Словения - Купа на Словения (2023 - 2024)
14:00
Олимпия Любляна
Рудар Веление
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 7.25 | 11.73 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.02 | 1.07 | 4.74 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 8.00 | 1.06 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.62 | 1.24 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.12 | 1.66 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.12 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.11.2023 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Любляна, а гостите от Веление. Разстоянието между двата града е 57.8 км. Мачът ще се играе на стадион Стожице, който има капацитет от 16 038 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стожице. Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Отговорна Игра
Олимпия Любляна - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.11.2023 | Първа Лига | Олимпия Любляна | 1 - 0 | Мура | 1.45 | 4.25 | 6.05 |
| 09.11.2023 | ЛК група A | Олимпия Любляна | 2 - 0 | Клаксвик | 1.93 | 3.56 | 3.64 |
| 05.11.2023 | Първа Лига | Целие | 0 - 1 | Олимпия Любляна | 1.95 | 3.40 | 3.46 |
| 29.10.2023 | Първа Лига | Олимпия Любляна | 0 - 0 | Алуминий Кидричево | 1.35 | 4.71 | 6.93 |
| 26.10.2023 | ЛК група A | Клаксвик | 3 - 0 | Олимпия Любляна | 2.68 | 3.26 | 2.54 |
| 21.10.2023 | Първа Лига | Домжале | 0 - 2 | Олимпия Любляна | 3.53 | 3.52 | 1.88 |
| 14.10.2023 | Приятелски срещи | Олимпия Любляна | 0 - 3 | ХНК Горица | 2.18 | 3.65 | 2.70 |
| 08.10.2023 | Първа Лига | Олимпия Любляна | 1 - 1 | Радомлие | 1.40 | 4.47 | 6.65 |
| 05.10.2023 | ЛК група A | Олимпия Любляна | 0 - 1 | Слован Братислава | 2.30 | 3.39 | 2.89 |
| 01.10.2023 | Първа Лига | Рогашка | 0 - 2 | Олимпия Любляна | 5.05 | 4.00 | 1.55 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Рудар Веление - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.03.2023 | Купа на Словения | Рудар Веление | 0 - 4 | Марибор | 14.69 | 7.09 | 1.13 |
| 09.07.2022 | Приятелски срещи | Рудар Веление | 0 - 0 | Кечкемет | - | - | - |
| 20.10.2020 | Купа на Словения | Рудар Веление | 0 - 3 | Марибор | 11.07 | 6.62 | 1.15 |
| 22.07.2020 | Първа Лига | Браво Любляна | 1 - 1 | Рудар Веление | 1.21 | 5.78 | 9.44 |
| 19.07.2020 | Първа Лига | Рудар Веление | 0 - 2 | Целие | 10.38 | 6.43 | 1.18 |
| 16.07.2020 | Първа Лига | Табор Сежана | 1 - 0 | Рудар Веление | 1.27 | 5.25 | 8.18 |
| 13.07.2020 | Първа Лига | Рудар Веление | 0 - 0 | Мура | 9.00 | 5.34 | 1.24 |
| 09.07.2020 | Първа Лига | Олимпия Любляна | 5 - 0 | Рудар Веление | 1.09 | 8.07 | 14.28 |
| 04.07.2020 | Първа Лига | Рудар Веление | 1 - 3 | Алуминий Кидричево | 4.47 | 3.96 | 1.58 |
| 26.06.2020 | Първа Лига | Рудар Веление | 0 - 1 | Триглав | 2.61 | 3.61 | 2.31 |
Общо 3 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 2 загуби в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.07.2020 | Първа Лига | Олимпия Любляна | 5 - 0 | Рудар Веление | 1.09 | 8.07 | 14.28 |
| 29.02.2020 | Първа Лига | Рудар Веление | 1 - 1 | Олимпия Любляна | 6.60 | 4.44 | 1.37 |
| 19.10.2019 | Първа Лига | Олимпия Любляна | 6 - 0 | Рудар Веление | 1.16 | 6.22 | 12.24 |
| 19.09.2019 | Купа на Словения | Олимпия Любляна | 0 - 1 | Рудар Веление | 1.15 | 6.69 | 13.09 |
| 11.08.2019 | Първа Лига | Рудар Веление | 0 - 3 | Олимпия Любляна | 4.61 | 3.75 | 1.62 |
| 18.05.2019 | Първа Лига | Рудар Веление | 1 - 2 | Олимпия Любляна | 3.25 | 3.74 | 1.88 |
| 07.04.2019 | Първа Лига | Олимпия Любляна | 3 - 3 | Рудар Веление | 1.29 | 4.95 | 7.68 |
| 11.11.2018 | Първа Лига | Рудар Веление | 1 - 2 | Олимпия Любляна | 5.98 | 4.27 | 1.42 |
| 02.09.2018 | Първа Лига | Олимпия Любляна | 5 - 0 | Рудар Веление | 1.20 | 5.97 | 9.94 |
| 09.05.2018 | Първа Лига | Рудар Веление | 1 - 1 | Олимпия Любляна | 6.00 | 4.10 | 1.43 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Олимпия Любляна имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Олимпия Любляна класиране в Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Целие | 15 | +20 | 35 |
| 2 | Олимпия Любляна | 15 | +11 | 30 |
| 3 | Копер | 15 | +11 | 29 |
| 4 | Марибор | 15 | +5 | 23 |
| 5 | Браво Любляна | 15 | 0 | 22 |
| 6 | Мура | 15 | -7 | 18 |
| 7 | Радомлие | 15 | -5 | 16 |
| 8 | Домжале | 15 | -7 | 14 |
| 9 | Алуминий Кидричево | 15 | -8 | 12 |
| 10 | Рогашка | 15 | -20 | 11 |
Рудар Веление класиране
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 7.25 | 11.73 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.02 | 1.07 | 4.74 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 8.00 | 1.06 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.62 | 1.24 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.12 | 1.66 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.12 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.11.2023 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра