Норвегия - Елитсериен (2026)
петък, 4 септември, 2026
20:00
Олесунд
Старт Кристиансанд
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Старт Кристиансанд
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.15 |
3.90 |
2.90 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.25 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.60 |
1.48 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Олесунд, а гостите от Кристиансанд.
Разстоянието между двата града е 491.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Колор Лайн,
който има капацитет от
10 778 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Колор Лайн.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Олесунд - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Елитсериен |
Викинг Ставангер |
2 - 1 |
Олесунд |
1.25 |
6.13 |
8.30 |
| 16.08.2026 |
Елитсериен |
Олесунд |
5 - 5 |
Волеренга Осло |
2.55 |
3.76 |
2.34 |
| 09.08.2026 |
Елитсериен |
ХамКам |
1 - 1 |
Олесунд |
2.05 |
3.70 |
3.05 |
| 02.08.2026 |
Елитсериен |
Олесунд |
2 - 6 |
Тромсьо |
3.45 |
3.60 |
1.93 |
| 26.07.2026 |
Елитсериен |
Олесунд |
1 - 1 |
Викинг Ставангер |
5.30 |
4.51 |
1.47 |
| 16.07.2026 |
Елитсериен |
Волеренга Осло |
6 - 1 |
Олесунд |
1.67 |
4.00 |
4.20 |
| 11.07.2026 |
Елитсериен |
Олесунд |
2 - 2 |
Молде |
3.02 |
3.67 |
2.06 |
| 27.06.2026 |
Приятелски срещи |
Кристиансунд |
0 - 3 |
Олесунд |
2.42 |
3.55 |
2.40 |
| 29.05.2026 |
Елитсериен |
Олесунд |
2 - 2 |
ХамКам |
2.02 |
3.61 |
3.17 |
| 25.05.2026 |
Елитсериен |
Тромсьо |
1 - 1 |
Олесунд |
1.41 |
4.48 |
6.32 |
Общо 1 победа, 6 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Старт Кристиансанд - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Елитсериен |
Старт Кристиансанд |
4 - 1 |
КФУМ Осло |
2.00 |
3.47 |
3.36 |
| 08.08.2026 |
Елитсериен |
Старт Кристиансанд |
0 - 1 |
Фредрикстад |
2.13 |
3.46 |
3.06 |
| 01.08.2026 |
Елитсериен |
Старт Кристиансанд |
0 - 3 |
Викинг Ставангер |
5.21 |
4.35 |
1.51 |
| 25.07.2026 |
Елитсериен |
Кристиансунд |
1 - 2 |
Старт Кристиансанд |
2.13 |
3.45 |
3.05 |
| 18.07.2026 |
Елитсериен |
Старт Кристиансанд |
0 - 3 |
Розенборг |
2.95 |
3.46 |
2.17 |
| 12.07.2026 |
Елитсериен |
Бран Берген |
2 - 1 |
Старт Кристиансанд |
1.35 |
5.01 |
6.85 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Бодьо Глимт |
4 - 0 |
Старт Кристиансанд |
- |
- |
- |
| 29.05.2026 |
Елитсериен |
Фредрикстад |
2 - 1 |
Старт Кристиансанд |
1.76 |
3.75 |
4.01 |
| 25.05.2026 |
Елитсериен |
Старт Кристиансанд |
2 - 0 |
Волеренга Осло |
2.86 |
3.62 |
2.16 |
| 20.05.2026 |
Елитсериен |
Старт Кристиансанд |
1 - 4 |
Бодьо Глимт |
9.19 |
6.13 |
1.23 |
Общо 3 победи и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 3 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.03.2026 |
Елитсериен |
Старт Кристиансанд |
1 - 1 |
Олесунд |
2.24 |
3.36 |
2.91 |
| 23.08.2025 |
Първа Дивизия |
Старт Кристиансанд |
3 - 1 |
Олесунд |
2.16 |
3.47 |
2.91 |
| 24.05.2025 |
Първа Дивизия |
Олесунд |
1 - 1 |
Старт Кристиансанд |
1.62 |
3.93 |
4.49 |
| 21.10.2024 |
Първа Дивизия |
Олесунд |
3 - 1 |
Старт Кристиансанд |
1.72 |
3.77 |
3.97 |
| 06.04.2024 |
Първа Дивизия |
Старт Кристиансанд |
1 - 3 |
Олесунд |
2.58 |
3.45 |
2.38 |
| 01.11.2021 |
Първа Дивизия |
Олесунд |
3 - 2 |
Старт Кристиансанд |
1.45 |
4.78 |
5.77 |
| 30.05.2021 |
Първа Дивизия |
Старт Кристиансанд |
2 - 0 |
Олесунд |
2.15 |
3.54 |
2.95 |
| 30.08.2020 |
Елитсериен |
Старт Кристиансанд |
1 - 0 |
Олесунд |
1.95 |
3.86 |
3.41 |
| 29.07.2020 |
Елитсериен |
Олесунд |
3 - 2 |
Старт Кристиансанд |
2.27 |
3.35 |
3.00 |
| 26.10.2019 |
Първа Дивизия |
Олесунд |
2 - 1 |
Старт Кристиансанд |
2.11 |
3.62 |
3.04 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Олесунд имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Елитсериен класиране към 04.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Бодьо Глимт |
18 |
14 |
2 |
2 |
47 |
14 |
+33 |
44 |
| 2 |
Викинг Ставангер |
18 |
14 |
1 |
3 |
42 |
18 |
+24 |
43 |
| 3 |
Тромсьо |
18 |
10 |
5 |
3 |
34 |
20 |
+14 |
35 |
| 4 |
Молде |
18 |
9 |
3 |
6 |
36 |
29 |
+7 |
30 |
| 5 |
Бран Берген |
18 |
8 |
2 |
8 |
36 |
27 |
+9 |
26 |
| 6 |
Лилестрьом |
18 |
8 |
2 |
8 |
24 |
25 |
-1 |
26 |
| 7 |
Фредрикстад |
18 |
8 |
2 |
8 |
22 |
28 |
-6 |
26 |
| 8 |
Розенборг |
18 |
7 |
3 |
8 |
27 |
26 |
+1 |
24 |
| 9 |
Сарпсборг 08 |
18 |
6 |
5 |
7 |
20 |
23 |
-3 |
23 |
| 10 |
ХамКам |
18 |
6 |
5 |
7 |
26 |
32 |
-6 |
23 |
| 11 |
Волеренга Осло |
18 |
6 |
3 |
9 |
31 |
38 |
-7 |
21 |
| 12 |
Сандефьорд |
18 |
5 |
4 |
9 |
15 |
23 |
-8 |
19 |
| 13 |
КФУМ Осло |
18 |
5 |
4 |
9 |
20 |
31 |
-11 |
19 |
| 14 |
Кристиансунд |
18 |
4 |
4 |
10 |
17 |
29 |
-12 |
16 |
| 15 |
Олесунд |
18 |
2 |
9 |
7 |
28 |
43 |
-15 |
15 |
| 16 |
Старт Кристиансанд |
18 |
3 |
4 |
11 |
20 |
39 |
-19 |
13 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Олесунд |
|
| Старт Кристиансанд |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Олесунд |
Олесунд |
|
Старт Кристиансанд |
Старт Кристиансанд |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Бодьо Глимт |
|
3 - 0 |
|
|
1 - 4 |
5 - 0 |
5 - 0 |
| 2 |
Викинг Ставангер |
1 - 1 |
2 - 1 |
1 - 1 |
|
0 - 3 |
6 - 3 |
6 - 3 |
| 3 |
Тромсьо |
2 - 6 |
1 - 1 |
2 - 6 |
|
1 - 1 |
|
|
| 4 |
Молде |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
1 - 1 |
|
|
| 5 |
Бран Берген |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 6 |
Лилестрьом |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 7 |
Фредрикстад |
2 - 3 |
|
2 - 3 |
|
0 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 8 |
Розенборг |
|
2 - 3 |
|
|
0 - 3 |
|
|
| 9 |
Сарпсборг 08 |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 10 |
ХамКам |
2 - 2 |
1 - 1 |
2 - 2 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 11 |
Волеренга Осло |
5 - 5 |
6 - 1 |
5 - 5 |
|
2 - 0 |
|
|
| 12 |
Сандефьорд |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 13 |
КФУМ Осло |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
4 - 1 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 14 |
Кристиансунд |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 15 |
Олесунд |
- |
- |
- |
|
1 - 1 |
|
|
| 16 |
Старт Кристиансанд |
|
1 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Олесунд |
Старт Кристиансанд |
| Победи |
2 |
3 |
| Равни |
9 |
4 |
| Загуби |
7 |
11 |
| Вкарани Голове |
28 |
20 |
| Получени Голове |
43 |
39 |
| Средно Вкарани |
1.56 |
1.11 |
| Средно Получени |
2.39 |
2.17 |
| Мачове Вкарал |
89% |
72% |
| Мачове Получил |
100% |
94% |
| Гол/Гол |
89% |
67% |
| Над 1.5 |
94% |
94% |
| Над 2.5 |
67% |
61% |
| Над 3.5 |
50% |
28% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
6 |
1 |
| Загуби |
3 |
7 |
| Вкарани Голове |
20 |
10 |
| Получени Голове |
26 |
24 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.11 |
| Средно Получени |
2.60 |
2.67 |
| Мачове Вкарал |
100% |
78% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
78% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
80% |
78% |
| Над 3.5 |
70% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.15 |
3.90 |
2.90 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.25 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.60 |
1.48 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Старт Кристиансанд
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака