Дания - Група за Промоция (2024 - 2025)
16:00
Одензе
Хорсенс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.40 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.30 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.73 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.03.2025 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Одензе, а гостите от Хорсенс. Разстоянието между двата града е 61.7 км. Мачът ще се играе на стадион Одензе, който има капацитет от 15 761 места, от които седящи 13 963. Размерите на терена са 102 x 65 m. Снимки от Google карта стадион Одензе. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Одензе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.03.2025 | Приятелски срещи | Одензе | 1 - 0 | Сьондерийске | 2.33 | 3.98 | 2.49 |
| 14.03.2025 | Първа Дивизия | Хвидовре | 0 - 0 | Одензе | 3.69 | 3.31 | 1.89 |
| 08.03.2025 | Първа Дивизия | Одензе | 1 - 1 | Колдинг | 1.89 | 3.32 | 3.68 |
| 02.03.2025 | Първа Дивизия | Одензе | 1 - 1 | Хобро | 1.50 | 4.12 | 5.14 |
| 21.02.2025 | Първа Дивизия | Хилерьод | 1 - 1 | Одензе | 2.85 | 3.27 | 2.23 |
| 10.02.2025 | Приятелски срещи | Халмстад | 2 - 1 | Одензе | - | - | - |
| 30.01.2025 | Приятелски срещи | Фредериция | 1 - 1 | Одензе | - | - | - |
| 24.01.2025 | Приятелски срещи | Силкеборг | 2 - 2 | Одензе | - | - | - |
| 16.01.2025 | Приятелски срещи | Орхус | 4 - 1 | Одензе | 1.39 | 4.79 | 5.39 |
| 10.01.2025 | Приятелски срещи | Сьондерийске | 2 - 3 | Одензе | 2.81 | 3.49 | 2.13 |
Общо 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 2 равенства в последните 3 домакинства.
Хорсенс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.03.2025 | Първа Дивизия | Хорсенс | 2 - 1 | Есберг | 1.69 | 3.71 | 4.21 |
| 08.03.2025 | Първа Дивизия | Хобро | 1 - 3 | Хорсенс | 3.65 | 3.49 | 1.85 |
| 28.02.2025 | Първа Дивизия | Вендсисел | 3 - 4 | Хорсенс | 3.78 | 3.62 | 1.78 |
| 23.02.2025 | Първа Дивизия | Хорсенс | 1 - 2 | Роскилде | 1.25 | 5.25 | 9.13 |
| 14.02.2025 | Приятелски срещи | Стрьомгодсет | 0 - 0 | Хорсенс | - | - | - |
| 08.02.2025 | Приятелски срещи | Хорсенс | 0 - 0 | Хаугесунд | - | - | - |
| 29.01.2025 | Приятелски срещи | Рандерс | 3 - 4 | Хорсенс | - | - | - |
| 24.01.2025 | Приятелски срещи | Олборг | 6 - 1 | Хорсенс | - | - | - |
| 29.11.2024 | Първа Дивизия | Колдинг | 1 - 2 | Хорсенс | 2.61 | 3.12 | 2.56 |
| 24.11.2024 | Първа Дивизия | Хорсенс | 0 - 0 | Кьоге | 1.20 | 5.91 | 10.06 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.11.2024 | Първа Дивизия | Одензе | 3 - 2 | Хорсенс | 1.84 | 3.60 | 3.61 |
| 14.09.2024 | Първа Дивизия | Хорсенс | 2 - 2 | Одензе | 3.78 | 3.77 | 1.77 |
| 26.05.2023 | Група за Изпадане | Одензе | 2 - 1 | Хорсенс | 1.64 | 4.06 | 4.61 |
| 28.04.2023 | Група за Изпадане | Хорсенс | 2 - 2 | Одензе | 2.84 | 3.46 | 2.33 |
| 13.11.2022 | Суперлига | Хорсенс | 3 - 3 | Одензе | 2.73 | 3.31 | 2.49 |
| 22.08.2022 | Суперлига | Одензе | 1 - 0 | Хорсенс | 2.37 | 3.32 | 2.91 |
| 02.07.2022 | Приятелски срещи | Одензе | 1 - 3 | Хорсенс | - | - | - |
| 24.05.2021 | Група за Изпадане | Одензе | 4 - 0 | Хорсенс | 1.62 | 3.93 | 5.11 |
| 04.04.2021 | Група за Изпадане | Хорсенс | 1 - 1 | Одензе | 3.38 | 3.33 | 2.14 |
| 21.02.2021 | Суперлига | Хорсенс | 0 - 0 | Одензе | 3.59 | 3.31 | 2.07 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Одензе имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Група за Промоция класиране към 30.03.2025
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Одензе | 0 | 0 | 49 |
| 2 | Фредериция | 1 | +1 | 43 |
| 3 | Хорсенс | 22 | +2 | 40 |
| 4 | Есберг | 23 | +6 | 37 |
| 5 | Хвидовре | 23 | +8 | 36 |
| 6 | Колдинг | 23 | +5 | 34 |
Класиране в шампионата
| Одензе | Хорсенс | |
| Позиция | 1 | 3 |
| Точки | 49 | 40 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 3 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Одензе | Хорсенс | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Одензе | Хорсенс | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.40 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.30 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.73 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.03.2025 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
