Приятелски Срещи - Клубни
19:00
Олимпик Марсилия
(Франция)
Ним
(Франция)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 7.75 | 15.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 1.06 | 4.62 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.80 | 1.12 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.60 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.65 | 2.12 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 1.58 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.07.2024 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Марсилия, а гостите от Ним. Разстоянието между двата града е 102.3 км. Треньорът на домакините е Бруно Женезио (Фра).
Отговорна Игра
Олимпик Марсилия - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.05.2024 | Лига 1 | Льо Авър | 1 - 2 | Олимпик Марсилия | 4.39 | 3.91 | 1.75 |
| 15.05.2024 | Лига 1 | Реймс | 1 - 0 | Олимпик Марсилия | 3.60 | 3.76 | 1.95 |
| 12.05.2024 | Лига 1 | Олимпик Марсилия | 3 - 1 | Лориен | 1.41 | 4.91 | 6.93 |
| 09.05.2024 | ЛЕ Полуфинали | Аталанта | 3 - 0 | Олимпик Марсилия | 1.79 | 3.71 | 4.52 |
| 02.05.2024 | ЛЕ Полуфинали | Олимпик Марсилия | 1 - 1 | Аталанта | 2.61 | 3.39 | 2.72 |
| 28.04.2024 | Лига 1 | Олимпик Марсилия | 2 - 1 | Ланс | 2.34 | 3.45 | 2.95 |
| 24.04.2024 | Лига 1 | Олимпик Марсилия | 2 - 2 | Ница | 2.35 | 3.22 | 3.14 |
| 21.04.2024 | Лига 1 | Тулуза | 2 - 2 | Олимпик Марсилия | 2.50 | 3.30 | 2.81 |
| 18.04.2024 | ЛЕ Четвъртфинали | Олимпик Марсилия | 1 - 0 | Бенфика | 2.36 | 3.56 | 2.90 |
| 11.04.2024 | ЛЕ Четвъртфинали | Бенфика | 2 - 1 | Олимпик Марсилия | 1.83 | 3.76 | 4.22 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.
Ним - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.05.2024 | Лига 3 | Мартиг | 1 - 0 | Ним | 1.47 | 4.02 | 5.53 |
| 10.05.2024 | Лига 3 | Ним | 4 - 2 | Сошо | 2.28 | 3.07 | 2.88 |
| 03.05.2024 | Лига 3 | ГОАЛ ФК | 1 - 2 | Ним | 2.10 | 3.09 | 3.21 |
| 29.04.2024 | Лига 3 | Ним | 1 - 0 | Ред Стар Париж | 2.26 | 3.17 | 2.81 |
| 19.04.2024 | Лига 3 | Орлеан | 0 - 1 | Ним | 1.85 | 3.09 | 4.04 |
| 12.04.2024 | Лига 3 | Ним | 0 - 1 | Версай 78 | 2.26 | 2.94 | 3.06 |
| 05.04.2024 | Лига 3 | Епинал | 2 - 1 | Ним | 3.34 | 3.16 | 2.02 |
| 29.03.2024 | Лига 3 | Дижон | 1 - 1 | Ним | 1.86 | 3.29 | 3.81 |
| 22.03.2024 | Лига 3 | Ним | 1 - 1 | Маринян Жиняк | 1.90 | 3.02 | 4.02 |
| 15.03.2024 | Лига 3 | Шамоа Ниор | 3 - 2 | Ним | 1.87 | 3.23 | 3.81 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.07.2023 | Приятелски срещи | Олимпик Марсилия | 2 - 0 | Ним | 1.17 | 6.75 | 14.00 |
| 16.01.2021 | Лига 1 | Олимпик Марсилия | 1 - 2 | Ним | 1.39 | 4.75 | 8.16 |
| 04.12.2020 | Лига 1 | Ним | 0 - 2 | Олимпик Марсилия | 4.81 | 3.72 | 1.73 |
| 09.08.2020 | Приятелски срещи | Ним | 0 - 1 | Олимпик Марсилия | 3.12 | 3.38 | 2.02 |
| 28.02.2020 | Лига 1 | Ним | 2 - 3 | Олимпик Марсилия | 3.39 | 3.26 | 2.20 |
| 21.12.2019 | Лига 1 | Олимпик Марсилия | 3 - 1 | Ним | 1.35 | 5.01 | 8.43 |
| 13.04.2019 | Лига 1 | Олимпик Марсилия | 2 - 1 | Ним | 1.46 | 4.58 | 6.61 |
| 19.08.2018 | Лига 1 | Ним | 3 - 1 | Олимпик Марсилия | 4.56 | 3.95 | 1.70 |
| 15.07.2016 | Приятелски срещи | Ним | 0 - 1 | Олимпик Марсилия | 2.87 | 3.35 | 2.19 |
| 27.03.2015 | Приятелски срещи | Ним | 2 - 2 | Олимпик Марсилия | - | - | - |
В последните 10 директни срещи домакините имат 7 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Олимпик Марсилия имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 7.75 | 15.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 1.06 | 4.62 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.80 | 1.12 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.60 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.65 | 2.12 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 1.58 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.07.2024 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра