Англия - Втора Лига (2026 - 2027)
събота, 17 октомври, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.66 |
4.00 |
4.33 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.22 |
2.10 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.30 |
3.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.05 |
1.75 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Олдъм, а гостите от Челтнъм.
Разстоянието между двата града е 182.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Баундъри Парк,
който има капацитет от
10 638 места.
Размерите на терена са 100 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Баундъри Парк.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Олдъм - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Втора Лига |
Олдъм |
0 - 0 |
Акрингтън Стенли |
1.72 |
3.77 |
4.45 |
| 26.09.2026 |
Втора Лига |
Олдъм |
1 - 4 |
Салфорд Сити |
2.42 |
3.49 |
2.67 |
| 22.09.2026 |
ЕФЛ Трофи |
Олдъм |
1 - 0 |
Флийтууд Таун |
2.14 |
3.54 |
2.85 |
| 19.09.2026 |
Втора Лига |
Рочдейл |
2 - 0 |
Олдъм |
3.61 |
3.57 |
1.93 |
| 12.09.2026 |
Втора Лига |
Олдъм |
1 - 2 |
Честърфийлд |
2.11 |
3.42 |
3.26 |
| 05.09.2026 |
Втора Лига |
Транмиър Роувърс |
2 - 0 |
Олдъм |
2.97 |
3.30 |
2.31 |
| 01.09.2026 |
Втора Лига |
Флийтууд Таун |
1 - 1 |
Олдъм |
2.52 |
3.34 |
2.65 |
| 29.08.2026 |
Втора Лига |
Олдъм |
3 - 0 |
Суиндън |
1.88 |
3.52 |
3.87 |
| 22.08.2026 |
Втора Лига |
Колчестър |
2 - 1 |
Олдъм |
2.54 |
3.36 |
2.59 |
| 15.08.2026 |
Втора Лига |
Олдъм |
2 - 0 |
Порт Вейл |
2.54 |
3.25 |
2.68 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 6 домакинства.
Челтнъм Таун - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Втора Лига |
Челтнъм Таун |
0 - 2 |
Салфорд Сити |
3.84 |
3.73 |
1.83 |
| 03.10.2026 |
Втора Лига |
Акрингтън Стенли |
2 - 0 |
Челтнъм Таун |
2.29 |
3.47 |
2.84 |
| 26.09.2026 |
Втора Лига |
Челтнъм Таун |
2 - 1 |
Честърфийлд |
3.05 |
3.63 |
2.12 |
| 22.09.2026 |
ЕФЛ Трофи |
Челтнъм Таун |
2 - 2 |
Екзитър |
2.32 |
3.38 |
2.67 |
| 19.09.2026 |
Втора Лига |
Колчестър |
1 - 1 |
Челтнъм Таун |
1.94 |
3.57 |
3.60 |
| 12.09.2026 |
Втора Лига |
Кроули Таун |
1 - 3 |
Челтнъм Таун |
2.35 |
3.53 |
2.75 |
| 05.09.2026 |
Втора Лига |
Челтнъм Таун |
2 - 2 |
Гримсби Таун |
3.43 |
3.57 |
1.98 |
| 01.09.2026 |
Втора Лига |
Челтнъм Таун |
3 - 2 |
Йорк Сити |
3.65 |
3.54 |
1.93 |
| 29.08.2026 |
Втора Лига |
Барнет |
2 - 2 |
Челтнъм Таун |
1.60 |
3.81 |
5.35 |
| 22.08.2026 |
Втора Лига |
Суиндън |
2 - 1 |
Челтнъм Таун |
1.92 |
3.50 |
3.73 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.01.2026 |
Втора Лига |
Олдъм |
2 - 1 |
Челтнъм Таун |
1.74 |
3.58 |
4.55 |
| 20.09.2025 |
Втора Лига |
Челтнъм Таун |
0 - 3 |
Олдъм |
3.17 |
3.29 |
2.21 |
| 26.01.2021 |
Втора Лига |
Челтнъм Таун |
2 - 0 |
Олдъм |
1.91 |
3.34 |
4.17 |
| 03.11.2020 |
Втора Лига |
Олдъм |
2 - 1 |
Челтнъм Таун |
3.63 |
3.47 |
1.98 |
| 04.01.2020 |
Втора Лига |
Челтнъм Таун |
3 - 0 |
Олдъм |
2.06 |
3.40 |
3.58 |
| 05.10.2019 |
Втора Лига |
Олдъм |
1 - 1 |
Челтнъм Таун |
2.47 |
3.35 |
2.82 |
| 19.04.2019 |
Втора Лига |
Челтнъм Таун |
0 - 0 |
Олдъм |
2.37 |
3.30 |
2.98 |
| 23.10.2018 |
Втора Лига |
Олдъм |
2 - 0 |
Челтнъм Таун |
1.92 |
3.33 |
4.03 |
| 24.03.2009 |
Първа Лига |
Челтнъм Таун |
1 - 1 |
Олдъм |
3.20 |
3.25 |
2.12 |
| 18.11.2008 |
ФА Къп |
Олдъм |
0 - 1 |
Челтнъм Таун |
1.48 |
3.78 |
6.41 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 3 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Олдъм имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Салфорд Сити |
10 |
6 |
1 |
3 |
15 |
10 |
+5 |
19 |
| 2 |
Барнет |
8 |
5 |
3 |
0 |
20 |
11 |
+9 |
18 |
| 3 |
Крю Александра |
10 |
4 |
6 |
0 |
12 |
7 |
+5 |
18 |
| 4 |
Джилингам |
10 |
4 |
4 |
2 |
15 |
10 |
+5 |
16 |
| 5 |
Йорк Сити |
9 |
4 |
3 |
2 |
17 |
11 |
+6 |
15 |
| 6 |
Уолсол |
9 |
3 |
6 |
0 |
12 |
6 |
+6 |
15 |
| 7 |
Честърфийлд |
10 |
4 |
3 |
3 |
17 |
14 |
+3 |
15 |
| 8 |
Челтнъм Таун |
10 |
4 |
3 |
3 |
16 |
16 |
0 |
15 |
| 9 |
Бристъл Роувърс |
10 |
5 |
0 |
5 |
15 |
17 |
-2 |
15 |
| 10 |
Рочдейл |
10 |
4 |
2 |
4 |
11 |
12 |
-1 |
14 |
| 11 |
Гримсби Таун |
10 |
3 |
4 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
13 |
| 12 |
Нюпорт Каунти |
10 |
3 |
4 |
3 |
13 |
12 |
+1 |
13 |
| 13 |
Транмиър Роувърс |
10 |
2 |
6 |
2 |
13 |
13 |
0 |
12 |
| 14 |
Екзитър |
10 |
3 |
3 |
4 |
6 |
6 |
0 |
12 |
| 15 |
Акрингтън Стенли |
10 |
2 |
5 |
3 |
13 |
14 |
-1 |
11 |
| 16 |
Флийтууд Таун |
10 |
2 |
5 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
11 |
| 17 |
Суиндън |
10 |
3 |
2 |
5 |
9 |
14 |
-5 |
11 |
| 18 |
Шросбъри Таун |
10 |
3 |
2 |
5 |
9 |
15 |
-6 |
11 |
| 19 |
Колчестър |
9 |
2 |
4 |
3 |
10 |
13 |
-3 |
10 |
| 20 |
Родъръм Юнайтед |
10 |
2 |
4 |
4 |
12 |
16 |
-4 |
10 |
| 21 |
Олдъм |
9 |
2 |
2 |
5 |
9 |
13 |
-4 |
8 |
| 22 |
Порт Вейл |
8 |
2 |
2 |
4 |
4 |
9 |
-5 |
8 |
| 23 |
Нортхямптън Таун |
8 |
1 |
4 |
3 |
4 |
7 |
-3 |
7 |
| 24 |
Кроули Таун |
8 |
1 |
2 |
5 |
8 |
15 |
-7 |
5 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Олдъм |
|
| Челтнъм Таун |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Олдъм |
Олдъм |
|
Челтнъм Таун |
Челтнъм Таун |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Салфорд Сити |
1 - 4 |
|
1 - 4 |
|
0 - 2 |
|
|
| 2 |
Барнет |
|
|
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 3 |
Крю Александра |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Джилингам |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Йорк Сити |
|
|
|
|
3 - 2 |
|
|
| 6 |
Уолсол |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Честърфийлд |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
2 - 1 |
|
|
| 8 |
Челтнъм Таун |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 9 |
Бристъл Роувърс |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Рочдейл |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
|
| 11 |
Гримсби Таун |
|
|
|
|
2 - 2 |
|
|
| 12 |
Нюпорт Каунти |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Транмиър Роувърс |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
|
| 14 |
Екзитър |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Акрингтън Стенли |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 16 |
Флийтууд Таун |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 17 |
Суиндън |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 18 |
Шросбъри Таун |
|
|
|
|
|
|
|
| 19 |
Колчестър |
|
2 - 1 |
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 20 |
Родъръм Юнайтед |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
| 21 |
Олдъм |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 22 |
Порт Вейл |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
| 23 |
Нортхямптън Таун |
|
|
|
|
|
|
|
| 24 |
Кроули Таун |
|
|
|
|
|
1 - 3 |
1 - 3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Олдъм |
Челтнъм Таун |
| Победи |
2 |
4 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
5 |
3 |
| Вкарани Голове |
9 |
16 |
| Получени Голове |
13 |
16 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.60 |
| Средно Получени |
1.44 |
1.60 |
| Мачове Вкарал |
67% |
80% |
| Мачове Получил |
67% |
100% |
| Гол/Гол |
44% |
80% |
| Над 1.5 |
89% |
100% |
| Над 2.5 |
44% |
70% |
| Над 3.5 |
11% |
40% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
2 |
2 |
| Вкарани Голове |
7 |
7 |
| Получени Голове |
6 |
8 |
| Средно Вкарани |
1.40 |
1.40 |
| Средно Получени |
1.20 |
1.60 |
| Мачове Вкарал |
80% |
80% |
| Мачове Получил |
40% |
100% |
| Гол/Гол |
40% |
80% |
| Над 1.5 |
80% |
100% |
| Над 2.5 |
60% |
60% |
| Над 3.5 |
20% |
40% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.66 |
4.00 |
4.33 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.22 |
2.10 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.30 |
3.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.05 |
1.75 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака