |
О'Хигинс Ранкагуа |
2 - 1 |
Евертън Виня дел Мар |
1.88 |
3.15 |
3.95 |
| 08.05.2026 |
Копа Судамерикана |
О'Хигинс Ранкагуа |
0 - 0 |
Сао Пауло SP |
2.98 |
3.12 |
2.34 |
| 04.05.2026 |
Купа на Лигата |
Деп. Лимаче |
1 - 1 |
О'Хигинс Ранкагуа |
2.08 |
3.30 |
3.13 |
| 29.04.2026 |
Копа Судамерикана |
О'Хигинс Ранкагуа |
2 - 0 |
Бостън Ривър |
1.61 |
3.65 |
5.37 |
| 25.04.2026 |
Примера Дивисион |
Нубленсе Чилан |
0 - 2 |
О'Хигинс Ранкагуа |
2.18 |
3.14 |
3.16 |
| 19.04.2026 |
Примера Дивисион |
Кобресал Ел Салвадор |
2 - 3 |
О'Хигинс Ранкагуа |
3.02 |
3.35 |
2.17 |
| 15.04.2026 |
Копа Судамерикана |
Сао Пауло SP |
2 - 0 |
О'Хигинс Ранкагуа |
1.32 |
4.63 |
9.75 |
| 11.04.2026 |
Примера Дивисион |
О'Хигинс Ранкагуа |
0 - 2 |
Уачипато Талкауано |
2.03 |
3.34 |
3.32 |
| 08.04.2026 |
Копа Судамерикана |
О'Хигинс Ранкагуа |
2 - 0 |
Мильонариос Богота |
2.40 |
2.99 |
3.03 |
| 04.04.2026 |
Примера Дивисион |
О'Хигинс Ранкагуа |
2 - 1 |
Аудакс Италяно Сантяго |
1.96 |
3.26 |
3.59 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 6 домакинства.
Универсидад де Консепсион - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Купа на Лигата |
Кобресал Ел Салвадор |
2 - 1 |
Унив. де Консепсион |
2.59 |
3.27 |
2.45 |
| 03.05.2026 |
Купа на Лигата |
Унив. де Консепсион |
2 - 2 |
Унив. Католика |
3.44 |
3.28 |
1.98 |
| 26.04.2026 |
Примера Дивисион |
Унив. де Консепсион |
1 - 2 |
Коло-Коло Сантяго |
4.05 |
3.39 |
1.81 |
| 18.04.2026 |
Примера Дивисион |
Деп. Лимаче |
3 - 0 |
Унив. де Консепсион |
1.94 |
3.51 |
3.45 |
| 13.04.2026 |
Примера Дивисион |
Унив. де Консепсион |
1 - 0 |
Кобресал Ел Салвадор |
1.62 |
3.81 |
4.72 |
| 07.04.2026 |
Примера Дивисион |
Уачипато Талкауано |
5 - 1 |
Унив. де Консепсион |
2.15 |
3.28 |
3.08 |
| 31.03.2026 |
Чили |
Унив. де Консепсион |
0 - 2 |
Нубленсе Чилан |
3.04 |
3.09 |
2.20 |
| 27.03.2026 |
Чили |
Унив. де Консепсион |
2 - 1 |
Кобресал Ел Салвадор |
1.85 |
3.30 |
3.79 |
| 22.03.2026 |
Чили |
Унив. Католика |
2 - 1 |
Унив. де Консепсион |
1.59 |
3.75 |
4.80 |
| 15.03.2026 |
Примера Дивисион |
Унив. де Консепсион |
1 - 0 |
Палестино Сантяго |
2.60 |
3.31 |
2.48 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 20.01.2021 |
Примера Дивисион |
О'Хигинс Ранкагуа |
0 - 0 |
Унив. де Консепсион |
1.95 |
3.28 |
3.65 |
| 24.09.2020 |
Примера Дивисион |
Унив. де Консепсион |
1 - 4 |
О'Хигинс Ранкагуа |
2.91 |
3.28 |
2.27 |
| 13.10.2019 |
Примера Дивисион |
О'Хигинс Ранкагуа |
1 - 2 |
Унив. де Консепсион |
2.11 |
3.30 |
3.23 |
| 27.05.2019 |
Примера Дивисион |
Унив. де Консепсион |
1 - 1 |
О'Хигинс Ранкагуа |
1.99 |
3.35 |
3.41 |
| 02.11.2018 |
Примера Дивисион |
О'Хигинс Ранкагуа |
4 - 2 |
Унив. де Консепсион |
2.51 |
3.05 |
2.72 |
| 04.02.2018 |
Примера Дивисион |
Унив. де Консепсион |
0 - 2 |
О'Хигинс Ранкагуа |
2.18 |
3.13 |
3.07 |
| 22.10.2017 |
Примера Дивисион |
Унив. де Консепсион |
2 - 2 |
О'Хигинс Ранкагуа |
2.10 |
3.16 |
3.29 |
| 07.03.2017 |
Примера Дивисион |
О'Хигинс Ранкагуа |
1 - 1 |
Унив. де Консепсион |
1.67 |
3.68 |
4.42 |
| 04.12.2016 |
Примера Дивисион |
Унив. де Консепсион |
3 - 1 |
О'Хигинс Ранкагуа |
3.47 |
3.42 |
1.94 |
| 30.04.2016 |
Примера Дивисион |
О'Хигинс Ранкагуа |
1 - 2 |
Унив. де Консепсион |
1.64 |
3.80 |
4.49 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 3 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на О'Хигинс Ранкагуа имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Примера Дивисион класиране към 17.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Коло-Коло Сантяго |
11 |
8 |
0 |
3 |
14 |
7 |
+7 |
24 |
| 2 |
Депортес Лимаче |
11 |
6 |
3 |
2 |
25 |
11 |
+14 |
21 |
| 3 |
Уачипато Талкауано |
11 |
6 |
1 |
4 |
18 |
14 |
+4 |
19 |
| 4 |
О'Хигинс Ранкагуа |
11 |
6 |
1 |
4 |
17 |
16 |
+1 |
19 |
| 5 |
Универсидад Католика |
11 |
5 |
2 |
4 |
24 |
17 |
+7 |
17 |
| 6 |
Универсидад де Чили |
11 |
4 |
5 |
2 |
11 |
6 |
+5 |
17 |
| 7 |
Нубленсе Чилан |
11 |
4 |
5 |
2 |
11 |
9 |
+2 |
17 |
| 8 |
Кокимбо Унидо |
11 |
5 |
1 |
5 |
15 |
15 |
0 |
16 |
| 9 |
Евертън Виня дел Мар |
11 |
4 |
3 |
4 |
12 |
10 |
+2 |
15 |
| 10 |
Депортес Ла Серена |
11 |
3 |
5 |
3 |
13 |
14 |
-1 |
14 |
| 11 |
Палестино Сантяго |
11 |
4 |
2 |
5 |
14 |
18 |
-4 |
14 |
| 12 |
Универсидад де Консепсион |
11 |
4 |
2 |
5 |
9 |
19 |
-10 |
14 |
| 13 |
Аудакс Италяно Сантяго |
11 |
3 |
2 |
6 |
15 |
16 |
-1 |
11 |
| 14 |
Кобресал Ел Салвадор |
11 |
3 |
1 |
7 |
17 |
23 |
-6 |
10 |
| 15 |
Унион Ла Калера |
11 |
3 |
1 |
7 |
10 |
21 |
-11 |
10 |
| 16 |
Депортес Консепсион |
11 |
2 |
2 |
7 |
8 |
17 |
-9 |
8 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| О'Хигинс Ранкагуа |
|
| Универсидад де Консепсион |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
О'Хигинс Ранкагуа |
О'Хигинс Ранкагуа |
|
Универсидад де Консепсион |
Универсидад де Консепсион |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Коло-Коло Сантяго |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
1 - 2 |
|
|
| 2 |
Депортес Лимаче |
|
2 - 1 |
|
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 3 |
Уачипато Талкауано |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
5 - 1 |
5 - 1 |
| 4 |
О'Хигинс Ранкагуа |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 5 |
Универсидад Католика |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
| 6 |
Универсидад де Чили |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 7 |
Нубленсе Чилан |
|
0 - 2 |
|
|
|
|
|
| 8 |
Кокимбо Унидо |
|
|
|
|
1 - 0 |
|
|
| 9 |
Евертън Виня дел Мар |
|
|
|
|
0 - 3 |
|
|
| 10 |
Депортес Ла Серена |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 11 |
Палестино Сантяго |
|
4 - 2 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 12 |
Универсидад де Консепсион |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 13 |
Аудакс Италяно Сантяго |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 14 |
Кобресал Ел Салвадор |
|
2 - 3 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 15 |
Унион Ла Калера |
|
3 - 3 |
|
|
|
|
|
| 16 |
Депортес Консепсион |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
О'Хигинс Ранкагуа |
Универсидад де Консепсион |
| Победи |
6 |
4 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
4 |
5 |
| Вкарани Голове |
17 |
9 |
| Получени Голове |
16 |
19 |
| Средно Вкарани |
1.55 |
0.82 |
| Средно Получени |
1.45 |
1.73 |
| Мачове Вкарал |
82% |
73% |
| Мачове Получил |
73% |
73% |
| Гол/Гол |
55% |
45% |
| Над 1.5 |
73% |
73% |
| Над 2.5 |
55% |
55% |
| Над 3.5 |
27% |
9% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
0 |
| Равни |
0 |
2 |
| Загуби |
2 |
3 |
| Вкарани Голове |
6 |
3 |
| Получени Голове |
5 |
13 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
0.60 |
| Средно Получени |
0.83 |
2.60 |
| Мачове Вкарал |
67% |
60% |
| Мачове Получил |
67% |
100% |
| Гол/Гол |
33% |
60% |
| Над 1.5 |
50% |
100% |
| Над 2.5 |
33% |
60% |
| Над 3.5 |
0% |
20% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.71 |
3.50 |
4.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.25 |
1.91 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за О'Хигинс Ранкагуа
2 0% за Универсидад де Консепсион
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака