Япония - Джей2 Лига (2026 - 2027)
събота, 17 октомври, 2026
08:00
Оита Тринита
Албирекс Ниигата
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.50 |
3.00 |
2.70 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.36 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.63 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.53 |
2.40 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.18 |
4.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Оита, а гостите от Ниигата.
Разстоянието между двата града е 847.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Оита Банк Доум,
който има капацитет от
43 254 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Оита Банк Доум.
Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Оита Тринита - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Джей2 Лига |
Йокохама ФК |
1 - 2 |
Оита Тринита |
1.68 |
3.46 |
4.68 |
| 03.10.2026 |
Джей2 Лига |
Оита Тринита |
2 - 1 |
Монтедио Ямагата |
2.57 |
3.15 |
2.56 |
| 26.09.2026 |
Джей2 Лига |
Оита Тринита |
1 - 1 |
Фуджиеда МИФК |
2.67 |
3.00 |
2.55 |
| 19.09.2026 |
Джей2 Лига |
Консадол Сапоро |
1 - 1 |
Оита Тринита |
2.34 |
3.13 |
2.86 |
| 12.09.2026 |
Джей2 Лига |
Омия Ардижа |
0 - 0 |
Оита Тринита |
1.93 |
3.29 |
3.66 |
| 06.09.2026 |
Джей2 Лига |
Оита Тринита |
1 - 1 |
Имабари |
2.30 |
3.04 |
2.99 |
| 02.09.2026 |
Купа на Лигата |
Роасо Кумамото |
2 - 0 |
Оита Тринита |
3.54 |
3.19 |
1.98 |
| 29.08.2026 |
Джей2 Лига |
Токушима Вортис |
1 - 0 |
Оита Тринита |
1.95 |
3.01 |
3.97 |
| 26.08.2026 |
Купа на Имп. |
Иваки |
0 - 0 |
Оита Тринита |
2.02 |
3.21 |
3.35 |
| 22.08.2026 |
Джей2 Лига |
Оита Тринита |
4 - 1 |
Иваки |
3.99 |
3.03 |
1.93 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 равенства
в последните 4 домакинства.
Албирекс Ниигата - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Джей2 Лига |
Шонан Белмар |
1 - 1 |
Албирекс Ниигата |
2.17 |
3.15 |
3.14 |
| 03.10.2026 |
Джей2 Лига |
Албирекс Ниигата |
2 - 1 |
Токушима Вортис |
2.50 |
3.05 |
2.71 |
| 29.09.2026 |
Купа на Лигата |
Мацумото Ямага |
1 - 0 |
Албирекс Ниигата |
2.70 |
3.42 |
2.27 |
| 26.09.2026 |
Джей2 Лига |
Блаублиц Акита |
2 - 2 |
Албирекс Ниигата |
2.31 |
3.02 |
2.99 |
| 19.09.2026 |
Джей2 Лига |
Албирекс Ниигата |
2 - 1 |
Джубило Ивата |
3.19 |
3.20 |
2.12 |
| 13.09.2026 |
Джей2 Лига |
Албирекс Ниигата |
1 - 0 |
Монтедио Ямагата |
2.31 |
3.21 |
2.83 |
| 06.09.2026 |
Джей2 Лига |
Йокохама ФК |
5 - 0 |
Албирекс Ниигата |
1.86 |
3.35 |
3.84 |
| 02.09.2026 |
Купа на Лигата |
Теспа Гунма |
1 - 2 |
Албирекс Ниигата |
6.88 |
4.40 |
1.37 |
| 29.08.2026 |
Джей2 Лига |
Иваки |
2 - 3 |
Албирекс Ниигата |
2.41 |
3.08 |
2.80 |
| 26.08.2026 |
Купа на Имп. |
Албирекс Ниигата |
0 - 4 |
Кагошима Юнайтед |
1.69 |
3.60 |
4.28 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.09.2022 |
Джей2 Лига |
Албирекс Ниигата |
0 - 1 |
Оита Тринита |
1.79 |
3.46 |
4.35 |
| 11.06.2022 |
Джей2 Лига |
Оита Тринита |
1 - 2 |
Албирекс Ниигата |
2.77 |
2.92 |
2.57 |
| 05.08.2018 |
Джей2 Лига |
Оита Тринита |
4 - 0 |
Албирекс Ниигата |
2.22 |
3.18 |
3.11 |
| 06.05.2018 |
Джей2 Лига |
Албирекс Ниигата |
1 - 2 |
Оита Тринита |
2.58 |
3.02 |
2.64 |
| 10.11.2013 |
Джей1 Лига |
Оита Тринита |
1 - 3 |
Албирекс Ниигата |
4.16 |
3.58 |
1.73 |
| 13.10.2013 |
Купа на Имп. |
Албирекс Ниигата |
0 - 0 |
Оита Тринита |
1.45 |
4.20 |
5.50 |
| 18.05.2013 |
Джей1 Лига |
Албирекс Ниигата |
2 - 3 |
Оита Тринита |
1.58 |
3.56 |
5.46 |
| 20.03.2013 |
Купа на Лигата |
Албирекс Ниигата |
1 - 1 |
Оита Тринита |
1.73 |
3.40 |
4.42 |
| 19.09.2009 |
Джей1 Лига |
Албирекс Ниигата |
0 - 0 |
Оита Тринита |
1.69 |
3.40 |
4.69 |
| 13.06.2009 |
Купа на Лигата |
Албирекс Ниигата |
1 - 2 |
Оита Тринита |
2.03 |
3.24 |
3.27 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 2 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Оита Тринита имат изиграни 3 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и нямат равен мач.
Джей2 Лига класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Вегалта Сендай |
10 |
7 |
2 |
1 |
18 |
8 |
+10 |
23 |
| 2 |
Омия Ардижа |
10 |
5 |
5 |
0 |
20 |
9 |
+11 |
20 |
| 3 |
Албирекс Ниигата |
10 |
6 |
2 |
2 |
14 |
14 |
0 |
20 |
| 4 |
Каталер Тояма |
10 |
5 |
3 |
2 |
19 |
10 |
+9 |
18 |
| 5 |
Йокохама ФК |
10 |
5 |
2 |
3 |
19 |
13 |
+6 |
17 |
| 6 |
Шонан Белмар |
10 |
4 |
5 |
1 |
11 |
9 |
+2 |
17 |
| 7 |
Оита Тринита |
10 |
3 |
5 |
2 |
11 |
8 |
+3 |
14 |
| 8 |
Фуджиеда МИФК |
10 |
3 |
4 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
13 |
| 9 |
Блаублиц Акита |
10 |
3 |
4 |
3 |
12 |
11 |
+1 |
13 |
| 10 |
Тегеваджаро Миядзаки |
10 |
3 |
4 |
3 |
14 |
14 |
0 |
13 |
| 11 |
Джубило Ивата |
10 |
4 |
1 |
5 |
12 |
13 |
-1 |
13 |
| 12 |
Токушима Вортис |
10 |
4 |
1 |
5 |
10 |
12 |
-2 |
13 |
| 13 |
Монтедио Ямагата |
10 |
4 |
0 |
6 |
11 |
9 |
+2 |
12 |
| 14 |
Иваки |
10 |
4 |
0 |
6 |
13 |
17 |
-4 |
12 |
| 15 |
Саган Тошу |
10 |
3 |
2 |
5 |
9 |
12 |
-3 |
11 |
| 16 |
Точиги Сити |
10 |
3 |
1 |
6 |
16 |
17 |
-1 |
10 |
| 17 |
Имабари |
10 |
3 |
1 |
6 |
11 |
19 |
-8 |
10 |
| 18 |
Вентфорет Кофу |
10 |
3 |
1 |
6 |
9 |
18 |
-9 |
10 |
| 19 |
Ванрауре Хачинохе |
10 |
3 |
1 |
6 |
6 |
17 |
-11 |
10 |
| 20 |
Консадол Сапоро |
10 |
2 |
2 |
6 |
12 |
19 |
-7 |
8 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Оита Тринита |
|
| Албирекс Ниигата |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Оита Тринита |
Оита Тринита |
|
Албирекс Ниигата |
Албирекс Ниигата |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Вегалта Сендай |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Омия Ардижа |
|
0 - 0 |
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 3 |
Албирекс Ниигата |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 4 |
Каталер Тояма |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Йокохама ФК |
|
1 - 2 |
|
|
|
5 - 0 |
5 - 0 |
| 6 |
Шонан Белмар |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 7 |
Оита Тринита |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 8 |
Фуджиеда МИФК |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
1 - 0 |
|
|
| 9 |
Блаублиц Акита |
|
|
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 10 |
Тегеваджаро Миядзаки |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Джубило Ивата |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
| 12 |
Токушима Вортис |
|
1 - 0 |
|
|
2 - 1 |
|
|
| 13 |
Монтедио Ямагата |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
1 - 0 |
|
|
| 14 |
Иваки |
4 - 1 |
|
4 - 1 |
|
|
2 - 3 |
2 - 3 |
| 15 |
Саган Тошу |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Точиги Сити |
|
|
|
|
|
|
|
| 17 |
Имабари |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 18 |
Вентфорет Кофу |
|
|
|
|
|
|
|
| 19 |
Ванрауре Хачинохе |
|
|
|
|
|
|
|
| 20 |
Консадол Сапоро |
|
1 - 1 |
|
|
2 - 1 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Оита Тринита |
Албирекс Ниигата |
| Победи |
3 |
6 |
| Равни |
5 |
2 |
| Загуби |
2 |
2 |
| Вкарани Голове |
11 |
14 |
| Получени Голове |
8 |
14 |
| Средно Вкарани |
1.10 |
1.40 |
| Средно Получени |
0.80 |
1.40 |
| Мачове Вкарал |
60% |
80% |
| Мачове Получил |
80% |
80% |
| Гол/Гол |
60% |
60% |
| Над 1.5 |
60% |
70% |
| Над 2.5 |
30% |
60% |
| Над 3.5 |
10% |
30% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
1 |
2 |
| Вкарани Голове |
8 |
6 |
| Получени Голове |
5 |
11 |
| Средно Вкарани |
1.60 |
1.20 |
| Средно Получени |
1.00 |
2.20 |
| Мачове Вкарал |
80% |
60% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
80% |
60% |
| Над 1.5 |
80% |
80% |
| Над 2.5 |
40% |
60% |
| Над 3.5 |
20% |
60% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.50 |
3.00 |
2.70 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.36 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.63 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.53 |
2.40 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.18 |
4.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака