Норвегия - Първа Дивизия (2018)
16:00
Олесунд
Флурьо
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.20 | 8.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 1.25 | 2.79 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.25 | 1.61 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2018 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Олесунд, а гостите от Флурьо. Разстоянието между двата града е 113.3 км. Мачът ще се играе на стадион Колор Лайн, който има капацитет от 10 778 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Колор Лайн. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Олесунд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2018 | Първа Дивизия | Левангер | 1 - 2 | Олесунд | 3.31 | 3.27 | 2.05 |
| 03.04.2018 | Първа Дивизия | Олесунд | 0 - 0 | Согндал | 2.11 | 3.27 | 3.14 |
| 23.03.2018 | Приятелски срещи | Бодьо Глимт | 3 - 0 | Олесунд | 1.98 | 3.46 | 3.16 |
| 03.03.2018 | Приятелски срещи | Молде | 1 - 0 | Олесунд | 1.61 | 3.81 | 4.40 |
| 21.02.2018 | Приятелски срещи | Олесунд | 0 - 0 | Старт Кристиансанд | 2.48 | 3.48 | 2.39 |
| 17.02.2018 | Приятелски срещи | Ростов | 2 - 1 | Олесунд | 1.65 | 4.00 | 3.75 |
| 09.02.2018 | Приятелски срещи | Кристиансунд | 1 - 1 | Олесунд | - | - | - |
| 26.11.2017 | Елитсериен | Олесунд | 4 - 3 | Стрьомгодсет | 3.39 | 3.55 | 2.00 |
| 19.11.2017 | Елитсериен | Сарпсборг 08 | 1 - 0 | Олесунд | 1.48 | 4.38 | 5.71 |
| 05.11.2017 | Елитсериен | Олесунд | 2 - 1 | Розенборг | 4.41 | 3.72 | 1.71 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 домакинства.
Флурьо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2018 | Първа Дивизия | Флурьо | 1 - 0 | Конгсвингер | 2.36 | 3.20 | 2.78 |
| 02.04.2018 | Първа Дивизия | Мьондален | 1 - 1 | Флурьо | 1.51 | 3.91 | 5.59 |
| 13.01.2018 | Приятелски срещи | Лилестрьом | 1 - 1 | Флурьо | 1.59 | 3.85 | 4.72 |
| 05.11.2017 | Първа Дивизия | Йерв Гримстад | 0 - 2 | Флурьо | 1.77 | 3.86 | 3.74 |
| 29.10.2017 | Първа Дивизия | Флурьо | 1 - 5 | Стрьомен | 1.87 | 3.59 | 3.57 |
| 22.10.2017 | Първа Дивизия | Левангер | 1 - 1 | Флурьо | 1.61 | 3.93 | 4.62 |
| 15.10.2017 | Първа Дивизия | Флурьо | 1 - 1 | Осане | 1.77 | 3.68 | 3.89 |
| 01.10.2017 | Първа Дивизия | Бодьо Глимт | 4 - 1 | Флурьо | 1.35 | 4.91 | 6.59 |
| 24.09.2017 | Първа Дивизия | Флурьо | 1 - 1 | Ранхайм | 2.10 | 3.40 | 3.06 |
| 17.09.2017 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 3 - 0 | Флурьо | 2.38 | 3.49 | 2.56 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
Първа Дивизия класиране към 15.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Саннес Улф | 2 | +2 | 6 |
| 2 | Мьондален | 3 | +2 | 5 |
| 3 | Нутоден | 2 | +2 | 4 |
| 4 | Олесунд | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Флурьо | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Стрьомен | 2 | +2 | 3 |
| 7 | Викинг Ставангер | 2 | 0 | 3 |
| 8 | Согндал | 3 | 0 | 3 |
| 9 | Осане | 2 | -1 | 3 |
| 10 | Уленсакер Киса | 2 | 0 | 2 |
| 11 | Йерв Гримстад | 1 | 0 | 1 |
| 11 | Тромсдален | 1 | 0 | 1 |
| 13 | Левангер | 2 | -1 | 1 |
| 14 | ХамКам | 2 | -2 | 1 |
| 15 | Йойгарден | 2 | -3 | 0 |
| 16 | Конгсвингер | 2 | -3 | 0 |
Хронология в първенството
| Олесунд | |
| Флурьо | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Олесунд | Олесунд | Флурьо | Флурьо | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Саннес Улф | |||||||
| 2 | Мьондален | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 3 | Нутоден | |||||||
| 4 | Олесунд | - | - | - | ||||
| 4 | Флурьо | - | - | - | ||||
| 6 | Стрьомен | |||||||
| 7 | Викинг Ставангер | |||||||
| 8 | Согндал | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 9 | Осане | |||||||
| 10 | Уленсакер Киса | |||||||
| 11 | Йерв Гримстад | |||||||
| 11 | Тромсдален | |||||||
| 13 | Левангер | 1 - 2 | ||||||
| 14 | ХамКам | |||||||
| 15 | Йойгарден | |||||||
| 16 | Конгсвингер | 1 - 0 | ||||||
Класиране в шампионата
| Олесунд | Флурьо | |
| Позиция | 4 | 4 |
| Точки | 4 | 4 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 7 |
| Точки | 1 | 1 |
Форма в шампионата
| Олесунд | Флурьо | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 0 |
1
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 0 |
0
1 0 |
Голове в шампионата
| Олесунд | Флурьо | |
|
Вкарани
Получени |
2
1 |
2
1 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
1
1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.20 | 8.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 1.25 | 2.79 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.25 | 1.61 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2018 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
