Франция - Лига 2 (2016 - 2017)
21:00
Оксер
Бурж-Перона
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.10 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.38 | 1.70 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.01.2017 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Оксер, а гостите от Перона. Разстоянието между двата града е 218.0 км. Треньорът на домакините е Уилям Стил (Бел). Мачът ще се играе на стадион Стад Абе Дешан, който има капацитет от 21 379 места. Размерите на терена са 110 x 60 m. Снимки от Google карта стадион Стад Абе Дешан. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Оксер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.01.2017 | Лига 2 | Газелек Аячо | 2 - 0 | Оксер | 1.90 | 3.05 | 4.33 |
| 08.01.2017 | Купа на Франция | Оксер | 2 - 2 | Троа | 2.50 | 3.05 | 2.80 |
| 16.12.2016 | Лига 2 | Оксер | 1 - 1 | Валансиен | 2.60 | 2.92 | 2.79 |
| 09.12.2016 | Лига 2 | Троа | 1 - 1 | Оксер | 1.73 | 3.24 | 4.98 |
| 29.11.2016 | Лига 2 | Оксер | 2 - 0 | Ним | 2.83 | 2.93 | 2.55 |
| 25.11.2016 | Лига 2 | Тур | 2 - 1 | Оксер | 2.19 | 2.98 | 3.37 |
| 18.11.2016 | Лига 2 | Оксер | 1 - 1 | Ланс | 2.98 | 2.89 | 2.46 |
| 04.11.2016 | Лига 2 | Амиен | 0 - 0 | Оксер | 1.80 | 3.18 | 4.64 |
| 29.10.2016 | Лига 2 | Оксер | 0 - 4 | Шамоа Ниор | 2.28 | 2.92 | 3.25 |
| 26.10.2016 | Купа на Лигата | Тулуза | 1 - 0 | Оксер | 1.37 | 4.43 | 8.03 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Бурж-Перона - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.01.2017 | Лига 2 | Бурж-Перона | 1 - 0 | Реймс | 2.97 | 2.95 | 2.44 |
| 16.12.2016 | Лига 2 | Брест | 0 - 0 | Бурж-Перона | 1.68 | 3.39 | 5.08 |
| 09.12.2016 | Лига 2 | Бурж-Перона | 1 - 1 | Клермонт Фут | 2.33 | 3.02 | 3.04 |
| 29.11.2016 | Лига 2 | Сошо | 1 - 1 | Бурж-Перона | 1.83 | 3.08 | 4.64 |
| 25.11.2016 | Лига 2 | Бурж-Перона | 4 - 1 | Ред Стар Париж | 2.29 | 2.95 | 3.20 |
| 18.11.2016 | Лига 2 | Валансиен | 3 - 3 | Бурж-Перона | 1.84 | 3.18 | 4.35 |
| 12.11.2016 | Купа на Франция | Фрежус Сент Рафаел | 3 - 1 | Бурж-Перона | 3.24 | 3.23 | 2.05 |
| 04.11.2016 | Лига 2 | Бурж-Перона | 0 - 0 | Орлеан | 2.38 | 2.93 | 3.07 |
| 28.10.2016 | Лига 2 | Бурж-Перона | 1 - 0 | Газелек Аячо | 2.97 | 2.87 | 2.49 |
| 21.10.2016 | Лига 2 | Троа | 1 - 0 | Бурж-Перона | 1.88 | 3.16 | 4.13 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.08.2016 | Лига 2 | Бурж-Перона | 2 - 4 | Оксер | 2.27 | 2.99 | 3.23 |
| 09.08.2016 | Купа на Лигата | Оксер | 2 - 2 | Бурж-Перона | 2.04 | 3.13 | 3.69 |
| 18.03.2016 | Лига 2 | Оксер | 1 - 2 | Бурж-Перона | 1.98 | 3.21 | 3.63 |
| 31.10.2015 | Лига 2 | Бурж-Перона | 1 - 1 | Оксер | 2.46 | 2.96 | 2.93 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Оксер имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Лига 2 класиране към 20.01.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Брест | 20 | +6 | 38 |
| 2 | Ланс | 20 | +8 | 35 |
| 3 | Реймс | 20 | +5 | 33 |
| 4 | Амиен | 20 | +9 | 32 |
| 5 | Страсбург | 20 | +5 | 32 |
| 6 | Сошо | 20 | +5 | 32 |
| 7 | Троа | 20 | +3 | 32 |
| 8 | Клермонт Фут | 20 | +4 | 28 |
| 9 | Льо Авър | 20 | +2 | 28 |
| 10 | Валансиен | 20 | +3 | 27 |
| 11 | Газелек Аячо | 20 | +3 | 27 |
| 12 | Ним | 20 | +3 | 26 |
| 13 | Шамоа Ниор | 20 | -3 | 26 |
| 14 | Бурж-Перона | 20 | 0 | 25 |
| 15 | Аячо | 20 | -4 | 24 |
| 16 | Ред Стар Париж | 20 | -11 | 19 |
| 17 | Тур | 20 | -9 | 18 |
| 18 | Лавал | 20 | -6 | 17 |
| 19 | Оксер | 20 | -11 | 16 |
| 20 | Орлеан | 20 | -12 | 11 |
Хронология в първенството
| Оксер | |
| Бурж-Перона | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Оксер | Оксер | Бурж-Перона | Бурж-Перона | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Брест | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 2 | Ланс | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 3 | Реймс | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 4 | Амиен | 0 - 0 | 2 - 4 | |||||
| 5 | Страсбург | 2 - 1 | 0 - 0 | |||||
| 6 | Сошо | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 7 | Троа | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 8 | Клермонт Фут | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 9 | Льо Авър | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 10 | Валансиен | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 3 | 3 - 3 | |||
| 11 | Газелек Аячо | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | |||
| 12 | Ним | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 13 | Шамоа Ниор | 0 - 4 | 0 - 4 | 2 - 2 | ||||
| 14 | Бурж-Перона | 2 - 4 | - | - | - | |||
| 15 | Аячо | 2 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 16 | Ред Стар Париж | 0 - 0 | 4 - 1 | |||||
| 17 | Тур | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||||
| 18 | Лавал | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 19 | Оксер | - | - | - | 2 - 4 | |||
| 20 | Орлеан | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
Класиране в шампионата
| Оксер | Бурж-Перона | |
| Позиция | 19 | 14 |
| Точки | 16 | 25 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 18 | 16 |
| Точки | 9 | 8 |
Форма в шампионата
| Оксер | Бурж-Перона | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
7 10 |
5
10 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
3 4 |
1
5 3 |
Голове в шампионата
| Оксер | Бурж-Перона | |
|
Вкарани
Получени |
14
25 |
23
23 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
7
10 |
8
10 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.10 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.38 | 1.70 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.01.2017 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
