Норвегия - Първа Дивизия (2018)
19:00
Олесунд
Тромсдален
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 4.33 | 9.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.22 | 3.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 8.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Олесунд, а гостите от Тромсьо. Разстоянието между двата града е 980.9 км. Мачът ще се играе на стадион Колор Лайн, който има капацитет от 10 778 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Колор Лайн. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Олесунд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2018 | Първа Дивизия | Олесунд | 4 - 0 | Флурьо | 1.43 | 4.15 | 6.45 |
| 08.04.2018 | Първа Дивизия | Левангер | 1 - 2 | Олесунд | 3.31 | 3.27 | 2.05 |
| 03.04.2018 | Първа Дивизия | Олесунд | 0 - 0 | Согндал | 2.11 | 3.27 | 3.14 |
| 23.03.2018 | Приятелски срещи | Бодьо Глимт | 3 - 0 | Олесунд | 1.98 | 3.46 | 3.16 |
| 03.03.2018 | Приятелски срещи | Молде | 1 - 0 | Олесунд | 1.61 | 3.81 | 4.40 |
| 21.02.2018 | Приятелски срещи | Олесунд | 0 - 0 | Старт Кристиансанд | 2.48 | 3.48 | 2.39 |
| 17.02.2018 | Приятелски срещи | Ростов | 2 - 1 | Олесунд | 1.65 | 4.00 | 3.75 |
| 09.02.2018 | Приятелски срещи | Кристиансунд | 1 - 1 | Олесунд | - | - | - |
| 26.11.2017 | Елитсериен | Олесунд | 4 - 3 | Стрьомгодсет | 3.39 | 3.55 | 2.00 |
| 19.11.2017 | Елитсериен | Сарпсборг 08 | 1 - 0 | Олесунд | 1.48 | 4.38 | 5.71 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 домакинства.
Тромсдален - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2018 | Първа Дивизия | Тромсдален | 0 - 2 | Викинг Ставангер | 3.29 | 3.22 | 2.07 |
| 08.04.2018 | Първа Дивизия | Согндал | 1 - 1 | Тромсдален | 1.41 | 4.19 | 6.68 |
| 09.02.2018 | Приятелски срещи | Тромсьо | 4 - 0 | Тромсдален | 1.43 | 4.83 | 5.13 |
| 05.11.2017 | Първа Дивизия | Конгсвингер | 0 - 1 | Тромсдален | 1.76 | 3.86 | 3.76 |
| 29.10.2017 | Първа Дивизия | Тромсдален | 5 - 0 | Фредрикстад | 2.15 | 3.43 | 2.97 |
| 22.10.2017 | Първа Дивизия | Осане | 2 - 2 | Тромсдален | 1.95 | 3.44 | 3.47 |
| 15.10.2017 | Първа Дивизия | Тромсдален | 1 - 1 | Стрьомен | 1.95 | 3.48 | 3.37 |
| 01.10.2017 | Първа Дивизия | Левангер | 0 - 3 | Тромсдален | 1.52 | 3.90 | 5.45 |
| 24.09.2017 | Първа Дивизия | Тромсдален | 1 - 4 | Йерв Гримстад | 2.43 | 3.28 | 2.62 |
| 19.09.2017 | Първа Дивизия | Бодьо Глимт | 1 - 0 | Тромсдален | 1.24 | 5.49 | 9.30 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.07.2006 | Първа Дивизия | Олесунд | 2 - 2 | Тромсдален | 1.17 | 6.00 | 11.54 |
| 09.04.2006 | Първа Дивизия | Тромсдален | 1 - 2 | Олесунд | 4.50 | 4.05 | 1.57 |
| 05.09.2004 | Първа Дивизия | Тромсдален | 3 - 1 | Олесунд | - | - | - |
| 20.05.2004 | Първа Дивизия | Олесунд | 6 - 0 | Тромсдален | - | - | - |
| 18.08.2002 | Първа Дивизия | Олесунд | 4 - 0 | Тромсдален | 1.43 | 4.28 | 6.02 |
| 12.05.2002 | Първа Дивизия | Тромсдален | 1 - 2 | Олесунд | 2.26 | 3.27 | 2.75 |
| 05.08.2001 | Първа Дивизия | Олесунд | 4 - 1 | Тромсдален | 1.95 | 3.30 | 3.75 |
| 06.05.2001 | Първа Дивизия | Тромсдален | 1 - 1 | Олесунд | 1.74 | 3.50 | 4.10 |
В последните 8 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Олесунд имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Първа Дивизия класиране към 22.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Саннес Улф | 3 | +3 | 9 |
| 2 | Олесунд | 3 | +5 | 7 |
| 3 | Нутоден | 3 | +3 | 7 |
| 4 | Викинг Ставангер | 3 | +2 | 6 |
| 5 | Мьондален | 3 | +2 | 5 |
| 6 | Уленсакер Киса | 3 | +1 | 5 |
| 7 | Осане | 3 | -1 | 4 |
| 8 | Флурьо | 3 | -3 | 4 |
| 9 | Стрьомен | 3 | +1 | 3 |
| 10 | Согндал | 3 | 0 | 3 |
| 11 | Конгсвингер | 3 | -1 | 3 |
| 12 | ХамКам | 3 | -2 | 2 |
| 13 | Левангер | 3 | -2 | 1 |
| 14 | Йерв Гримстад | 2 | -2 | 1 |
| 14 | Тромсдален | 2 | -2 | 1 |
| 16 | Йойгарден | 3 | -4 | 0 |
Хронология в първенството
| Олесунд | |
| Тромсдален | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Олесунд | Олесунд | Тромсдален | Тромсдален | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Саннес Улф | |||||||
| 2 | Олесунд | - | - | - | ||||
| 3 | Нутоден | |||||||
| 4 | Викинг Ставангер | 0 - 2 | ||||||
| 5 | Мьондален | |||||||
| 6 | Уленсакер Киса | |||||||
| 7 | Осане | |||||||
| 8 | Флурьо | 4 - 0 | 4 - 0 | |||||
| 9 | Стрьомен | |||||||
| 10 | Согндал | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 11 | Конгсвингер | |||||||
| 12 | ХамКам | |||||||
| 13 | Левангер | 1 - 2 | ||||||
| 14 | Йерв Гримстад | |||||||
| 14 | Тромсдален | - | - | - | ||||
| 16 | Йойгарден | |||||||
Класиране в шампионата
| Олесунд | Тромсдален | |
| Позиция | 2 | 14 |
| Точки | 7 | 1 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 8 |
| Точки | 4 | 1 |
Форма в шампионата
| Олесунд | Тромсдален | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
1 0 |
0
1 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 0 |
0
1 0 |
Голове в шампионата
| Олесунд | Тромсдален | |
|
Вкарани
Получени |
6
1 |
1
3 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
4
0 |
1
1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 4.33 | 9.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.22 | 3.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 8.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
