Швеция - Първа Дивизия - Юг (2026)
неделя, 18 октомври, 2026
14:00
14:00
Олимпик Малмьо
Утсиктенс
Прогнози на потребителите
1 0% за Олимпик Малмьо
X 0% за равен
2 0% за Утсиктенс
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 6.31 | 9.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 1.08 | 3.89 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.06 | 6.79 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 7.92 | 1.04 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.62 | 1.24 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.13 | 1.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.22 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.10.2026 00:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Малмьо, а гостите от Гьотеборг. Разстоянието между двата града е 242.0 км. Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Олимпик Малмьо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Д1 Юг | Ескилсмине | 2 - 7 | Олимпик Малмьо | 2.34 | 3.64 | 2.48 |
| 04.10.2026 | Д1 Юг | Олимпик Малмьо | 0 - 2 | Трелеборг | 2.88 | 3.62 | 2.06 |
| 26.09.2026 | Д1 Юг | Шьовде АИК | 2 - 1 | Олимпик Малмьо | 2.67 | 3.70 | 2.17 |
| 20.09.2026 | Д1 Юг | Олимпик Малмьо | 1 - 1 | Розенгард 1917 | 2.41 | 3.63 | 2.40 |
| 17.09.2026 | Д1 Юг | Кристианстад | 0 - 1 | Олимпик Малмьо | 2.66 | 3.54 | 2.23 |
| 12.09.2026 | Д1 Юг | Атвидаберг | 3 - 2 | Олимпик Малмьо | 1.77 | 3.88 | 3.55 |
| 05.09.2026 | Д1 Юг | Олимпик Малмьо | 5 - 0 | Енгелхолм | 2.10 | 3.59 | 2.85 |
| 02.09.2026 | Купа на Швеция | Олимпик Малмьо | 0 - 5 | ИФК Гьотеборг | 10.89 | 6.39 | 1.15 |
| 28.08.2026 | Д1 Юг | Лунд | 7 - 1 | Олимпик Малмьо | 1.70 | 3.94 | 3.79 |
| 22.08.2026 | Д1 Юг | Олимпик Малмьо | 3 - 4 | Твоокерш | 1.72 | 3.87 | 3.74 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Утсиктенс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Д1 Юг | Утсиктенс | 0 - 2 | Енгелхолм | 2.84 | 3.67 | 2.08 |
| 03.10.2026 | Д1 Юг | Шьовде АИК | 3 - 2 | Утсиктенс | 1.44 | 4.47 | 5.35 |
| 26.09.2026 | Д1 Юг | Утсиктенс | 3 - 0 | Йонкьопинг Содра | 6.20 | 4.14 | 1.42 |
| 19.09.2026 | Д1 Юг | АФК Малмьо | 3 - 1 | Утсиктенс | 1.23 | 5.69 | 8.52 |
| 16.09.2026 | Д1 Юг | Утсиктенс | 0 - 0 | Лахолмс | 3.99 | 4.09 | 1.64 |
| 11.09.2026 | Д1 Юг | Тролхетан | 5 - 0 | Утсиктенс | 1.37 | 4.66 | 6.25 |
| 05.09.2026 | Д1 Юг | Утсиктенс | 1 - 1 | Лунд | 7.70 | 5.07 | 1.29 |
| 30.08.2026 | Д1 Юг | Трелеборг | 2 - 1 | Утсиктенс | 1.18 | 6.43 | 10.31 |
| 25.08.2026 | Купа на Швеция | Утсиктенс | 1 - 2 | Хакен | 19.36 | 8.70 | 1.06 |
| 22.08.2026 | Д1 Юг | Утсиктенс | 2 - 2 | Ескилсмине | 4.45 | 4.00 | 1.59 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.04.2026 | Д1 Юг | Утсиктенс | 1 - 3 | Олимпик Малмьо | 2.14 | 3.56 | 2.79 |
Първа Дивизия - Юг класиране към 18.10.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Трелеборг | 26 | +29 | 57 |
| 2 | Хеслехолм | 26 | +17 | 48 |
| 3 | Атвидаберг | 26 | +14 | 47 |
| 4 | Лунд | 26 | +18 | 44 |
| 5 | АФК Малмьо | 26 | +12 | 44 |
| 6 | Розенгард 1917 | 26 | +4 | 39 |
| 7 | Тролхетан | 26 | +4 | 38 |
| 8 | Твоокерш | 26 | -6 | 34 |
| 9 | Йонкьопинг Содра | 26 | +2 | 33 |
| 10 | Олимпик Малмьо | 26 | -2 | 33 |
| 11 | Шьовде АИК | 26 | -9 | 33 |
| 12 | Ескилсмине | 26 | -9 | 32 |
| 13 | Кристианстад | 26 | -10 | 27 |
| 14 | Лахолмс | 26 | -11 | 26 |
| 15 | Енгелхолм | 26 | -14 | 24 |
| 16 | Утсиктенс | 26 | -39 | 12 |
Хронология в първенството
| Олимпик Малмьо | |
| Утсиктенс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Олимпик Малмьо | Олимпик Малмьо | Утсиктенс | Утсиктенс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Трелеборг | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 2 | Хеслехолм | 4 - 0 | 0 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 3 | Атвидаберг | 2 - 3 | 3 - 2 | 2 - 3 | 0 - 3 | |||
| 4 | Лунд | 1 - 3 | 7 - 1 | 1 - 3 | 1 - 1 | 5 - 0 | 5 - 0 | |
| 5 | АФК Малмьо | 2 - 2 | 1 - 2 | 2 - 2 | 0 - 3 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 6 | Розенгард 1917 | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Тролхетан | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 5 - 0 | 5 - 0 | ||
| 8 | Твоокерш | 3 - 4 | 1 - 0 | 3 - 4 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 9 | Йонкьопинг Содра | 3 - 1 | 2 - 0 | 3 - 1 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 10 | Олимпик Малмьо | - | - | - | 1 - 3 | |||
| 11 | Шьовде АИК | 3 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 2 - 3 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 12 | Ескилсмине | 2 - 1 | 2 - 7 | 2 - 1 | 2 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 13 | Кристианстад | 2 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | ||
| 14 | Лахолмс | 3 - 2 | 3 - 2 | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 15 | Енгелхолм | 5 - 0 | 1 - 1 | 5 - 0 | 0 - 2 | 4 - 2 | 4 - 2 | |
| 16 | Утсиктенс | 1 - 3 | - | - | - | |||
Представяне в Шампионата
| Олимпик Малмьо | Утсиктенс | |
| Победи | 10 | 2 |
| Равни | 3 | 6 |
| Загуби | 13 | 18 |
| Вкарани Голове | 48 | 23 |
| Получени Голове | 50 | 62 |
| Средно Вкарани | 1.85 | 0.88 |
| Средно Получени | 1.92 | 2.38 |
| Мачове Вкарал | 85% | 58% |
| Мачове Получил | 88% | 88% |
| Гол/Гол | 73% | 54% |
| Над 1.5 | 92% | 88% |
| Над 2.5 | 73% | 73% |
| Над 3.5 | 50% | 46% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 6 | 1 |
| Равни | 2 | 2 |
| Загуби | 5 | 10 |
| Вкарани Голове | 28 | 13 |
| Получени Голове | 22 | 40 |
| Средно Вкарани | 2.15 | 1.00 |
| Средно Получени | 1.69 | 3.08 |
| Мачове Вкарал | 92% | 69% |
| Мачове Получил | 85% | 100% |
| Гол/Гол | 77% | 69% |
| Над 1.5 | 100% | 100% |
| Над 2.5 | 77% | 92% |
| Над 3.5 | 62% | 69% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 6.31 | 9.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 1.08 | 3.89 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.06 | 6.79 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 7.92 | 1.04 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.62 | 1.24 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.13 | 1.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.22 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.10.2026 00:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Олимпик Малмьо
X 0% за равен
2 0% за Утсиктенс
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
