Англия - ФА Къп (2016 - 2017)
събота, 28 януари, 2017
17:00
3 - 0
(0 - 0, 3 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.50 |
3.30 |
2.30 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.62 |
1.34 |
1.30 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.25 |
1.57 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
2.00 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.75 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
28.01.2017 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Оксфорд, а гостите от Нюкасъл.
Разстоянието между двата града е 359.0 км.
Треньорът на гостите е Матиас Яйсле (Гер).
Мачът ще се играе на стадион
Касам Стейдиъм,
който има капацитет от
12 500 места.
Снимки от Google карта
стадион Касам Стейдиъм.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Оксфорд Юнайтед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.01.2017 |
Първа Лига |
Рочдейл |
0 - 4 |
Оксфорд Юнайтед |
2.02 |
3.43 |
3.48 |
| 14.01.2017 |
Първа Лига |
Уимбълдън |
2 - 1 |
Оксфорд Юнайтед |
2.67 |
3.20 |
2.58 |
| 10.01.2017 |
ЕФЛ Трофи |
Оксфорд Юнайтед |
4 - 1 |
Скънторп |
2.40 |
3.27 |
2.77 |
| 07.01.2017 |
ФА Къп |
Родъръм Юнайтед |
2 - 3 |
Оксфорд Юнайтед |
2.47 |
3.36 |
2.83 |
| 02.01.2017 |
Първа Лига |
Джилингам |
0 - 1 |
Оксфорд Юнайтед |
2.70 |
3.33 |
2.48 |
| 31.12.2016 |
Първа Лига |
Оксфорд Юнайтед |
0 - 0 |
Уолсол |
1.79 |
3.51 |
4.33 |
| 26.12.2016 |
Първа Лига |
Оксфорд Юнайтед |
0 - 1 |
Нортхямптън Таун |
1.86 |
3.52 |
3.88 |
| 17.12.2016 |
Първа Лига |
Бъри |
2 - 3 |
Оксфорд Юнайтед |
3.50 |
3.38 |
2.01 |
| 13.12.2016 |
ФА Къп |
Оксфорд Юнайтед |
3 - 0 |
Макълсфийлд Таун |
1.59 |
4.04 |
5.55 |
| 10.12.2016 |
Първа Лига |
Оксфорд Юнайтед |
1 - 1 |
Олдъм |
1.88 |
3.40 |
3.96 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Нюкасъл - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.01.2017 |
Чемпиъншип |
Нюкасъл |
4 - 0 |
Родъръм Юнайтед |
1.29 |
5.51 |
10.47 |
| 18.01.2017 |
ФА Къп |
Нюкасъл |
3 - 1 |
Бирмингам |
1.65 |
3.77 |
5.37 |
| 14.01.2017 |
Чемпиъншип |
Брентфорд |
1 - 2 |
Нюкасъл |
3.90 |
3.57 |
1.91 |
| 07.01.2017 |
ФА Къп |
Бирмингам |
1 - 1 |
Нюкасъл |
3.78 |
3.43 |
1.99 |
| 02.01.2017 |
Чемпиъншип |
Блекбърн |
1 - 0 |
Нюкасъл |
5.45 |
3.81 |
1.63 |
| 30.12.2016 |
Чемпиъншип |
Нюкасъл |
3 - 1 |
Нотингам Форест |
1.30 |
5.35 |
10.08 |
| 26.12.2016 |
Чемпиъншип |
Нюкасъл |
0 - 1 |
Шефилд Уензди |
1.63 |
3.77 |
5.44 |
| 17.12.2016 |
Чемпиъншип |
Бъртън Албион |
1 - 2 |
Нюкасъл |
5.71 |
3.76 |
1.61 |
| 14.12.2016 |
Чемпиъншип |
Уигън |
0 - 2 |
Нюкасъл |
5.61 |
3.80 |
1.62 |
| 10.12.2016 |
Чемпиъншип |
Нюкасъл |
4 - 0 |
Бирмингам |
1.40 |
4.49 |
7.98 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Оксфорд Юнайтед класиране в Първа Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Шефилд Юнайтед |
29 |
17 |
6 |
6 |
53 |
34 |
+19 |
57 |
| 2 |
Скънторп |
27 |
16 |
7 |
4 |
53 |
26 |
+27 |
55 |
| 3 |
Болтън |
26 |
15 |
5 |
6 |
35 |
19 |
+16 |
50 |
| 4 |
Флийтууд Таун |
28 |
14 |
7 |
7 |
42 |
29 |
+13 |
49 |
| 5 |
Брадфорд Сити |
28 |
11 |
13 |
4 |
34 |
23 |
+11 |
46 |
| 6 |
Рочдейл |
27 |
14 |
3 |
10 |
41 |
36 |
+5 |
45 |
| 7 |
Саутенд |
27 |
11 |
9 |
7 |
39 |
34 |
+5 |
42 |
| 8 |
Питърбъро |
27 |
11 |
8 |
8 |
40 |
33 |
+7 |
41 |
| 9 |
Милуол |
27 |
11 |
7 |
9 |
42 |
40 |
+2 |
40 |
| 10 |
Бристъл Роувърс |
28 |
11 |
6 |
11 |
47 |
50 |
-3 |
39 |
| 11 |
Уимбълдън |
27 |
9 |
10 |
8 |
38 |
33 |
+5 |
37 |
| 12 |
Оксфорд Юнайтед |
27 |
10 |
7 |
10 |
34 |
30 |
+4 |
37 |
| 13 |
Уолсол |
27 |
9 |
10 |
8 |
33 |
35 |
-2 |
37 |
| 14 |
Чарлтън |
26 |
8 |
12 |
6 |
33 |
26 |
+7 |
36 |
| 15 |
Порт Вейл |
26 |
8 |
8 |
10 |
29 |
39 |
-10 |
32 |
| 16 |
Милтън Кийнс Донс |
26 |
8 |
7 |
11 |
34 |
37 |
-3 |
31 |
| 17 |
Джилингам |
27 |
8 |
7 |
12 |
34 |
43 |
-9 |
31 |
| 18 |
Нортхямптън Таун |
28 |
8 |
6 |
14 |
39 |
48 |
-9 |
30 |
| 19 |
Суиндън |
28 |
7 |
8 |
13 |
27 |
41 |
-14 |
29 |
| 20 |
Шросбъри Таун |
28 |
7 |
7 |
14 |
27 |
40 |
-13 |
28 |
| 21 |
Бъри |
28 |
7 |
5 |
16 |
43 |
55 |
-12 |
26 |
| 22 |
Честърфийлд |
28 |
7 |
5 |
16 |
28 |
45 |
-17 |
26 |
| 23 |
Олдъм |
27 |
5 |
10 |
12 |
15 |
28 |
-13 |
25 |
| 24 |
Ковънтри |
27 |
4 |
9 |
14 |
23 |
39 |
-16 |
21 |
Нюкасъл класиране във Висша Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Челси |
22 |
18 |
1 |
3 |
47 |
15 |
+32 |
55 |
| 2 |
Арсенал |
22 |
14 |
5 |
3 |
50 |
23 |
+27 |
47 |
| 3 |
Тотнъм |
22 |
13 |
7 |
2 |
45 |
16 |
+29 |
46 |
| 4 |
Ливърпул |
22 |
13 |
6 |
3 |
51 |
27 |
+24 |
45 |
| 5 |
Манчестър Сити |
22 |
13 |
4 |
5 |
43 |
28 |
+15 |
43 |
| 6 |
Манчестър Юнайтед |
22 |
11 |
8 |
3 |
33 |
21 |
+12 |
41 |
| 7 |
Евертън |
22 |
10 |
6 |
6 |
33 |
23 |
+10 |
36 |
| 8 |
Уест Бромич |
22 |
9 |
5 |
8 |
30 |
28 |
+2 |
32 |
| 9 |
Сток Сити |
22 |
7 |
7 |
8 |
28 |
34 |
-6 |
28 |
| 10 |
Уест Хям |
22 |
8 |
4 |
10 |
29 |
36 |
-7 |
28 |
| 11 |
Саутхямптън |
22 |
7 |
6 |
9 |
22 |
26 |
-4 |
27 |
| 12 |
Борнемут |
22 |
7 |
5 |
10 |
32 |
39 |
-7 |
26 |
| 13 |
Бърнли |
22 |
8 |
2 |
12 |
24 |
33 |
-9 |
26 |
| 14 |
Уотфорд |
22 |
6 |
6 |
10 |
25 |
38 |
-13 |
24 |
| 15 |
Лестър |
22 |
5 |
6 |
11 |
24 |
37 |
-13 |
21 |
| 16 |
Мидълзбро |
22 |
4 |
8 |
10 |
18 |
25 |
-7 |
20 |
| 17 |
Суонзи |
22 |
5 |
3 |
14 |
26 |
51 |
-25 |
18 |
| 18 |
Кристъл Палас |
22 |
4 |
4 |
14 |
30 |
41 |
-11 |
16 |
| 19 |
Хъл Сити |
22 |
4 |
4 |
14 |
20 |
47 |
-27 |
16 |
| 20 |
Съндърланд |
22 |
4 |
3 |
15 |
20 |
42 |
-22 |
15 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.50 |
3.30 |
2.30 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.62 |
1.34 |
1.30 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.25 |
1.57 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
2.00 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.75 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
28.01.2017 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите