Франция - Лига 1 (2026 - 2027)
неделя, 6 септември, 2026
21:45
Олимпик Марсилия
Париж ФК
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Олимпик Марсилия
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.70 |
3.90 |
4.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.25 |
2.10 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.30 |
1.62 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Марсилия, а гостите от Париж.
Разстоянието между двата града е 660.5 км.
Треньорът на домакините е Бруно Женезио (Фра), а на гостите Лиъм Росиниър (Анг).
Мачът ще се играе на стадион
Стад Велодром,
който има капацитет от
67 394 места.
Снимки от Google карта
стадион Стад Велодром.
Мачът ще се играе в 20:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Олимпик Марсилия - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Лига 1 |
Монако |
2 - 0 |
Олимпик Марсилия |
2.25 |
3.63 |
2.94 |
| 21.08.2026 |
Лига 1 |
Олимпик Марсилия |
4 - 0 |
Страсбург |
1.74 |
4.01 |
4.23 |
| 14.08.2026 |
Приятелски срещи |
Олимпик Марсилия |
1 - 2 |
Атлетико Мадрид |
2.82 |
3.59 |
2.16 |
| 09.08.2026 |
Приятелски срещи |
Олимпик Марсилия |
3 - 1 |
Атлетик Билбао |
2.61 |
3.55 |
2.32 |
| 05.08.2026 |
Приятелски срещи |
Олимпик Марсилия |
3 - 0 |
Ал-Шахания |
1.15 |
6.89 |
11.59 |
| 30.07.2026 |
Приятелски срещи |
Олимпик Марсилия |
2 - 1 |
Ним |
1.13 |
7.14 |
13.39 |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Олимпик Марсилия |
0 - 3 |
Ница |
1.88 |
3.66 |
3.37 |
| 17.05.2026 |
Лига 1 |
Олимпик Марсилия |
3 - 1 |
Рен |
2.00 |
3.79 |
3.28 |
| 10.05.2026 |
Лига 1 |
Льо Авър |
0 - 1 |
Олимпик Марсилия |
3.39 |
3.70 |
2.00 |
| 02.05.2026 |
Лига 1 |
Нант |
3 - 0 |
Олимпик Марсилия |
4.34 |
3.93 |
1.73 |
Общо 6 победи и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 победи и 2 загуби
в последните 7 домакинства.
Париж ФК - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Лига 1 |
Париж ФК |
3 - 0 |
Ница |
2.06 |
3.35 |
3.63 |
| 22.08.2026 |
Лига 1 |
Троа |
0 - 0 |
Париж ФК |
3.15 |
3.50 |
2.19 |
| 15.08.2026 |
Приятелски срещи |
Анже |
3 - 2 |
Париж ФК |
2.86 |
3.28 |
2.23 |
| 08.08.2026 |
Приятелски срещи |
Майнц 05 |
4 - 0 |
Париж ФК |
1.87 |
3.80 |
3.34 |
| 01.08.2026 |
Приятелски срещи |
Щутгарт |
2 - 2 |
Париж ФК |
1.72 |
3.98 |
3.80 |
| 24.07.2026 |
Приятелски срещи |
Комо |
2 - 2 |
Париж ФК |
1.65 |
4.05 |
4.09 |
| 18.07.2026 |
Приятелски срещи |
Париж ФК |
1 - 0 |
Реймс |
- |
- |
- |
| 17.05.2026 |
Лига 1 |
Париж ФК |
2 - 1 |
Пари Сен Жермен |
4.83 |
4.52 |
1.56 |
| 10.05.2026 |
Лига 1 |
Рен |
2 - 1 |
Париж ФК |
1.54 |
4.61 |
5.04 |
| 03.05.2026 |
Лига 1 |
Париж ФК |
4 - 0 |
Брест |
1.98 |
3.59 |
3.58 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 равенства и 3 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.01.2026 |
Лига 1 |
Париж ФК |
2 - 2 |
Олимпик Марсилия |
3.98 |
3.71 |
1.85 |
| 23.08.2025 |
Лига 1 |
Олимпик Марсилия |
5 - 2 |
Париж ФК |
1.41 |
4.73 |
7.14 |
В последните 2 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Олимпик Марсилия имат изиграна само 1 среща,
като победители са били домакините.
Лига 1 класиране към 06.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Монако |
2 |
2 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
6 |
| 2 |
Париж ФК |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
4 |
| 3 |
Лил |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
4 |
| 4 |
Лион |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
4 |
| 5 |
Рен |
2 |
1 |
1 |
0 |
5 |
4 |
+1 |
4 |
| 6 |
Троа |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 7 |
Ланс |
2 |
1 |
0 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
3 |
| 8 |
Олимпик Марсилия |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
2 |
+2 |
3 |
| 9 |
Анже |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
3 |
0 |
3 |
| 10 |
Страсбург |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
5 |
-3 |
3 |
| 11 |
Брест |
2 |
0 |
2 |
0 |
4 |
4 |
0 |
2 |
| 11 |
Пари Сен Жермен |
2 |
0 |
2 |
0 |
4 |
4 |
0 |
2 |
| 13 |
Льо Ман |
2 |
0 |
1 |
1 |
4 |
5 |
-1 |
1 |
| 14 |
Лориен |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
1 |
| 14 |
Льо Авър |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
1 |
| 16 |
Тулуза |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
1 |
| 17 |
Ница |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
3 |
-3 |
1 |
| 18 |
Оксер |
2 |
0 |
0 |
2 |
3 |
8 |
-5 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Олимпик Марсилия |
|
| Париж ФК |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Олимпик Марсилия |
Олимпик Марсилия |
|
Париж ФК |
Париж ФК |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Монако |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Париж ФК |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Лил |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Лион |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Рен |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Троа |
|
|
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 7 |
Ланс |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Олимпик Марсилия |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 9 |
Анже |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Страсбург |
4 - 0 |
|
4 - 0 |
|
|
|
|
| 11 |
Брест |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Пари Сен Жермен |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Льо Ман |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Лориен |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Льо Авър |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Тулуза |
|
|
|
|
|
|
|
| 17 |
Ница |
|
|
|
|
3 - 0 |
|
|
| 18 |
Оксер |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Олимпик Марсилия |
Париж ФК |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
4 |
3 |
| Получени Голове |
2 |
0 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.50 |
| Средно Получени |
1.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
50% |
50% |
| Мачове Получил |
50% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
50% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
50% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
4 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
4.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
0% |
| Над 2.5 |
100% |
0% |
| Над 3.5 |
100% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.70 |
3.90 |
4.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.25 |
2.10 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.30 |
1.62 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Олимпик Марсилия
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака