Франция - Лига 2 (2017 - 2018)
21:00
Оксер
Льо Авър
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 3.00 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.35 | 1.39 | 1.60 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.16 | 5.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.01.2018 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Оксер, а гостите от Льо Авър. Разстоянието между двата града е 316.3 км. Треньорът на домакините е Уилям Стил (Бел), а на гостите Дидие Дигар (Фра). Мачът ще се играе на стадион Стад Абе Дешан, който има капацитет от 21 379 места. Размерите на терена са 110 x 60 m. Снимки от Google карта стадион Стад Абе Дешан. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Оксер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.12.2017 | Лига 2 | Аячо | 3 - 1 | Оксер | 1.81 | 3.21 | 4.55 |
| 08.12.2017 | Лига 2 | Оксер | 1 - 2 | Шатору | 1.95 | 3.18 | 3.87 |
| 27.11.2017 | Лига 2 | Реймс | 2 - 0 | Оксер | 1.60 | 3.61 | 5.48 |
| 24.11.2017 | Лига 2 | Оксер | 1 - 1 | Нанси | 2.43 | 2.93 | 3.00 |
| 17.11.2017 | Лига 2 | Клермонт Фут | 1 - 0 | Оксер | 2.04 | 3.10 | 3.69 |
| 03.11.2017 | Лига 2 | Оксер | 0 - 1 | Газелек Аячо | 2.12 | 2.96 | 3.62 |
| 27.10.2017 | Лига 2 | Бурж-Перона | 1 - 1 | Оксер | 3.04 | 3.08 | 2.31 |
| 20.10.2017 | Лига 2 | Оксер | 2 - 1 | Кювили-Руан | 1.69 | 3.47 | 4.89 |
| 13.10.2017 | Лига 2 | Брест | 1 - 1 | Оксер | 1.98 | 3.06 | 3.87 |
| 29.09.2017 | Лига 2 | Оксер | 2 - 0 | Сошо | 1.93 | 3.11 | 4.06 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Льо Авър - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.12.2017 | Лига 2 | Льо Авър | 2 - 1 | Шамоа Ниор | 1.68 | 3.51 | 4.82 |
| 09.12.2017 | Лига 2 | Аячо | 1 - 0 | Льо Авър | 2.43 | 2.95 | 2.96 |
| 28.11.2017 | Лига 2 | Нанси | 0 - 3 | Льо Авър | 2.31 | 2.95 | 3.16 |
| 25.11.2017 | Лига 2 | Льо Авър | 1 - 0 | Ланс | 2.31 | 3.07 | 3.08 |
| 17.11.2017 | Лига 2 | Газелек Аячо | 1 - 1 | Льо Авър | 2.41 | 2.95 | 3.03 |
| 06.11.2017 | Лига 2 | Льо Авър | 0 - 0 | Реймс | 2.59 | 3.08 | 2.67 |
| 27.10.2017 | Лига 2 | Кювили-Руан | 0 - 2 | Льо Авър | 3.39 | 3.21 | 2.08 |
| 20.10.2017 | Лига 2 | Льо Авър | 1 - 1 | Шатору | 1.67 | 3.55 | 4.84 |
| 14.10.2017 | Лига 2 | Клермонт Фут | 3 - 0 | Льо Авър | 2.41 | 3.05 | 2.87 |
| 02.10.2017 | Лига 2 | Льо Авър | 3 - 2 | Лориен | 2.47 | 3.02 | 2.83 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.08.2017 | Лига 2 | Льо Авър | 4 - 1 | Оксер | 1.88 | 3.05 | 4.35 |
| 24.02.2017 | Лига 2 | Льо Авър | 1 - 0 | Оксер | 1.97 | 2.99 | 4.04 |
| 23.09.2016 | Лига 2 | Оксер | 0 - 1 | Льо Авър | 2.94 | 2.93 | 2.48 |
| 06.05.2016 | Лига 2 | Оксер | 1 - 3 | Льо Авър | 2.87 | 3.13 | 2.38 |
| 18.12.2015 | Лига 2 | Льо Авър | 1 - 0 | Оксер | 2.23 | 3.01 | 3.27 |
| 22.05.2015 | Лига 2 | Льо Авър | 2 - 1 | Оксер | 2.00 | 3.29 | 3.58 |
| 01.08.2014 | Лига 2 | Оксер | 2 - 0 | Льо Авър | 2.25 | 3.04 | 3.22 |
| 06.05.2014 | Лига 2 | Оксер | 2 - 1 | Льо Авър | 1.69 | 3.37 | 5.14 |
| 20.12.2013 | Лига 2 | Льо Авър | 2 - 0 | Оксер | 1.68 | 3.42 | 5.01 |
| 08.03.2013 | Лига 2 | Оксер | 4 - 1 | Льо Авър | 2.07 | 3.14 | 3.50 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 7 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Оксер имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Лига 2 класиране към 12.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Реймс | 19 | +24 | 44 |
| 2 | Ним | 18 | +22 | 37 |
| 3 | Аячо | 19 | +12 | 34 |
| 4 | Льо Авър | 19 | +12 | 34 |
| 5 | Брест | 19 | +7 | 34 |
| 6 | Париж ФК | 19 | +6 | 34 |
| 7 | Лориен | 19 | +10 | 33 |
| 8 | Сошо | 19 | -4 | 30 |
| 9 | Клермонт Фут | 19 | +6 | 29 |
| 10 | Шатору | 19 | -2 | 28 |
| 11 | Шамоа Ниор | 19 | -1 | 25 |
| 12 | Валансиен | 19 | -5 | 25 |
| 13 | Орлеан | 19 | -3 | 23 |
| 14 | Газелек Аячо | 18 | -10 | 23 |
| 15 | Ланс | 19 | +4 | 21 |
| 16 | Нанси | 19 | -5 | 20 |
| 17 | Оксер | 19 | -11 | 19 |
| 18 | Бурж-Перона | 19 | -17 | 17 |
| 19 | Кювили-Руан | 19 | -16 | 12 |
| 20 | Тур | 19 | -29 | 5 |
Хронология в първенството
| Оксер | |
| Льо Авър | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Оксер | Оксер | Льо Авър | Льо Авър | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Реймс | 2 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 2 | Ним | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 3 | Аячо | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 4 | Льо Авър | 4 - 1 | - | - | - | |||
| 5 | Брест | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 6 | Париж ФК | 2 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||||
| 7 | Лориен | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 2 | ||||
| 8 | Сошо | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 9 | Клермонт Фут | 1 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||||
| 10 | Шатору | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | ||||
| 11 | Шамоа Ниор | 2 - 0 | 2 - 1 | |||||
| 12 | Валансиен | 0 - 2 | 1 - 0 | |||||
| 13 | Орлеан | 1 - 3 | 1 - 3 | 1 - 1 | ||||
| 14 | Газелек Аячо | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 15 | Ланс | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 16 | Нанси | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | |||
| 17 | Оксер | - | - | - | 4 - 1 | |||
| 18 | Бурж-Перона | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 19 | Кювили-Руан | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 20 | Тур | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | |||
Класиране в шампионата
| Оксер | Льо Авър | |
| Позиция | 17 | 4 |
| Точки | 19 | 34 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 18 | 4 |
| Точки | 14 | 13 |
Форма в шампионата
| Оксер | Льо Авър | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
4 10 |
10
4 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
2 3 |
4
1 5 |
Голове в шампионата
| Оксер | Льо Авър | |
|
Вкарани
Получени |
17
28 |
27
15 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
9 |
13
9 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 3.00 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.35 | 1.39 | 1.60 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.16 | 5.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.01.2018 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
